Zřejmě to záležitosti: Můžete sát na mytí rukou

George Carlin jednou řekl: “Nemyslím si, automaticky umýt ruce pokaždé, když jdu do koupelny. Víš, když jsem umýt ruce? Když jsem se s ** t na ně.”

Několik let před tím, než zemřel, jsem vlastně měl možnost potřást George nemytý ruku. A zatímco já rozhodně nelituji dostat k uspokojení muže, já jsem teď, mírně týká toho, zda nebo ne okamžitě jsem si užil nějaké post-úvod Doritos.
To sýr zbytek na prsty – je to tak dobře.
“Zřejmě to Matters” Je Jarrett Belliniho týdně (a poněkud náhodně) Podívejte se na sociálně mediální samozřejmě trends.Of, George ruce byly asi stejně nečistý jako kohokoliv jiného, ​​s ohledem na pouze 5% z nás vlastně umýt správně na prvním místě, podle na nové trendy na studie z Michigan State University.
Nezapomínejme, že to zarážející statistika není o tom, že zbylých 95% z nás prostě dívat na mýdlo, tiše slintat málo, a pak nosit jako klobouk. Z velké části jsme se všichni dostali obecný pojem mýdla.
Ale co to vlastně znamená, že mnoho lidí dělají ne vlastně mýt dost dlouho na to, aby zabil infekční bakterie. Podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, je třeba strávit alespoň 15 sekund otírání vodou a mýdlem účinně čistí pryč nechutné zbytky, co to sakra je to právě vybral z vašeho stehna.
“Dej mi to rovnou, doktore. Je to rakovina?”
Ruční mytí Studie ukazuje, špinavé tajemství “Je to Kuželna.”
Patnáct sekund mytí nezní jako moc, ale je. Vážně. Zkuste dělat něco tak dlouho, jako je čtení nebo pomáhat ostatním. Je to skoro nemožné.
Ve skutečnosti, teď chci, abyste začali mock-mytí rukou při počítání nahoru. Slibuji, že začnete cítit hloupě v době, kdy se dostanete na sedm. Což je jen do poloviny a celou sekundu déle, než je průměr praní, která trvá šest sekund.
Přesto, pevná 15 Mississippi je to, co je od nás vyžadováno, abychom nechodím města špinavé a nemocné, nedbalé pronášení navzájem pocity pálení.
To je to, co je pro Bangkok. Viděl jsem, že “Kocovina” pokračování.
Tak, aby zjistil všechny tyto hrubé a nešťastné informace, Michigan State University vědci tajně pozoroval 3749 lidí na veřejných toaletách. Jsem přesvědčen, že to není vůbec strašidelný.
“Co je? Nemusíte mít camping židle na veřejné koupelny?”
Kromě zjištění, že většina z nás nepodaří správně umýt – zejména muži – ale také se dozvěděli, že 33% lidí, kteří nepoužívají mýdlo, a 10% se ani neobtěžoval umýt vůbec.
A, bohužel, je to docela dobrá šance, jeden z těch jedinců právě udělal si sendvič. A tím “na míru” Myslím udusili ji v malých malých částeček lidské špíny.
Carl Borchgrevink, profesor pohostinství a vedoucí výzkumu ve studii, poznamenal, že “Tyto nálezy byly překvapující pro nás, protože minulost výzkum navrhl, že správné mytí rukou, dochází v mnohem vyšší míře.”
Takže se zdá, že jsme dostali líný.
Což je důvod, proč některé potraviny a (především) podnikům zdravotní péče se obrací na technologii. Základním poselstvím: Jsi špinavý a hrubý, takže jsme do roboty.
Například, tam je CloudClean, který vydává zaměstnancům Food Service identifikační odznak. Pokud server nebo kuchař procházky do toalety, nástěnný senzor bere na vědomí individuální příjezd. Další čidlo je umístěno na dávkovače mýdla.
Pokud Suzie zapomene umýt ruce – což je spíše pravděpodobné, protože ona byla asi jen tam kouřit trávu během své přestávky – ID odznak bude jemně zvukový signál jako připomínka.
Pak, když Suzie zcela selže umýt před opuštěním místnosti, systém automaticky aktualizuje svůj status na Facebooku s trapným fotografií.
Pokud jde o tresty a veřejné ponížení, se CloudClean ne flákat.
Ve skutečnosti, systém řízení, který jen upozorní Suzie asi neměl být na ryby službě. Ale další nápad by určitě taky pracovat.
Další podobný systém, Biovigil, také používá elektronické odznaky. Když lékař nebo zdravotní sestra vstoupí do pacientova pokoje, odznak připomíná jednotlivce používat dezinfekci. Poté, on nebo ona drží ruku na odznaku, který detekuje alkohol. Pokud Sanitizer byl použit, odznak se změní na zelenou, takže každý ví. A to vše je zaznamenáno v centrální server.
Ve skutečnosti to vypadá jako skvělý systém pro zaneprázdněné a rozptylovat pracovníky ve zdravotnictví, takže doufejme, že mikroby jeden méně o starost.
Na rozdíl od všech těch rakovinných Skittles rostoucí na stehně.

Leave a Reply