ZocDoc asutaja: hirm ebaõnnestumise edukalt

Fortune Brainstorm tehnoloogia konverents (BrainstormTechConference, 7 月 22 日 kuni 24 in Aspen, Colorado, toimus) regulaarselt ühendab tehnoloogilist innovatsiooni helgema. “Fortune” ajakirja intervjuus ühele osalejale iga nädal, las tema vastava osaga kaubanduslike, tehniliste ja ettevõtlikku arusaamu. Sel nädalal kutsusime asutaja ja tegevjuht ZocDoc Selous • Masuowumi vastata 10 küsimust, mis hõlmab elu väljaspool tööd, ta on kõige imetlenud ettevõtteid ning ta andis noortele ettevõtjatele professionaalset nõu. Järgneb intervjuu kirje:
Parim nõu sa kunagi sai, mis?
Üks meie vara investor Vinod Khosla • et katsed peaksid ebaõnnestuma kui mitte proovida. Me oleme esitanud ettepaneku pandi tuum firma hoones. Me pidevalt püüdma optimeerida kõiki aspekte ettevõtte praegune olukord – alates iga uue toote omadusi ja värve, et arsti ja patsiendi suhtlus ja klienditeenindus algatusi, firmaüritusteks ja kuulutused – me katsetada, kas need muutused on erinevad sihtrühmad vastukaja. Me ei karda eksperimenteerida ei õnnestunud. Need väikesed rike meenutavad meile, mida tuleks teha parandusi, et anda parem kogemus.
Paljud noored lähevad karm tööturul, siis pole midagi neile öelda?
Töökoht võimalusi rohkem kui sa arvad. Et säilitada paindlikkus, leiavad midagi, mida ei ole tavaliselt leiavad töökohad ja tööstused. In ZocDoc ettevõte, me põhineb omane võime kandidaatide värvata personali. Me palkas paljud töötajad tegelevad ülesandeid oma esialgset taotlust ei ole tegelikult töötab. Nad kasutavad oma annet tohutu saavutusi tegi mulle põnevil. Tavaliselt alles kuue kuu pärast, me leiame väga paljutõotav töötajad teevad paremini kui need kogenud töötajaid korras. Nii ei ole lihtsalt sellepärast, et teie kogemusi ja ametijuhend ei vasta täpselt ignoreerida võimalikku catwalk – inimene võib oma saavutuste olid väga üllatunud.
Sa õppida koolis, et kõige tähtsam on see, mida?
Koolilõpetaja, mõned inimesed ütlevad, et tulemused ei ole oluline, kuid ma mõistan, et mitte ainult tulemus on väga oluline, et me teeme kõik lõpetaja instituudid asjad on olulised. Kas sa saad tulemusi, või sa luua suhteid, siis otsustab teie mulje välismaailmaga, need muljed te hilisemas elus on suur mõju. Võtke aega, et puudutada nii palju inimesi, kes ei saa mõelda tulevikus, kui nad suudavad tuua mingit abi. Näiteks ZocDoc mõned varasemad investorid teevad kõik mu sõbrad magistriõppes.
Kas teil on hobid?
Mulle meeldib jooksmine, sörkimine saab teha minu meelest selge, saab ka vormis püsida, kuid ka võimalus, et uurida linna. Minu jaoks on kontakt välismaailmaga on väga oluline ajutiselt katkestatakse. Nii panin mobiili kodus, seljas vaid väike iPodNano mängija, mis laeb nädalas iTunes laulu pealkirjad nimekirja. Lisaks, ma ootan väga iga nädalavahetus koos sõprade ja perega brunch.
Kas te olete kunagi kokku puutunud suurim stressiallikas on mis?
In ZocDoc enne ma kunagi loodud firma nimega OneSizeTooSmall. Firma tundub olevat see kõik edutegurid. Ta on väga pühendunud, väga andekas meeskond, rühm teravdatud juhatuse liikmed, samas ei vähene kapital, kuid kui e-kaubanduse tööstuse lagunes, minu firma ei pääsenud. Ma ei arva, et see on tingitud majanduse suundumusi, vaid mööda teed ma õppinud lõpetada ja rikkus mitmeid. Kui ma luua ZocDoc Paljud meetmed on saadud neid olulisi õppetunde.
Mis firma sa kõige imetleda või tehnoloogilise iseloomuga? Miks?
Kuigi see kõlab nagu klišee, aga ma tõesti imetlen Steve Jobs • omama sellist tähelepanu ja võime lihtsustada, olin pidevalt üritab, lootes ZocDoc mõlemad ettevõtted on tugevdada suutlikkust – mitte ainult mulle, vaid ka kogu meeskond. Mis laser-like keskenduda kraadi, ta suutis luua mitmeid suurepäraseid tooteid ja suurepärane ettevõte. Toote kavandamise ettevõtte struktuuri, ettevõte on kajastatud kõigis lihtsus. Tööstus on väitnud, et suur firma teha, siis tuleb lihtsustada. Minu arvates selles osas, et keegi on teinud Bishidifu parem.
Lisaks saab ka imetleda millised ettevõtted? Miks?
Ma imetlesin Amazon (Amazon), sest need on väga erinevad paljudes valdkondades on olnud väga edukas. Nad mitte ainult ehitada parima e-kaubanduse platvormi, on välja töötanud juhtivate e-lugejate ja kaubandusliku infrastruktuuri vahend. Väljapaistvaid tulemusi ühes piirkonnas on olnud väga raske, rääkimata suurepärased paljudes valdkondades. Ma ütlen seda mitte ainult seetõttu, Jeff Bezos • meie investoritele. Loodan ZocDoc ka nagu Amazon, edu mitmes valdkonnas, et luua võimsam platvorm.
Kumba te kõige põnevil tehnoloogia sektoris?
Ma arvan, et hoida oma kirge töö on väga oluline, et ma leidsin, et tehnoloogia, mida kasutatakse tervishoiu valdkonnas on väga põnev asi, see pole saladus. Traditsiooniliselt parandada kolme põhivaldkonda (st kasutamise võimaldamine, hind ja kvaliteet) alati vaja teha mõningaid kompromisse. Parandada kogu ohverdama põllult teisele väljale. Aga nüüd, kasutades tehnoloogiat, leiame, et saame parandada ala ohustamata teises valdkonnas. Näiteks ZocDoc ettevõte laialdasem kasutamine samal marsruudil, ja mitte kahjustada teisi kahte aspekti. Ma tõesti olen väga uhke ja väga rahul, et arenevate teiste läbimurdeid.
Kõik juhid peaksid olema, millist funktsioone?
Ma usun “alandlik pluss ambitsioone” (Humbition) selle mõiste. Ma mitte ainult ei taha olla see saavutus, samas minu meeskond, kes otsivad seda funktsiooni. Juhid peaksid olema ambitsioonikad ja pidevalt parandada oma. Lisaks peaksid nad jääma alandlik, salliv suhtumine, mitte jäigalt kinni oma ideid, valmis panna meeskond kõigepealt. Üks põhiväärtused meie firma, et kajastada hetkel, see on “mulle tähtsam kui meie.”
Mis on teie kõige suurem saavutus?
Paar aastat tagasi, ZocDoc poolt “Crain on New York Business Report” on parim tööandja New York City. Et mind, see on väga väga alandlik ja uhke kogemus. Linnapea Bloomberg ja isegi kutsus meid oma linna armastuse sõnum kõnes. Alates firma loomisest, mina ja mu äripartner on väga oluliseks ettevõtte kultuur. Sest ma usun, et ei ole tasumata talent, on võimatu luua suur firma. Luua keskkond, kus töötajad tunnevad teema tähelepanu, see on mu kõige väärtuslikum üks vastutus. Aasta aasta järel, sai nimeks New York City tervishoiu valdkonnas, ja isegi ühe riigi parimad tööandjad, iga hetk iga päev pean uhkusega asi.

Leave a Reply