Widocznie ten Matters: 98 dolarów pieniek drewna, za biodrówki

 

Co tydzień w “Najwyraźniej sprawach,” CNN Jarrett Bellini stosuje swoje wypaczone wrażliwość na trendy tematy w mediach społecznościowych i przypadkowych interesujących rzeczy w sieci.

Byłem wiele razy kempingowy w lesie – jak się robi – i bez przerwy, zawsze jest mnóstwo drewna tylko leżące wokół.
Mnóstwo betonu może oznaczać, że, być może, już w jakiś sposób rozbił namiot w Pittsburghu. Ale w lesie, tam na pewno drewno. Dużo. Wszędzie.
To jest jak lasy pracować, i to właściwie pierwsze pytanie w ich rozmowy kwalifikacyjnej.
“Najwyraźniej Matters” Czy w tygodniu (i nieco przypadkowy) Jarrett Belliniego spojrzenie na trendy społeczno-medialnych.
“Czy dokonać drewna?”
“Tak.”
“Wiele z drewna?”
“Tak.”
“Gratulacje. Jesteś las. Oto Twój bear”.
Jednak mimo wszystkich drzew, w żadnym momencie w moich wielu przygód na świeżym powietrzu czy kiedykolwiek rozważyć biczowanie piłę i ciągnięcia z powrotem średniej wielkości dziennika z zamiarem sprzedaży do chronionej mieszkańców miasta jako ironiczny, meble rustykalne domu.
To byłby po prostu śmieszny.
I dlatego – oczywiście – sklep meblowy istnieje w Toronto, gdzie oni dosłownie cena oznakowane zwykły pnia drewna do 98 dolarów kanadyjskich. Które, te dni, liczy się jako prawdziwe pieniądze!
Pamiętaj, to kikut – który nie jest misternie rzeźbione i zdobione lub manipulować w żaden sposób od jego naturalnej formie – nie będzie ładowanie telefonu iPhone, to nie będzie można omlet, i jestem pewien, że nie robi ‘ t pochodzą z Netflix.
To tylko kikut. I kosztuje 98 dolarów (to jest 94,84 dolarów w dolarach amerykańskich).
Po raz pierwszy usłyszałem o tym uber-log na drugi dzień, gdy przed pracy podróży do Kanady, szukałem Reddit dla popularnych i niezwykłe tematy związane z Toronto. Niemal natychmiast znalazłem link do zdjęcia dziennika z nagłówkiem tematu, “I przedstawić dowód, że Toronto jest stolicą Hipster Wszechświata.”
Mimo, że oryginalna wiadomość została rzeczywiście utworzona ponad miesiąc temu, to nadal popularny w Toronto sub-Reddit. Tak więc, kiedy dostałem się do miasta po prostu musiałem sprawdzić, czy to, co było naprawdę.
Tak więc, gdy miałem kilka wolnych minut, zrobiłem specjalną wycieczkę nad do DesignRepublic, trendy mały sklep w centrum miasta, tylko do obejrzenia.
Masz drewna? DesignRepublic na Queen Street w Toronto jest domem Stumpy.
I nie było to. Dokładna STUMP z Reddit. Dopiero teraz ktoś dodał “Y” do znacznika więc przeczytać “krępy”.
Być może był to okrzyk serialu animowanego “Ren & Stimpy”, który, kiedy początkowo widział w Internecie dziennika, była pierwszą rzeczą, która przyszła mi do głowy.
Powrót na początku lat 1990, całkowicie wypaczony (i genialny) jakoś-dla-dzieci kreskówki dał nam muzyczną segmentu o nazwie “Pieśń Log”. Było handlowych parodia gdzie A bratty sosny dzieciak nie za rower lub konsoli, ale dla olbrzymiego kawałka drewna.
Piosenka kończy się radosnym okrzykiem: “Chodź i uzyskać dziennik Każdy potrzebuje dziennik!”
To miał być głupi, oczywiście. No dzieciak kiedykolwiek chcesz dziennik w stosunku do innych ciekawych zabawek. Może Lincoln Zaloguj jeśli są zdesperowani. Albo, jeśli tylko naprawdę cieszyć zadławienia.
Tak czy inaczej, wydaje się log co comeback.
Rozmawiałem z urzędnikiem sprzedaży w DesignRepublic kto (całkiem słusznie), wydawało się zarówno niepokój i zaskoczony przez mojego wielu pytań dotyczących kikut. Ale jestem poważnym dziennikarzem, a ja potrzebowałem odpowiedzi. I miał pecha, drań, który miał ze mną do czynienia.
“Ludzie żyją daleko od natury” Urzędnik grzecznie wyjaśnił, zanim ostatecznie przyznając “, ale jeśli mieszkasz w kraju, jesteś jak to, co jest do cholery?”
On również z entuzjazmem dodaje: “Poczekaj, aż zobaczysz nowe kikuty mamy!”
Jestem pewien, że są wspaniałe.
Ale co może być bardziej interesujące niż to 98 dolarów kawałek drewna jest redditor deklarując Toronto jako stolicy hipster wszechświata.
Bo, tak naprawdę, co jest stolicą hipster wszechświata?
Z perspektywy międzynarodowej, Berlin, Tokio, Londyn i Reykjavik wszystko wydawało się pop-up na kilku internetowych list. Toronto nie pojawił.
Tutaj w Stanach, Travel + Leisure rankingu najlepszych ogólnych miast w USA dla biodrówki i Portland, Oregon, wyszedł nr 1, a następnie Seattle. Ale wielu innych stron internetowych sugerują prawdziwy hipster mekka jest albo Silver Lake, Los Angeles lub Williamsburg, funky dzielnicy Brooklyn.
Jak przechowywać widząc słowo pop w Williamsburgu się, zajęło mi kilka minut, aby dowiedzieć się, gdzie to właściwie było. Na początku myślałem, że wszyscy mówią o Williamsburg. I tego rodzaju wiał mój umysł.
“Hej, panie, słyszałeś nowe Neutralny album Milk Hotel?”
Byłem zdumiony, że, być może, hordy brodatych kolesi z szorty odcięcia i rowerów jakoś złupili miasto i odwrócił Ye Olde butów Cobbler Niesmaczne w Ye Olde sklepie muzycznym.
Ale nie bój się. Colonial Williamsburg nie został przejęty przez biodrówki, i to uroczo pozostaje rodzinny turystycznym w Wirginii, gdzie można przeżyć dni chwały ospy.
Niezależnie od tego, czy ludzie chcą jakości, średniej wielkości kawałek hipster drewna, najwyraźniej będą musieli odwiedzić DesignRepublic w Toronto.
Bo to, że albo czy przedsięwzięcie z namiotu, aby znaleźć gdzieś w kikut głębin leśnych.
Tylko uważaj niedźwiedzia.

Leave a Reply