Zuckerberg, göç konusunda teknoloji lobi itme başladı

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg ve diğer önde gelen teknoloji CEO’lar bir dizi göç ve lobi reformu için itmek için bir kamu yararı grup oluşturuyoruz.

Grup, FWD.us adlı ve İleri ABD olarak telaffuz, özellikle çocuklar gibi ülkeye gelenler burada eğitimli olanlar ya da için, yasal göç önemli bir artış ve vatandaşlık için bir yol için bastırıyor.
Ayrıca okullar, iyi öğretmenler için mali destek, fen ve matematik eğitimi üzerinde daha büyük bir odaklanma ve bilimsel araştırma daha fazla yatırım daha yüksek standartlar dahil olmak üzere, eğitim reformu görmek istiyor.
Zuckerberg Washington Post Perşembe bir Op-Ed sütununda yeni grup duyurdu.
İlgili: Zuckerberg’in yeni savunma girişim DC bir mücadeleyle karşı karşıya
“Bir bilgi ekonomisi, en önemli kaynakları biz eğitmek ve ülkemize çekmek yetenekli insanlardır. Bir bilgi ekonomisi, daha fazla ölçek daha iyi istihdam yaratmak ve milletimizin herkes için yaşam daha kaliteli sağlayabilir” diye yazdı sütun.
O parça büyüdü konular arasında o bu işlerin her iki ya da üç daha fazla ABD yaratacak söylüyor olsa da çok yetenekli yabancı işçi tarafından kullanılan H1-B vize yıllık tedarik, hazır olan bunların gün içinde biterse vardır işler.
İlgili: Göçmen iş yaratıcısı sınır dışı karşı karşıya
Grubun diğer kurucularından Reid Hoffman, eş-kurucusu ve LinkedIn (LNKD) Başkanı, ve John Doerr, teknoloji girişim sermayesi şirketi Kleiner Perkins genel ortağı bulunmaktadır. Toplum ve siyasi organize yazılım NationBuilder kurucularından olan Joe Yeşil, FWD.us. başkanı olan
Marissa Mayer, Yahoo CEO’su (YHOO, Fortune 500),, Reed Hastings, Netflix (NFLX) kurucusu ve CEO’su Mark Pincus, kurucusu çaba destekleyen diğer teknoloji yöneticileri Eric Schmidt, Google’ın yönetim kurulu başkanı (GOOG, Fortune 500) içerir ve Zynga (ZNGA) CEO’su ve Elon Musk, Uzay X ve Tesla Motors (TSLA) hem de CEO’su.
Grup deneyimli siyasi operatörler iki partili bir personel tuttu. Bunlar Başkan Obama’nın yeniden seçim kampanyası için Ulusal Latino Oy Müdür Yardımcısı ve koalisyonlar ve politika direktörü olarak görev yapacak grup için kampanya yöneticisi olarak görev yapacak Rob Jesmer, Ulusal Cumhuriyetçi Senato Komitesi eski başkanı, ve Alida Garcia, dahil .
Grup lobi yapmaya ve siyasi adaylar destek olsa bile bu, ona katkıda ifşa etmek gerekmez bir siyasi eylem komitesi aksine anlamına gelen bir 501 (c) (3) organizasyondur.

Leave a Reply