Zuckerberg rozpoczyna tech impuls lobbingu w sprawie imigracji

Facebook CEO Mark Zuckerberg i wielu innych czołowych prezesów technologii tworzą grupę interesu publicznego zachęcać do imigracji i reformy lobbingu.

Grupa o nazwie FWD.us i wymawiane jako Forward USA naciska na znaczący wzrost imigracji legalnej i ścieżkę do obywatelstwa, zwłaszcza dla tych wykształconych tutaj lub którzy przybyli do kraju, jak dzieci.
To też chce zobaczyć reformy edukacji, w tym wyższych standardów w szkołach, wsparcie finansowe dla dobrych nauczycieli, a większy nacisk na nauki i matematyki, oraz zwiększenia inwestycji w badania naukowe.
Zuckerberg ogłosił nową grupę w Op-Ed kolumnie w The Washington Post czwartek.
Podobne: Nowe przedsięwzięcie Zuckerberga rzecznictwo twarze bitwę w DC
“W gospodarce opartej na wiedzy, najważniejsze zasoby są utalentowani ludzie, kształcimy i przyciągnąć do naszego kraju. Gospodarki opartej na wiedzy może ważyć więcej, tworzenie lepszych miejsc pracy i zapewnienia lepszej jakości życia dla wszystkich w naszym kraju”, napisał w kolumna.
Wśród zagadnień podniósł w kawałku to, że roczna podaż wiz H1-B używane przez wysoko wykwalifikowanych cudzoziemców skończy się w ciągu kilku dni ich udostępnieniem, choć mówi, że każdy z tych miejsc pracy będzie utworzyć dwie lub trzy USA miejsc pracy.
Podobne: Immigrant twórca robota stoi deportację
Inne założyciele grupy obejmują Reid Hoffman, założyciel i prezes LinkedIn (LNKD), i John Doerr, komplementariusz w technologii firmy venture capital Kleiner Perkins. Joe Green, który jest współzałożycielem wspólnoty i politycznego organizowania NationBuilder oprogramowania, jest prezesem FWD.us.
Inne tech kierownictwo wspierające wysiłki m.in. Eric Schmidt, prezes z Google (GOOG, Fortune 500), Marissa Mayer, CEO Yahoo (YHOO, Fortune 500), Reed Hastings, założyciel i dyrektor generalny Netflix (NFLX), Mark Pincus, założyciel i dyrektor generalny Zynga (ZNGA) oraz Elon Musk, prezes zarówno przestrzeń X i Tesla Motors (TSLA).
Grupa zatrudniła dwupartyjnego zespół doświadczonych działaczy politycznych. Są to Rob Jesmer, były szef Narodowego Senatorskiej republikańskiego komitetu, który będzie służyć jako szef kampanii dla grupy i Alida Garcia, który był Narodowy Latino Wicedyrektor Głosuj na kampanią wyborczą prezydenta Obamy i będzie służyć jako koalicji i dyrektor ds. polityki .
Grupa jest 501 (c) (3) organizacji, co oznacza, w przeciwieństwie do komitetu politycznego działania nie będą musiały ujawnić współpracowników, choć może angażować się w lobbing i wspierać kandydatów politycznych.

Leave a Reply