Zem spiediena, Facebook mērķi seksisma naida kurināšanu

Aizvien vairāk darāmā, no aktīvistiem un reklāmdevējiem, Facebook ir ramping centienus, lai likvidētu naida runu, jo īpaši attēlojumi vardarbību pret sievietēm.

Pārvietot, otrdien paziņoja, nāca pēc weeklong kampaņas ar sieviešu grupām, kuru mērķis ir lapas, kas svinēja vai izgatavoti gaismu izvarošanu, vardarbību ģimenē un seksuālo degradāciju sievietēm.
“Pēdējo dienu laikā, tas ir kļuvis skaidrs, ka mūsu sistēmas, lai apzinātu un novērstu naida kurināšanu nav izdevies strādāt tik efektīvi, kā mēs vēlētos, īpaši ap jautājumiem dzimuma naida,” Marne Levine, Facebook viceprezidents, kas atbild par sabiedrības politiku, rakstīja amatā uz vietas.
“Dažos gadījumos, saturs netiek noņemta, kā ātri, kā mēs vēlamies. Citos gadījumos, saturs, kas būtu jāizņem nav bijis vai ir novērtēts, izmantojot novecojušus kritērijus. Mums ir strādājuši pēdējo vairākus mēnešus, lai uzlabotu mūsu sistēmas atbildēt uz ziņojumiem par pārkāpumiem, taču pamatnostādnes, ko izmanto šo sistēmu, ir izdevies savākt visu saturu, kas neatbilst mūsu standartiem Mums nepieciešams darīt labāk -., un mēs “.
Facebook IPO: Vienu gadu vēlāk
Armijas veterinārārsti uzņemties hakeriem koalīcijas sieviešu grupām, ar lozungu sieviešu karjerai, rīcības un plašsaziņas līdzekļi, svinēja paziņojumu, sakot, ka Facebook ir lūgusi tos par daļu no notiekošās sarunas par uzlabojumiem sociālajā tīklā.
Lapas atzīmēti kā ofensīvu, ko veic grupā bija tādus vārdus kā “Kicking Your Girlfriend no Fanny jo viņa neliks Jums Sandwich”, “Strauji izvaro jūsu draugs tikko smejas”, “izvaro Your Girlfriend” un “Fly Kicking padauzas, kas dzemde. ” Meklē šīm lapām trešdiena piegādāta bez rezultātiem.
“Tas ir tāpēc, ka Facebook ir apņēmusies ar politiku, lai risinātu šos jautājumus, mēs uzskatījām, ka bija nepieciešams veikt šīs darbības un uzstāt, lai šīs saistības pilnībā atzīt, cik reālās pasaules drošības plaisa saskaras sievietes visā pasaulē ir dinamiski saistīta ar mūsu tiešsaistes dzīvi, “autors Soraya Chemaly, kas palīdzēja vadīt minēto pūles, teica post grupas vietnē.
Jo Levine amata, Facebook apsolīja:
– Atjaunināt vadlīnijas, ka tās Kopienas standarti komanda izmanto, lai identificētu naida runu, ar palīdzību no tiesību eksperti un sieviešu grupām
– Atjaunināt apmācību komandas biedriem, kuri policijai naida runu
– Palielināt atbildību par Facebook lietotājiem, kuru lapas juridiski nav uzskatāmi par naida runu, bet kas pēc satura, kas ir “cietsirdīga vai nejutīgs”
– Īstenot politikas, kas prasa lietotājiem, kuri rada lapas ar apšaubāma satura publiski pievienot savu personīgo kontu, lai viņiem
– Veicināt grupas, kas jau strādā par kiber-naida jautājumu iekļaut sieviešu koalīciju.
“Tie ir sarežģīti uzdevumi, un izvirza sarežģītus jautājumus,” Levine rakstīja. “Mūsu nesenā pieredze mums atgādina, ka mēs nevaram atbildēt uz tiem atsevišķi.”
Uzdevums policijas vietu ar aptuveni 1 miljardu lietotāju, Facebook saka, ka tā ir centusies panākt līdzsvaru starp bargi naidīgu saturu, vienlaikus ļaujot vārda brīvību.
“Mēs cenšamies nodrošināt platformu, kur cilvēki var dalīties un virsmas saturu, ziņas un idejas brīvi, vienlaikus respektējot citu cilvēku tiesības,” Levins teica. “Lai sekmētu šo mērķi, mēs arī cītīgi strādājam, lai padarītu mūsu platformu drošu un cieņpilnu vietu sadali un pieslēguma Tas liek mums pieņemt sarežģītus lēmumus un līdzsvara bažas par vārda brīvību un sabiedrības cieņu.”.
Šādi jautājumi ir jānāk klajā vairākkārt iepriekš, jo īpaši, ja Facebook lietotāji radīja fanu lapas svin apsūdzēto Colorado kinoteātra šāvēja Džeimss Holmss vai Bostonas maratonā bombardēšanas aizdomās turēto Dzhokhar Tsarnaev.
Nesenā kampaņu sieviešu grupām tika uzsākta pagājušajā otrdienā ar atvērtu uz Facebook vēstulē sūdzas par lapām aizskarošs. Vēstulē sūdzējās par dubulto standartu pret attēliem uz vietas, ņemot vērā pēdējos vairāk nekā Facebook domstarpības likvidējot vairāk nekaitīgs saturu, piemēram, fotogrāfijas sievietes krūti.
“Šīs lapas un attēli ir apstiprinājusi savu moderatoriem, kamēr jūs regulāri noņemtu saturu, piemēram, attēlus sievietēm zīdīšanas sievietes pēc mastectomy un mākslas priekšstati par sieviešu organizāciju,” lasīt vēstuli, ko parakstījis desmitiem sieviešu grupām no visas pasaules. “Šķiet, ka Facebook uzskata vardarbību pret sievietēm, lai būtu mazāk aizvainojošu par nevardarbīgu attēliem sieviešu ķermeņiem.
“Pasaulē, kur simtiem tūkstošu sieviešu uzbruka katru dienu, un, ja intīmo partneru vardarbība joprojām ir viens no galvenajiem nāves cēloņiem sievietēm visā pasaulē, tas nav iespējams sēdēt uz žoga Mēs aicinām Facebook, lai padarītu. tikai atbildīgu lēmumu un veikt ātru, skaidru rīcību šajā jautājumā, lai savu politiku par izvarošanu un vardarbību ģimenē, saskaņotu ar savu mēru mērķiem un pamatnostādnēm. ”
Par čivināt, atbalstītāji ievietojis vardarbīgas attēlus viņi teica, sākotnēji tika dalīta uz Facebook lapās. Tie iekļauti priekšstatu par sievieti apakšā kāpņu telpai ar parakstu, “Nākamreiz, nesaņem grūtniecība” un vairāku piedāvājumi, kuru negatīvo foto cilvēks apdraud arī biedēja sieviete ar uzrakstiem, piemēram, “Trauki: Vai viņiem tagad “un” Sievietes ir pelnījuši vienādas tiesības … un kreisās. ”
Vēstulē arī mudināja cilvēkus, lai sazinātos ar Facebook reklāmdevējiem. Saskaņā ar grupas atbalstītāji nosūtīja vairāk nekā 5000 e-pastus, lai reklāmdevējiem, papildus norīkošanu ziņojumus uz reklāmdevējiem par čivināt un Facebook pati.
Grupa apgalvo, ka 15 uzņēmumi, teica, ka viņi bija atstājuši savas reklāmas no Facebook, kā rezultātā centieniem. Nissan Lielbritānijā un Nationwide bija starp tiem, kuri paziņoja, viņi darīja to, bet citi, piemēram, Dove ziepes, teica, ka viņi strādā ar Facebook par risinājumu.
“Mēs pilnībā atbalstām, ka šodien @ womenactmedia & @ Facebook panāca kopīgu nostāju attiecībā uz tiesībām,” Nissan UK ievietojis savā Twitter barību vēlu otrdiena.
Lietotāju atbildes uz Facebook amatam bija dažādi. Lai gan daudzi no aptuveni 300 komentāri trešdienas rītā pateicās vietā, citi ierosināja, ka tā nebija pietiekami, vai arī spekulējis, ka tas nebūtu noticis bez spiediena no reklāmdevējiem.
Tur bija arī pushback no lietotājiem, kas sauc tā apdraud vārda brīvību.
“Ak izskatu,” sacīja lietotāja Mathew Bates. “Ievainots jūtas policija mēģina graut pirmo grozījumu no jauna.”
Daudzi, tomēr, šķiet optimistiski – bet piesardzīgi.
“Tas ir sākums, bet es uzskatu, ka tas, kad es to redzu arī ilgtermiņā,” rakstīja lietotājam Melissa Perault. “Mums ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka FB seko līdzi to.”
Facebook kopiena standarti lapā saka, “Facebook neļauj naida runu, bet izšķir nopietna un humoristisks runas. Kamēr mēs aicinām jūs, lai apstrīdētu idejas, iestādes, notikumiem un praksi, mēs nepieļaujam indivīdi vai grupas, lai uzbruktu citiem, pamatojoties uz to rases, etniskās, nacionālās izcelsmes, reliģijas, dzimuma, dzimuma, seksuālās orientācijas, invaliditātes vai veselības stāvokļa. ”

Leave a Reply