Žaidimas studentams, siekiama, kad Kongreso Serious Fun

Šių dienų, tiek smurtinių video žaidimų ir kongresų apšaudyti žiniasklaidos ir teismo viešosios nuomonės, nors ir dėl skirtingų priežasčių.

Dabar, McGraw Hill Švietimo tikisi pakeisti tiek žaidimų ir tautos įstatymų leidėjai suvokimą “vyriausybės veiksmų”, 3-D Multiplayer žaidimas.
Skirta kolegijos pirmakursis Amerikos vyriausybės žinoma, kuris yra paimta daugiau nei 750.000 studentų kasmet, žaidimas leidžia žaidėjams patirti gyvenimo gudrybės, kaip JAV atstovas – ir paaiškinti, kodėl iš tikrųjų gauti priimtus įstatymus, ne visada taip paprasta, kaip atrodo.
Šiandienos skaitmeninės kartos, jis gali įrodyti, naujesnis požiūris į sudėtingą dalyką, nei su tradicine vadovėlio.
Rep John Tierney, D-Massaschusetts, kurie dirbo su žaidimo kūrėjas Muzzy Lane programinė įranga, tikisi, kad šis žaidimas bus dar viena priemonė gauti studentams domina sužinoti daugiau apie tai, kaip Kongresas dirba.
“Gebėjimas bendrauti, o ne tik skaityti tekstą šiame technologija pagrįsta amžiaus tikriausiai vairuoti didesnį susidomėjimą”, – sakė Tierney. “Pagrindinis mokymo komponento vaizdo žaidimus gali papildyti tradicines medžiagas, pavyzdžiui, vadovėlių, ir gali leisti studentams pagerinti savo supratimą apie tam tikrų dalykų.
Žaidimas prasideda žaidėjas vis išrinktas į Atstovų Rūmuose, dvejus metus gauti perrinktas. , Pagal Stephen laster, vyriausiasis skaitmeninis pareigūnas McGraw-Hill Education, tikslas yra sukurti politinį kapitalą, apie tai sužinojęs, patvirtinimą ir įtaką įvairiais būdais.
Gameplay vyksta Vašingtone ir žaidėjo namų rajone. Žaidimas bus atsitiktinai priskirti žaidėjų kongresmenas ir politines pažiūras, ir Jungtinių Valstijų prezidentas taip pat bus atsitiktinai nustatomas kiekvieno lošimo. Žaidimas leidžia žaidėjams susitikti su prezidentu ir eiti į Aukščiausiąjį Teismą.
“Žaidėjai reikės dirbti su tiek nacionaliniu, tiek ir vietos žiniasklaidą, nuraminti vietos ir nacionalinės lobistus, laikykite fundraisers ir rasti rėmėjų sąskaitas, kad bus išlaikyti jų sudedamosios dalys būtų patenkinti ir suderinti su savo politinių ideologijų kairę, centristų arba į dešinę,” laster pasakė.
“Multiplayer, kuris palaiko iki 18 žaidėjų, kolegos klasiokais gali susivienyti išsikišimas Bendradarbiai sąskaitas, ir žaidimas buvo sukurta siekiant pritaikyti savo poreikiams, kaip instruktorius nori naudoti jį per savo klasėje arba per semestrą.
Žaidimas, kuris yra dalis McGraw-Hill praktikos rinkinio Hands-On, patirtinis mokymasis žaidimų, buvo išbandyta mokyklose visoje šalyje, įskaitant Gruzijos Perimeter kolegijos, Collin Community College Teksase Kalifornijos valstijos universitetas, San Diego valstybinio, Richland kolegija Teksase ir Clayton valstybės Gruzijoje.
Gruzijos Perimeter koledžo profesorius Jasonas Seitz sakė, kad žaidimas padėjo jo mokiniai susieti visų sąvokų Jo būryje kartu plėtoti gilesnį supratimą ir žinių apie šiuo klausimu. “Įmonei, užsiimančiai klasėje, aš galiu praleisti mažiau laiko perkeliamos faktus ir daugiau laiko tyrinėti pasekmių”, – sakė jis.
Nepaisant neigiamų spaudos, kad vaizdo žaidimai kartais, jie keičia būdą, dalykų yra mokomi klasėse visoje šalyje. Kovo 2012 m. Mokytojų apklausa, 32% naudojasi žaidimai dviejų iki keturių dienų per savaitę, o 18% juos naudoti kiekvieną dieną. Didele 70% mokytojų sutiko, kad naudojant skaitmeninius žaidimus skatina motyvaciją ir dalyvavimą, ir 62% mokytojų teigė, kad žaidimai mokymo lengviau.
Dave McCool Muzzy Lane Programinė įranga prezidentas ir generalinis direktorius, sako, su rimtais žaidimų iššūkis yra padaryti juos abu įdomus ir švietimo. Nors jau buvo įrodyta nauda naudojant žaidimus kaip mokymo programas, švietimo žaidimai nėra potvynių rinkos.
“Tas faktas, kad” Oregon Trail “ir” Karmen Sandiego “vis dar išsiskiria po 30 metų nėra didelis, kaip galingas geri, rimti žaidimai gali būti perspektyvos”, – sakė McCool.
McCool komanda plečiasi “Vyriausybė in Action” iPad “ir” Android tablečių pasinaudoti sensoriniu valdymo. IPad žaidimo versija debiutavo 2013 m. SXSWedu konferencijoje Austin, Texas.
“Auklėtojai atrodo, kad daugiau jiems prieinamas priemones, nei kada nors anksčiau, ir nėra jokių abejonių, kad kai tinkamai naudojami, technologija yra pajėgi padidinti klasėje patirtį”, – sakė Tierney. “Svarbiausia, žinoma, yra susipažinti ir sužadinti mokytojai labiausiai teigiamu būdu, siekiant padidinti jų naudojimą.”
Yra žaidimų pobūdį, “veiksmų vyriausybė” buvo sukurta siekiant būti priklausomybę. Instruktoriai, kad studentai turės peržaisti žaidimą vėl ir vėl ištirti daugybė variantų, taip pat konkuruoti lyderių.
Padaryti virtualios vyriausybės įdomus yra gana pasiekimas. Dabar, jei šie žaidimo kūrėjai gali tiesiog išversti, kad į realaus pasaulio vyriausybės, kad būtų kažkas.

Leave a Reply