Windows 8 Opravy jsou na cestě

Windows 8 byl finančně úspěšný, ale skalní přechod na Microsoft. Společnost v úterý řekl, že nelituje hlavních změn, které uskutečnila na Windows, ale to se snaží opravit některé z jeho nejkřiklavějších chyb.

Microsoft (MSFT, Fortune 500) prodala 100 milionů licencí Windows 8 od uvedení kompletně přepracované operační systém na konci října 2012. Windows prodeje byly relativně plochá poslední čtvrtletí – není malý úspěch během období, v němž prodeje PC byly v chaosu.
Přesto připustil, že Microsoft brzy stížnosti Windows 8 jsou hlasité a legitimní.
“Musíme pracovat na řešení skutečnou křivku učení s Windows 8,” řekl Tami Reller, finanční ředitel divize Windows společnosti Microsoft. “Je to pro nás velká výzva.”
Mnoho uživatelů našli nový operační systém těžké zvednout. Některé z největších stížností: Absence na tlačítko “Start”, který byl asi od roku 1995, skrytých položek a více místa pro nastavení.
Více než 2400 různých zařízení nyní spustit systém Windows 8, ale mnozí stále chybí dotykové funkce, díky nimž je operační systém opravdu zazářit. Windows 8 zařízení lineup je sporý na menší tablet možností, včetně sedmi-palcové a osm palců odrůd popularizovaly Apple (AAPL, Fortune 500) iPad Mini a Amazon (AMZN, Fortune 500) Kindle Fire.
Související příběh: Neobviňujte Windows 8 na propadající se prodeje PC
Microsoft uvedl, že má plán na řešení všech těchto problémů. Zde je největší kus: Společnost zahájí aktualizaci na Windows 8, s kódovým označením “Modrá,” letošní sezoně. Microsoft byl skrovný na detaily, ale pověsti zahrnují návrat na tlačítko Start a změny, aby se aplikace snadnější a více intuitivní. Společnost uvedla, že odhalí více o této aktualizaci v nejbližších týdnech.
To je změna polohy zad Microsoft Windows 8 kdy poprvé uveden na trh.
V říjnu, Microsoft tvrdí, že její uživatelé by si zážitek z učení, nový operační systém. Společnosti pro výzkum trhu ukázal, že zákazníci nechtějí mít příliš mnoho poučení před potápěním v tak jednoduše řečeno, Microsoft uživatelům, kde byly nové menu se nachází a nechat je přijít na zbytek se na vlastní nohy.
Ačkoli někteří charakterizovali nadcházející aktualizaci systému Windows jako obrácení, Microsoft uvedl, že je prostě reaguje na zpětnou vazbu a zároveň se držet svého závazku modernizovat svůj software – i přes stížnosti, že druh radikální krok obvykle jiskry.
“Vždycky jsme si vyhrazujeme právo dostat moudřejší,” Reller řekl v rozhovoru s CNNMoney. “Musíme být zásadový, ale my nebudeme tvrdohlavý.”
Dát uživatelům větší pokyn zvyšuje jejich důvěru, i když je to technicky není nejlepší způsob, jak se naučit nový operační systém, dodala.
Někteří analytici, kteří byli kritičtí přístupu společnosti Microsoft na Windows 8, že modrá bude vítaná změna.
“Pokud dojde k pádu žába v hrnci s vroucí vodou se bude skákat,” řekl Jeff Kagan, nezávislý analytik technologie. “Nicméně, pokud pustíte ji v hrnci pokojové teplotě vody a zase teplo nahoru, kousek po kousku, bude to nakonec vařit. Nemůžete změnit příliš mnoho, příliš rychle, aniž by zákazník push-back”.

Leave a Reply