Wyjaśnienie Google: Nie sprzedajemy informacji o użytkowniku

Na początku ubiegłego tygodnia, media złamał wiadomości kilka tech gigantów, w tym Google, powiedział wiele przedsiębiorstw do rządu USA o dostarczenie informacji prywatności użytkownika. Poinformował, że Rada Bezpieczeństwa Narodowego może bezpośredniego dostępu, w tym Yahoo, Apple, Google i innych firm technologicznych w dziewięciu serwerów, agencje wywiadowcze mogą przejść bezpośrednio do ich monitorowania systemów komputerowych.
Google zostało ujawnione rząd do przedstawienia szczegółowych danych dotyczących informacji o użytkowniku, który zawiera krajowych wniosków bezpieczeństwa.
New York Times We wtorek odnotowano również dane Google łatwy proces składania jest całkowicie legalna, FTP przesyłanie plików z wykorzystaniem wspólnego protokołu. Dyrektor ds. prawnych Google powiedział brytyjskie media miały wywiadu telewizyjnego wyjaśnione.
FTP jest prostym Strony wysyłania i pobierania plików z umowy. Jest to internetowy odpowiednik folderu, każda ze stron może manipulować transfer plików. W telewizyjnym programie informacyjnym PBS na szefa Google’a ds. prawnych, panie Drummond podkreślił również, serwer FTP, że rząd, zamiast zachowania Google.
“Mamy dokumenty złożone do wewnątrz, podczas gdy również wywołanie wewnątrz pliku.” W tym procesie, bez przechodzenia przez jeden z serwerów Google.
W kwietniu tego roku, szef Google prawny oficer Drummond już opublikowany list otwarty z prośbą do rządu we wtorek, aby zwolnić więcej informacji na temat bezpieczeństwa narodowego i liczby przywilejów zasięgu.
Niektóre media podkreślił, że Agencja Bezpieczeństwa Narodowego USA posiada program o nazwie PRISM. Poprzez ten program, agencje wywiadowcze z bezpośrednim dostępem do wielu znanych firm Server Technology systemu. W tym Apple, Facebook, Yahoo, Microsoft i Skype gigantów technologicznych są na liście. Poinformowano, że PRISM stanie rozwinąć wszechstronną wyszukiwania wywiadowczych śledzenie obiektu, przechwytywania, w tym “Poczta, czaty, filmy, zdjęcia, przechowywania danych, transferu plików, wideokonferencji i innych informacji.
Drummond wykonane specjalnie dla tej sprawy mówić publicznie, aby stłumić plotki, że szkodzić publicznego PRISM.
Google rzecznik Leslie Miller powiedział: “Google został starannie rozważyć kwestie bezpieczeństwa danych użytkownika. Ludzie często mówią, że w systemie rządu” otwartych drzwi “, ale Google nie zezwala na dostęp rządu do jego prywatnych danych.”
Chociaż Google i inne firmy technologiczne wielokrotnie powiedział, że nie zapewniają one bezpośredni dostęp do ich rządu serwery tylko spełnić uzasadnione prośby rządu w celu zatwierdzenia. Jednak wciąż istnieje wiele problemów, jak przetrwać w ramach programu nadzoru publicznego, firmy te powiedział, że z powodu ograniczeń rządowych, nie może ujawnić więcej informacji.
“Ludzie są zatem spowodowało wiele nieporozumień na temat firmy, ta sprawa, więc jesteśmy bardzo oburzony.” Drummond wspomniane przez pana.
Microsoft powiedział w piątek, że tylko “związany prawem lub wezwanie do sądu sądu później”, firma zapewni dane klientów. Facebook współzałożyciel i CEO Zuckerberg powiedział również, że w czwartek nigdy nie słyszał o Facebooku, zanim ta pozwala włamań serwera rządowego projektu PRISM. Zuckerberg powiedział w oświadczeniu: “Nie otrzymaliśmy jakiejkolwiek agencji rządowej ogólny wniosek, jeżeli otrzymała, będziemy aktywnie bronić tego.”
Dla tego mechanizmu transferu plików spowodowane problemy, ci pracownicy, pracujący w technologii giganta uważa, że ​​najważniejsze jest to, by szukać sprawiedliwości dla przedsiębiorstw rządu, dlatego danych wymaga rząd do ujawnienia więcej wiadomości z prośbą o informacje.

Leave a Reply