ZocDoc įkūrėjas: baimė nepavyksta sėkmingai

Fortūna “Brainstorm” technologijų konferencija (BrainstormTechConference, 7 月 22 日 iki 24 Aspen, Koloradas, vyko) reguliariai vienija technologines naujoves geriausius ir gabiausius protus. “Fortūna” žurnalo interviu su vienu dalyviu, kiekvieną savaitę, leiskite jam ar jai atitinkamą dalį komercinius, techninius ir verslo įžvalgos. Šią savaitę pakvietė steigėjas ir generalinis direktorius ZocDoc Selous • Masuowumi atsakyti 10 klausimų, apimantis gyvenimą už darbą, jis yra labiausiai gerbiamų kompanijų, ir jis davė Jaunųjų verslininkų profesionalių patarimų. Toliau su įrašo interviu:
Geriausias patarimas jūs kada nors gavo, ką?
Vienas iš mūsų pradžioje investuotojų Vinod Khosla • kad bandymai nepavyktų, nei ne pabandyti. Mes turime įdėti pasiūlymas buvo įtrauktas į įmonės pastato šerdį. Mes nuolat siekia optimizuoti visas įmonės esamos situacijos aspektus – nuo jų taikymo kas naujų produktų savybes ir spalvų, kad gydytojo ir paciento bendravimo ir klientų aptarnavimo iniciatyvų, į verslo renginius bei skelbimų prasmę – mes patikrinome, ar šie su skirtingoms auditorijoms pokyčiai rezonansas. Mes niekada nebijokite eksperimentuoti nepavyko. Šie maži nesėkmė primena mums, ką reikėtų patobulinti siekiant užtikrinti geresnį įspūdį.
Daug jaunų žmonių vyksta į kietas darbo rinkoje, jūs turite ką pasakyti jiems?
Darbo galimybės daugiau nei jūs manote. Išlaikyti lankstumą, apsvarstyti, ką jūs paprastai neturėtų apsvarstyti darbo vietų ir pramonės. Be ZocDoc kompanija, mes grindžiama vidinės gebėjimą kandidatų įdarbinti darbuotojus. Mes samdyti daug darbuotojų užsiima jų pirminio taikymo muitų tikrai veikia. Jie naudoja savo talentą į ypatingas pasiekimus mane jaustis susijaudinęs. Paprastai, vos po šešių mėnesių, mes galime rasti labai perspektyvi darbuotojai padaryti geriau nei tie, patyrusių darbuotojų, gerai. Taigi, tai ne tik dėl savo patirties ir darbo vietų aprašymas nesutampa tiksliai ignoruoti galimo darbo galimybių – asmuo gali padaryti savo pasiekimus, buvo labai nustebinti.
Jūs mokytis mokykloje svarbiausia yra tai, ką?
Magistras, kai kurie žmonės sako, kad rezultatai nėra svarbūs, bet aš suprantu, kad ne tik rezultatas yra labai svarbu, kad mes darome viską, magistrantūros institutų dalykai yra svarbūs. Nesvarbu, ar jūs gaunate rezultatus, ar jūs kurti santykius, jie bus nuspręsti savo įspūdį su išoriniu pasauliu, šie įspūdžiai bus jums vėliau gyvenime turi didelę įtaką. Laiko paliesti kuo daugiau žmonių, kurie negali galvoti apie ateitį, kai jie galės pareikšti bet pagalbos natūra. Pavyzdžiui, ZocDoc kai kurių ankstyvųjų investuotojų padaryti visus savo draugus į aukštosios mokyklos.
Ar turite kokių nors pomėgių?
Man patinka bėgimas, bėgiojimas gali padaryti, kad mano protas aiškus, jūs taip pat galite palaikyti formą, bet taip pat galės tyrinėti miestą. Man susisiekti su išoriniu pasauliu yra labai svarbus laikinai atjungtas. Taigi, aš įdėti mobilųjį telefoną namuose, dėvėti tik nedidelę iPodNano grotuvas, kuris siųstis savaitę iTunes dainų pavadinimus sąraše. Be to, aš labai laukiu kiekvieną savaitgalį su draugais ir šeimos vėlyvieji pusryčiai.
Ar jūs kada nors susidūrė didžiausias nusivylimas yra tai, ką?
Be ZocDoc kol aš kada nors sukurtas kompanijos “OneSizeTooSmall. Bendrovė, atrodo, visa tai sėkmės veiksnius. Ji yra labai atsidavę, labai talentinga komanda, iš aukšto lygio valdybos narių grupės, o ne trūksta kapitalo, tačiau, kai e-komercijos pramonė žlugo, mano įmonė nebuvo gailima. Nemanau, kad tai yra ekonominių tendencijų rezultatas, bet pakeliui aš išmokau sustoti ir padarė įvairių klaidų. Kai aš sukurti ZocDoc Daugelis priemonių yra kilę iš šių svarbių pamokų.
Kuri įmonė jums labiausiai žavisi ar technologinio pobūdžio? Kodėl?
Nors tai skamba kaip klišė, bet aš tikrai žaviuosi Steve Jobs • turėti dėmesio ir gebėjimą supaprastinti natūra, aš nuolat bando, tikėdamiesi ZocDoc abi bendrovės stiprinti gebėjimus – ne tik man, bet ir visa komanda. Su lazeriu kaip dėmesio laipsnį, jis galėjo sukurti puikių gaminių serija ir šauni kompanija. Nuo produkto projektavimo iki korporacinės struktūros, bendrovė atsispindi visose paprastumo aspektus. Pramonė teigė, kad didelė bendrovė padaryti, jūs turite būti supaprastintas. Mano nuomone, šiuo atžvilgiu niekas padarė Bishidifu geriau.
Be to, jūs taip pat galite grožėtis Kokios firmos? Kodėl?
Aš žavėjausi “Amazon” (Amazon), nes jie yra labai skirtingi daugelyje sričių buvo labai sėkmingas. Jie ne tik sukurti geriausią e-komercijos platformą, sukūrė pramonės pirmaujančių e-skaitytojus ir komercinės infrastruktūros priemonė. Puikus darbo atlikimas vienoje srityje buvo labai sunku, jau nekalbant puikus daugelyje sričių. Aš tai sakau ne tik todėl, Jeff Bezos • mūsų investuotojams. Tikiuosi ZocDoc taip pat kaip “Amazon”, sėkmės daugelyje sričių, sukurti daugiau galingas platformą.
Kuris iš jų yra jums labiausiai džiaugiamės apie technologijų sektoriuje?
Manau, kad išlaikyti savo aistra darbe yra labai svarbūs, todėl mes nustatėme, kad technologija, naudojama sveikatos apsaugos srityje yra labai jaudinantis dalykas, tai ne paslaptis. Tradiciškai, pagerinti trijų pagrindinių sričių (ty naudojimo būdai, kainos ir kokybės) visada reikia atlikti kai kuriuos kompromisus. Gerinti viso paaukoti lauką į kitą lauką. Bet dabar, per technologijų naudojimą, mes pastebėjome, kad mes galime pagerinti erdvę be pavojaus kitą plotą. Pavyzdžiui, ZocDoc bendrovė išplėsti tuo pačiu maršrutu, ir be žalos kitoms dviem aspektais naudojimą. Aš tikrai didžiuojuosi ir labai malonu matyti kylančius kitų laimėjimų.
Visi vadovai turi turėti kokios funkcijos?
Aš tikiu “Kuklus plius ambicijų” (Humbition) šios sąvokos. Aš ne tik noriu, kad šis pasiekimas, o dar mano komanda, kurie ieško šia funkcija. Lyderiai turėtų būti ambicingas ir nuolat tobulinti savo. Be to, jie turėtų likti nuolankus, tolerantiškas požiūris, o ne griežtai laikytis savo idėjas, pasirengę įdėti komandą pirmas. Viena iš pagrindinių vertybių mūsų įmonę atspindėti šį punktą, tai yra “man svarbesnė nei mes.”
Koks yra jūsų didžiausias pasiekimas?
Prieš keletą metų, ZocDoc į “Crain anketa Niujorką Business ataskaitoje” kaip geriausias darbdavys Niujorke. Man tai labai labai kuklus ir didžiuojamės patirtis. Meras Bloomberg “ir net pakvietė mus į savo miestą iš meilės laiško kalboje. Nuo įmonės įkūrimo, man ir mano verslo partneris buvo didelę reikšmę įmonės kultūra. Nes manau, kad nėra išskirtinis talentas, neįmanoma sukurti didelę įmonę. Sukurti aplinką, kurioje darbuotojai jaučia dėmesio objektu, tai yra mano labiausiai vertinamų viena atsakomybė. Metai po metų, buvo pavadintas Niujorko sveikatos priežiūros sektoriuje, ir net vienas iš geriausių šalies darbdavių, kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką aš turiu pasididžiavimas dalykas.

Leave a Reply