Vienišų Signalo siekiama siųsti “hello!” tweets nežemiškųjų

Ar jūs mokate 25 centų siųsti Čivināšana į kosmosą ant nelyginio tikimybė, kad užsienietis gali skaityti? Iš Lone signalo steigėjai tikiuosi. Niujorkas paleidimo pradeda naują svetainę, per kurią kiekvienas gali pateikti pranešimus, kurie bus transliuojami žvaigždė 17 šviesmečių.
Pranešimai bus siunčiami iš legendinis Jamesburg Žemės stotis, palydovinė svetainę, kad pirmą kartą buvo pastatytas remti Apollo 11 mėnulio misiją. Turtas, kuris apima 160 ha Prime Real Estate Kalifornijoje kaimo Carmel Valley, dabar privati ​​nuosavybė, ir “Lone Signalo užsitikrino 30 metų nuomos apie savo palydovinės įrangos.
Tačiau vienišų signalas turi daugiau ambicingo tikslo. Jei dabartinis projektas kibirkščių pakankamai susidomėjimą visame pasaulyje, kompanija tikisi galiausiai kelti pinigai reikalingos plataus masto nuolatinio perdavimo projektą – pastangų, kad kainuotų maždaug $ 100 milijonų reikalauja palydovinių antenų kiekviename pusrutulyje.
“Vienintelis būdas tai padaryti, kad būtų sudominti privatų sektorių tokiu pačiu būdu, kad erdvė X atnešė privatų sektorių į kosmoso tyrimų”, sako Jamie King Vienišų signalas “generalinis direktorius. Tai vienišų signalo teksto prane ¹ imù Projekto tikslas: generuoti masinės rinkos susidomėjimą bendrauti su užsieniečių samprata.
Kai Vienišų signalas tinklapyje pradeda visuomenei pirmadienį vakare, kiekvienas galės rašyti vieną 144 simbolių tekstinį pranešimą nemokamai. Po to, jie gali įsigyti keturias “kreditus” už 99 centų, kurie perka keturis tekstinius prane ¹ imus.
Pranešimus spinduliuojamas į Gliese 526, potencialiai gyvenama saulės sistema, kuri yra gana arti Žemės.
Be tekstinius prane ¹ imus, kurie gali būti parašytos bet kokia kalba, vienišų signalas vienu metu siųsti žinutę parašytas dvejetainėje kodas – kalbos naudoti kompiuterius bendrauti -, kuriame pagrindinius fizikos. Idėja yra tai, kad šie principai taikomi visoje visatos ir todėl yra labiau linkę būti suprantama kaip, nei, tarkim, tekstiniu pranešimu raštu anglų užsienietis.
Ši žinutė buvo sukurta Astrofizika ir planetų mokslininkas Michael W. Busch, Nacionalinio radijo astronomijos observatorijos kolegos.
Vienišų signalo vadovai yra įvairių krūva, kurie gavo kartu pagrįstas bendra entuziazmo apie bendravimo su būtybių iš kitų planetų galimybę. Karalius yra iš Rockstar Games, už parduodamų “Grand Theft Auto” serijos įmonės įkūrėjų. Įmonės kiti kūrėjai yra mados fotografas ir vaizdo žaidimų kūrėjas.
Ray Kurzweil, gerai žinoma figūra technologijų bendruomenės, kuris inžinerijos direktorius “Google” (GOOG, Fortune 500), buvo suteikta anksčiau prieigą prie svetainės ir eilę žinutę. Jame rašoma: “Sveikinimai Gliese 526 iš Singularity universiteto Kadangi jūs gaunate tai, mūsų kompiuterių padarė mus protingesni, geriau suprasti jus ir visatos išmintį.”.
Svetainė turi keletą tvarkingas funkcijų. Vartotojai gali skirti žinutę kam nors kitam ir sekti jų pranešimus, žiūrėti realiu laiku pamatyti, kiek kiekvienas turi nueiti. Svetainės lankytojai gali skaityti kitų pranešimus, kurie buvo siunčiami. Vienišų Signalo planuoja siųsti periodinius laiškus vartotojams, kai jų pranešimai pasiektų laimėjimų.
Vadovai Nepasakyčiau, kiek moka klientai jos reikės išlaikyti operacija veikia. Nes dabar, vienintelis investuotojas projekto Greg Kadel, mados fotografas, kuris pirmą kartą išperinti idėją su įmonės įkūrėjas Pierre Fabre.
“Manome, kad dirbate labai liesos operacija, ir daugelis mūsų iš tikrųjų dirba neatlygintinai,” Karalius sako. Projekto išlaidos buvo įtrauktas Atnaujinti įrangos ne Jamesburg, kuris nebuvo naudojamas ne vienerius metus, taip pat vykstančių išlaidas mokate už vietoje inžinierius Jamesburg ir išlaikyti Vienišų signalas svetainėje.
Donkiszotowski projektas nebus be kritikų. Kai kurie žmonės baiminasi, kad perduodant pranešimus būtybių erdvėje gali būti protingas, nes mes nežinome šių ateivių temperamentą, jei jie egzistuoja. (Pagalvokite “Nepriklausomybės diena”, o ne “Ateivis”)
Bet Long Signalų atkreipia dėmesį, kad mes jau padarė gerą darbą transliavimo mūsų egzistavimą.
“Mokslo bendruomenė gerai žino, kad mes buvo perduoti radijo bangas, kurios aptinkama šių 70 atstumais keletą metų”, sako Jokūbas Haqq-Misra, kuris tarnauja kaip vyriausiasis mokslo pareigūnas Lone signalą ir turi daktaro meteorologijos ir astrobiologija iš Penn State universitete. Radarai, televizorius, satelitinė, mobilieji telefonai ir net miesto žibintai skleidžia signalus, kurie keliauja į kosmosą.
“Astronomai ir astrobiologams ir mokslininkų sutinka, kad mūsų vieta nėra paslaptis, jei kas nors nori atrodyti mums”, sako jis.
Vienišų Signalo tiesiog nori duoti, kad “labas, mes čia!” švyturys padidinti.

Leave a Reply