Zřejmě to záležitosti: Používejte Toto triko 100 krát před praním

V mé ložnici je úžasné nástěnné úkryt žehlicí prkno. Dokonce má připojenou světla a časované elektrickou zásuvku pro bezpečnost. Věc je naprosto geniální.

Samozřejmě, že jsem nikdy používal to.
Ani jednou. Protože je to žehlicí prkno. A jak slovo napovídá, vyžaduje ochotu železa.
“Zřejmě to Matters” Je Jarrett Belliniho týdně (a poněkud náhodně) Podívejte se na sociální média trends.Which, pro mě je dost vznešené ambice vzhledem Sotva jsem mít ochotu nosit kalhoty. Mnohem méně stiskněte košili.
To znamená, že budu šťastně vybojovat čas na pudink a síla nopků. I když, bohužel, ani jeden z nich se rozpouští vrásky oblečení.
Ale oni správně ilustrují rozsah mých priorit. Což je, že jsem se nic.
Naštěstí však kvůli mých spolupracovníků a ekosystém jako celek, přes ulici od mého domu tam a čisticí prostředky, a rád jsem jim zaplatit velké peníze, aby pravidelně prát a žehlit moje košile.
A proč ne? V poloviny době, kdy se plně připravit jen jedno tlačítko dolů, mohu odjet sedm a udělat s ním. Plus je tu mražený jogurt obchod vedle, takže můžu léčit sám pro úspěšné delegování mírnou fyzickou práci na jiné lidské bytosti.
“Oreo zálivky? Nevadí když to udělám!”
Ne, že jít do čistírny skutečně musí být odůvodněna, ale také je pro mě dobrý pocit, že jsem pomáhal místní ekonomiky jednu hořčici skvrn najednou. Já to vidím tak, něčí dítě dostane školní pomůcky, protože nevím, jak zacházet s šunkový sendvič.
Zapomněl jsem žvýkat a je to barevné tužky pro každého!
To je můj žehlicí prkno. Existuje mnoho, jako to, ale tohle je moje. (A já jsem nikdy používal to.) Ale je tu nový druh košile pánské vyvíjeny, které by změnit celý tento rozhovor, pro košile Tvůrci tvrdí, že je možné nosit více než 100 krát, aniž byste museli umýt.
Je to něco jako ten tvrdý-k-dosáhnout části zad. Nějak to prostě zůstane čistý.
Myslím, že. Doufám, že. Pravděpodobně ne.
Přesto je košile s názvem Vlna & Prince a tvůrci hrdě chlubí, že to nebude vrásek, nebude to umazat, a nebude to cítit.
Pokud jste náhodou nosit do sběru Juggalos.
Nečetl jsem žádné konkrétní právní jazyk v dané věci, ale myslím, že pikantní koktejl Faygo, špíny a DNA ruší záruku.
Křičet! Křičet!
Takže, s neochvějným přesvědčením v jejich produktu, vlna a princ začal financování Kickstarter jednotku v polovině dubna. A když daleko předčily 30000dolar cíle, jejich název nedávno začal objevovat po celém webu, jak více a více lidí začalo projevovat zájem v této magické košili.
Tajemství je vlna.
Samozřejmě, že většina mužů Tlačítko Snížení hodnoty z bavlny. Je to měkký. Je prodyšná. A to je hezké na své kůži. Jako žirafa je jazyk.
Ale není to velmi trvanlivý.
Vlny, na druhé straně, je.
Přesto, když většina lidí si myslí, z vlny, oni si představit horké, svědivé svetry, které přicházejí každoročně ve vašem domě v průběhu prázdnin svolením Nana.
Je také přichází v modré barvě! Brooklyn-založené návrháři nových 98 dolarů trička tvrdí, jemný závit vlna je vlastně klíčem k regulaci teploty a odvádí vlhkost, a že látka ještě vydrží šestkrát delší než bavlna.
Zda nebo ne Vlna a princ košile vlastně dělá to, co jejich tvrzení Kickstarter videa, skutečný důvod je, že jsem našel zajímavý nové silnice do světa běžné, nenáročné na údržbu a oblečení. A to nás přivádí k zajímavé otázce.
Obecně řečeno, jak často by měl člověk čistit košile?
Někteří kluci prát je po každém nošení. Tito lidé jsou buď Super bohatí nebo pot omáčka.
V tomto případě bych skoro raději být druhý, protože, no … omáčka.
Na druhém konci spektra, musíš se chlápci, kteří si váží s košilí, dokud se nezačne sloučit se s jejich epidermis. V tom okamžiku je třeba chirurgicky odstranit špachtlí.
“Dej mi to rovnou, doktore. Je to rakovina? Je to melanom?”
“Je to Old Navy.”
Mezi těmito dvěma extrémy, asi padají někde uprostřed – moje košile se prát, když se pes zdá uražena mou přítomností.
Ale já jsem určitě zájem, aby viděli, kde vlna a princ košile jde a zda je jejich “Bavlna-Soft” vlněná tkanina se stává jakousi průmyslovým standardem, kde se již nebudou muset čistit naše oblečení.
Do té doby je to barevné tužky pro každého.

Leave a Reply