ZocDoc założyciel: strach przed porażką z powodzeniem

Fortune Brainstorm Technology Conference (BrainstormTechConference, 7 月 22 日 do 24 w Aspen, Colorado, odbyła) regularnie łączy innowacje technologiczne najlepszych i najzdolniejszych umysłów. “Fortune” magazyn wywiad z jednym z uczestników w każdym tygodniu, pozwolić mu odpowiedniej akcji spostrzeżeń handlowych, technicznych i przedsiębiorczości. W tym tygodniu zaprosiliśmy założyciel i prezes ZocDoc Selous • odpowiedzi Masuowumi 10 pytania dotyczące życia poza pracą, jest on najbardziej podziwianych firm i dał młodym przedsiębiorcom fachową poradę. Poniżej wywiad z protokołem:
Najlepsza rada kiedykolwiek dostałem co?
Jeden z naszych pierwszych inwestorów Vinod Khosla • że próby nie uda, niż nie spróbować. Włożyliśmy wniosek został umieszczony w rdzeniu budynku firmy. Stale dąży do optymalizacji wszystkich aspektów obecnej sytuacji firmy – z każdych nowych funkcji produktów i kolorów, w komunikacji lekarz-pacjent i inicjatywami obsługi klienta, do imprez firmowych i ogłoszenia – badaliśmy, czy te zmiany z różnych odbiorców rezonans. Nigdy nie boi się eksperymentować, nie powiodła się. Te małe niepowodzenie będzie przypominać nam o tym, co należy ulepszyć, aby zapewnić większy komfort.
Wiele młodych osób jadących na trudnym rynku pracy, nie masz nic do powiedzenia?
Możliwości pracy dla więcej niż myślisz. Aby zachować elastyczność, za coś, czego normalnie nie rozważenia pracy i przemysłu. W ZocDoc firmy, w oparciu o wewnętrzną zdolność kandydatów do rekrutacji pracowników. Wynajęliśmy wielu pracowników zaangażowanych w obowiązki swoim pierwotnym wniosku nie jest tak naprawdę działa. Wykorzystują swój talent do ogromnych osiągnięć czuję się podekscytowany. Normalnie, po zaledwie sześciu miesięcy, można znaleźć bardzo obiecujący pracownicy lepiej niż tych doświadczonych pracowników w porządku. Tak więc, nie tylko ze względu na swoje doświadczenie i opis pracy nie pasuje dokładnie do ignorowania potencjalną możliwość pracy – osoba może dokonać jego własne osiągnięcia byli bardzo zaskoczeni.
Możesz uczyć się w szkole najważniejsze jest to, co?
Absolwent, niektórzy mówią, że wyniki nie są ważne, ale zdaję sobie sprawę, że nie tylko wynik jest bardzo ważne, że robimy wszystko, co w rzeczy absolwentów instytutów są ważne. Czy masz wyniki, czy też budowanie relacji, będą decydować swoje wrażenia świata zewnętrznego, te wrażenia będą później w życiu mieć duży wpływ. Poświęć czas na dotyk, jak wielu ludzi, którzy nie potrafią myśleć o przyszłości, gdy będą one w stanie doprowadzić każdą pomoc. Na przykład, ZocDoc niektórych wczesnych inwestorów dokonać wszystkich moich znajomych na studiach.
Czy masz jakieś hobby?
Lubię bieganie, bieganie może mój umysł jasny, możesz także pozostać w formie, ale również być w stanie zwiedzić miasto. Dla mnie, kontakt ze światem zewnętrznym, jest bardzo ważne, tymczasowo odłączone. Więc umieścić telefon komórkowy w domu, ubrany jedynie niewielki odtwarzacz iPodNano, który pobiera tytuły iTunes tydzień utworów na liście. Ponadto, ja bardzo czekam w każdy weekend z przyjaciółmi i rodzinny brunch.
Czy kiedykolwiek napotkał największe frustracja jest co?
W ZocDoc przed jaką kiedykolwiek stworzyliśmy firmę o nazwie OneSizeTooSmall. Firma wydaje się mieć to wszystko czynniki sukcesu. Ma bardzo oddani, bardzo utalentowany zespół, grupa głośnych członków zarządu, a nie kapitał brak, ale kiedy e-commerce przemysł upadł, moja firma nie został oszczędzony. Nie sądzę, że jest to wynikiem tendencji gospodarczych, ale po drodze dowiedziałem się zatrzymać i popełniła różne błędy. Kiedy tworzę ZocDoc Wiele z podjętych środków pochodzą od tych ważnych lekcji.
Które firmy są najbardziej podziwiasz i technologicznych charakter? Dlaczego?
Choć brzmi to jak banał, ale naprawdę podziwiam Steve Jobs • posiadają rodzaj skupienia i zdolności do uproszczenia, że ​​ciągle próbuje, w nadziei ZocDoc obie firmy do wzmocnienia zdolności – nie tylko mnie, ale także cały zespół. Z laserową uwzględnieniem stopnia, był w stanie stworzyć serię wspaniałych produktów i wielkie firmy. Od projektowania produktu do struktury korporacyjnej, firma znajdują odzwierciedlenie we wszystkich aspektach prostocie. Przemysł twierdzi, że duża firma zrobić, trzeba być uproszczone. Moim zdaniem, w związku z tym, nikt nie zrobił Bishidifu lepiej.
Ponadto, można również podziwiać Jakie firmy? Dlaczego?
Podziwiałem Amazon (Amazon), ponieważ są one bardzo różne, w wielu obszarach był bardzo udany. Oni nie tylko zbudować najlepszą platformę e-commerce, opracowała wiodące w branży e-czytników i komercyjnym narzędziem infrastruktury. Wyjątkowa wydajność w jednym miejscu jest bardzo trudne, nie mówiąc już o doskonałe w wielu dziedzinach. Mówię to nie tylko dlatego, że Jeff Bezos • naszych inwestorów. Mam nadzieję ZocDoc także jak Amazon, sukces w wielu dziedzinach, w celu stworzenia bardziej potężną platformę.
Który jesteś najbardziej podekscytowana sektorze technologicznym?
Myślę, że, aby zachować swoją pasję do pracy jest bardzo ważny, więc stwierdziliśmy, że technologia stosowana w dziedzinie opieki zdrowotnej jest bardzo ekscytujące, nie jest tajemnicą. Tradycyjnie, poprawa trzech głównych obszarach (tj. drogi użycia, kosztów i jakości) zawsze trzeba dokonać pewnych kompromisów. Poprawa sumie poświęcenia pola do innego pola. Ale teraz, dzięki zastosowaniu technologii, okazuje się, że możemy poprawić obszar bez narażania inny obszar. Na przykład, ZocDoc firmą poszerzenia stosowania tej samej trasie, i bez szkody dla innych dwóch aspektach. Naprawdę jestem bardzo dumny i bardzo zadowolony z pojawiających inne przełomy.
Wszyscy liderzy powinni mieć, jakie funkcje?
Wierzę w “skromnym ambicji plus” (Humbition) tej koncepcji. I nie tylko chcą mieć tego osiągnięcia, podczas gdy jeszcze w mojej drużynie, kto szukać tej funkcji. Liderzy powinni być ambitny i ciągłego doskonalenia własnych. Ponadto, powinny one pozostać skromny, tolerancyjny stosunek, nie sztywno trzymać się własnych pomysłów, skłonny umieścić zespół pierwszy. Jedną z podstawowych wartości naszej firmy w celu odzwierciedlenia tego punktu, to “dla mnie ważniejsze niż my.”
Jakie jest Twoje największe osiągnięcie?
Kilka lat temu, ZocDoc przez Crain w “New York” Business Report jako najlepszego pracodawcy w Nowym Jorku. Dla mnie to jest bardzo, bardzo skromny i dumny doświadczenie. Burmistrz Bloomberg, a nawet zaprosił nas do swojego miasta mowy wiadomości miłości. Od powstania firmy, ja i mój partner biznesowy został przywiązuje wielką wagę do kultury firmy. Ponieważ uważam, że nie ma wybitny talent, nie jest możliwe, aby stworzyć wielką firmę. Tworzenie warunków, w których pracownicy czują się przedmiotem uwagi, to jest mój najbardziej cenionych jeden obowiązek. Rok po roku, został nazwany New York Miasto branży opieki zdrowotnej, a nawet jeden z najlepszych w kraju pracodawców, w każdej chwili, każdego dnia mam coś duma.

Leave a Reply