Ventiliatoriai oro susirūpinimas naują PlayStation, Xbox

Su E3 didžiausia pasaulyje video žaidimų Expo artėja, “Sony” ir “Microsoft” ruošiasi wow pramogų pasaulį su savo naujos kartos konsolių.

Tačiau kai kurios naujosios iteracijų “Xbox” ir “PlayStation funkcijos – būti jie paskelbė arba tiesiog gandai – vairuojate tarp žaidimų gigantai ir kai kurių savo gerbėjų pleištą.
Tuo klausimu širdies abiem atvejais, ar žaidėjai galės žaisti žaidimus jie perka daugiau nei vieną konsolę. Tai įtakoja viską nuo neparduos žaidimų priimdamos juos į draugo namus žaisti, tačiau tai gali būti nesuderinama su žaidimo kūrėjų noras, kad visi žaidžia savo žaidimus sumokėjo už juos.
“Microsoft” iš anksto priklausė žaidimas politika savo naują “Xbox Vienas konsolės buvo supainioti ir nesutarimų šaltinis. Bendrovė yra išleidusi prieštaringų teiginių apie tai, ar įdiegti žaidimą į antrą konsolės reikės mokestį, ar tai būtų užrakinti žaidimą ant originalaus pulto.
Naujausioje Bendrovės teiginys vis dar palieka klausimus.
“Mes žinome, yra kai aplink naudojamų žaidimai Xbox sąmyšis, bet patvirtino, kad mes sukūrėme jį, kad mūsų klientai galėtų prekiauti ir perparduoti žaidimų mažmeninės prekybos”, bendrovė sakė, be rengimą, pareiškime CNN. “Negana to, mes nepatvirtino jokių konkrečių scenarijus.”
Frazė “mes turime daugiau informacijos praleisite vėliau”, atrodo bendras susilaikyti nuo atstovų, su 2013 Electronic Entertainment Expo atidarymo kelias savaites.
“Sony renginio paskelbti pranešimą PlayStation 4 dalimi, jie pademonstravo daugybę naujų funkcijų, žaidimų ir namų pramogų. Tačiau gerbėjai dabar panašiai reikalaujančius informacijos į įmonės planus skaitmeninio teisių valdymo ir poveikio, jis turės žaisti naudotų žaidimų.
Bendrovė nėra pasakyta, bet tai nesustabdė prevencinį judėjimą žaidėjai, kurie ėmėsi forumo temas ir “Twitter”, kur jie naudojant hashtags # PS4NoDRM ir # PS4UsedGames pasiekti, kad “Sony” vadovai.
Be žaidimų konsolės požiūriu, DRM kodas, kuris leidžia vartotojams gauti prieigą prie žaidimo turinį. Ji sukurta siekiant užtikrinti, kūrėjams ir leidėjams, kad tik asmuo, kuris sumokėjo už žaidimą gali žaisti.
“Sony” atsakė, sakydamas: jie išklauso problemas ir priblokšti aistra. Jie jau anksčiau padarė pareiškimus apie nenorėdamas sugadinti savo santykius su savo gerbėjų. Bet ar tai reiškia be DRM PS4? Tik laikas parodys.
“Microsoft” taip pat stengiasi pasiekti gerbėjų.
Laris Hryb, programavimo direktorius Xbox Live turbūt geriausiai žinomas savo žaidėjus žyma “Major Nelson”, atsakė į savo dienoraštį su komentarais pranešimą, kad suteikė vilties.
“Mes visiškai supranta, kas vyksta,” rašė jis. “Aš taip pat dirba nuo kelių dalykų jai ištaisyti. Aš negaliu pasakyti daug daugiau dabar. Tačiau mes klausytis.”
Jis pridedamas “Twitter” stiliaus hashtags: # XboxOneUSEDGAMES ir # XboxOneNoDRM.
Realybė yra tai, kad “Sony” ir “Microsoft” yra ne tie, kurie daugiausia naudos iš DRM ar naudoti žaidimų apribojimai. Žaidimų leidėjai nori įsitikinti, ar jie gauti už savo darbą, o tai apima padėvėtų rinką.
Atsižvelgiant į neseniai įvykusių studijos uždarymo ir finansinių sunkumų į kitus, tai nėra sunku suprasti, kur tas noras ateina iš.
Kaip rodo lėtos pradžios Nintendo Wii U, žaidėjai grįsti savo sprendimų daug, apie kurią konsolę pirkti žaidimų, kurie yra prieinami už jį. “Nintendo” buvo dinged kai žaidėjai norint pradėti su plonas seriją ir šiuo metu pradėti naują potvynis naujų ir jau populiarus pavadinimų tikisi sudarančių pagrindą.
Galų gale, tai mažai tikėtina, kad dideli leidėjai sutiks vieno taisyklių rinkinio dėl vienos iš naujų konsolių ir dar vienas kitas. Ir tai palieka nerimauja žaidėjai su mįslė: kuris naujas prietaisas perkate, jei jie abu yra išleidžiami su DRM ir naudojami žaidimų banu?
Ir tai, kai kurie sako, gali būti nutiestas “Nintendo”, kuri neturi skaitmeninio teisių valdymo paslaugas žaidimų duris.
Penny Arcade Pranešti vyresnysis redaktorius Ben Kuchera neseniai rašė rodo žaidėjai pirkti Wii U kaip žinia “Sony” ir “Microsoft” apie tai, kaip svarbu klausimas jiems.
“Apdovanojimas, kad su pardavimų padidinti elgesys būtų juokingai veiksmingos, ir siunčia daug garsiau pranešimą, nei jūs kada nors galėtų Twitter,” rašė jis. “Bet tai reikalauja keisti elgesį.
“Kitaip tariant, niekas neturėtų tikėtis, kad tai įvyktų. Mes ne pamatyti tikrąją valią žaidėjų, gera ar blogai, kol preorders pradėti.”
Visos informacijos spragų gali (tikimės) turi būti išvalytas, kai kiekviena įmonė turi savo metinę vitrina E3, kuris prasideda birželis 11.
Tada pamatysime, ar naudojami žaidimai yra tikrai svarbu, ar galiausiai neturi reikšmės, žaidėjai, prašoma atverti savo pinigines.

Leave a Reply