ZocDoc zakladatel: strach ze selhání, aby se úspěšně

Fortune Brainstorm Technology Conference (BrainstormTechConference, 7 月 22 日 až 24 v Aspen v Coloradu, se konala) pravidelně spojuje technologickou inovaci nejlepší a nejbystřejší mozky. “Fortune” časopis rozhovor s jedním účastníkem každý týden, ať mu nebo jí odpovídající podíl na obchodních, technických a podnikatelské postřehy. Tento týden jsme vyzvali zakladatel a CEO společnosti ZocDoc Selous • Masuowumi odpovědět na 10 otázek pokrývající život mimo práci, on je nejvíce obdivovaných firem a dal mladým podnikatelům odborné poradenství. Následuje rozhovor s Record:
Nejlepší rada, kterou jste kdy dostal, co?
Jeden z našich prvních investorů Vinod Khosla • že pokusy by došlo k selhání, než to zkusit. Dali jsme návrh byl umístěn v jádru společnosti budovy. Neustále se snaží optimalizovat všechny aspekty společnosti aktuální situaci – z každého nového výrobku vlastností a barev, ke komunikaci mezi lékařem a pacientem a iniciativy zákaznických služeb, pro firemní akce a oznámení – jsme testovali, zda jsou tyto změny s různým publikem rezonance. Nikdy jsme se nebojí experimentovat se nezdařilo. Tyto malé selhání bude připomínat, jaká zlepšení by měla být provedena s cílem poskytnout lepší zážitek.
Mnoho mladých lidí jde do tuhého trhu práce, máte co říct k nim?
Pracoviště příležitosti pro více než si myslíte. Chcete-li zachovat flexibilitu, zvažte něco, co by za normálních okolností považovat pracovních míst a průmyslových odvětví. V ZocDoc společnost, jsme na základě vnitřní schopnosti kandidátů na nábor zaměstnanců. Najali jsme si mnozí zaměstnanci jsou zapojeni do povinností vyplývajících z jeho původní žádosti není opravdu funguje. Oni používají jejich talent na obrovské úspěchy se cítím vzrušení. Za normálních okolností, za pouhých šest měsíců můžeme najít velmi perspektivní zaměstnanci dělat lépe než ty zkušených pracovníků v pořádku. Takže, ne jen proto, že své zkušenosti a pracovní náplně neodpovídá přesně ignorovat potenciální pracovní příležitost – osoba může učinit jeho vlastní úspěchy byli velmi překvapeni.
Nacházíte se ve škole učí nejdůležitější je to, co?
Absolvent, někteří lidé říkají, že výsledky nejsou důležité, ale uvědomuji si, že není jen výsledkem je velmi důležité, že děláme všechno, co absolvent ústavů jsou důležité. Ať už máte výsledky, nebo si budovat vztahy, budou rozhodovat váš dojem z vnějšího světa, budou tyto dojmy se později v životě mít významný dopad. Udělejte si čas na dotek, jak mnoho lidí, kteří nemohou myslet na budoucnost, kdy budou moci přinést jakoukoliv pomoc. Například ZocDoc některé z prvních investorů, aby všechny své přátele v postgraduálním studiu.
Máte nějaké koníčky?
Líbí se mi běží, můžete jogging, aby moje mysl jasná, můžete zůstat ve formě, ale také být schopen na prohlídku města. Pro mě, kontakt s vnějším světem, je velmi důležité dočasně odpojen. Tak jsem dal na mobilní telefon doma, na sobě jen malou iPodNano přehrávač, který stáhne týdně iTunes názvy skladeb na seznamu. Navíc jsem moc těším každý víkend s přáteli a rodinou brunch.
Setkali jste se někdy největší zklamání je to, co?
V ZocDoc než jsem kdy vytvořil společnost s názvem OneSizeTooSmall. Společnost se zdá, že to všechno faktory úspěchu. Má velmi oddaný, velmi talentovaný tým, skupina vysoce postavených členů představenstva, i když není nedostatek kapitálu, ale když e-commerce průmysl se zhroutil, byla moje firma není ušetřen. Nemyslím si, že to je výsledek ekonomických trendů, ale po cestě jsem se naučil zastavit a dopustila různých nesprávných. Když jsem se vytvořit ZocDoc Mnoho z přijatých opatření jsou odvozeny od těchto důležitých lekcí.
Společnost, která nejvíce obdivuješ nebo technologického charakteru? Proč?
I když to zní jako klišé, ale opravdu obdivuji Steve Jobs • mít druh ostření a schopností zjednodušit, byl jsem neustále snaží a doufal, že ZocDoc obě společnosti k posílení kapacity – a to nejen mě, ale i celý tým. S laserem jako zaměření na míru, byl schopen vytvořit řadu skvělých produktů a skvělou společnost. Od návrhu výrobku až podnikové struktury, se společnost projevuje ve všech aspektech jednoduchosti. Průmysl tvrdí, že velká společnost udělat, musíte být zjednodušeny. Podle mého názoru je v tomto ohledu nikdo udělal Bishidifu lépe.
Kromě toho můžete také obdivovat to, co firmy? Proč?
Obdivoval jsem Amazon (Amazon), protože se velmi liší v mnoha oblastech byl velmi úspěšný. Jsou nejen vybudovat nejlepší e-commerce platformy, vyvinula špičkovými e-čtenáři a obchodní infrastruktury nástroj. Vynikající výkon v jedné oblasti je velmi obtížné, nemluvě o vynikající v mnoha oblastech. Neříkám to jen proto, že Jeff Bezos • naše investory. Doufám, že ZocDoc také například Amazon, úspěch v mnoha oblastech, a vytvořit tak výkonnou platformu.
Který z nich se vám nejvíce nadšeni odvětví informačních technologií?
Myslím, že aby jejich nadšení pro práci je velmi důležitá, takže jsem zjistil, že technologie používané v oblasti zdravotní péče, je velmi vzrušující věc, není žádným tajemstvím. Tradičně, zlepšit tři klíčové oblasti (tj. použití cesty, náklady a kvalita) vždy je třeba provést některé kompromisy. Zlepšit celkovou obětovat pole na jiné pole. Ale teď, díky použití technologie, zjistíme, že můžeme zlepšit prostor bez kompromisů v jiné oblasti. Například, ZocDoc společnost v rozšíření použití stejné trasy, a bez poškození dalších dvou aspektů. Opravdu jsem velmi hrdý a velmi rád, že rozvíjející se další průlom.
Všichni lídři by měli mít, jaké vlastnosti?
Věřím, že v “skromné ​​ambice plus” (Humbition) tento pojem. Já to jen chci mít tento úspěch, zatímco ještě v mém týmu, kteří hledají pro tuto funkci. Vedoucí by měl být ambiciózní a neustále zlepšovat jejich vlastní. Kromě toho by měla zůstat pokorný, tolerantní postoj, není pevně držet svých představ, ochotni dát tým jako první. Jednou ze základních hodnot naší společnosti, aby odrážely toto místo, to je “pro mě důležitější než my.”
Jaký je váš největší úspěch?
Před několika lety, ZocDoc o “Nová zpráva CRAIN v podnikání York” jako nejlepší zaměstnavatel v New Yorku. Pro mě je to velmi, velmi skromný a hrdý zážitek. Starosta Bloomberg a dokonce nás pozval do svého města zprávy projevu lásky. Od společnosti založení, já a můj obchodní partner se klade velký důraz na firemní kulturu. Protože jsem přesvědčen, že neexistuje vynikající talent, je možné vytvořit velkou společnost. Vytvořit prostředí, kde se zaměstnanci cítí předmět pozornosti, je to moje nejcennější jeden zodpovědnost. Rok co rok, byl jmenován New York City zdravotnický průmysl, a dokonce i jeden z nejlepších zaměstnavatelů v zemi, každý okamžik každého dne jsem hrdost věc.

Leave a Reply