Ventilatori gaisa bažas par jaunu PlayStation, Xbox

Ar E3, pasaules lielākais video spēli expo, tuvojas, Sony un Microsoft gatavojas wow izklaides pasauli ar savu nākamās paaudzes konsolēm.

Bet daži jauno iterāciju Xbox un PlayStation pazīmes – vai tie paziņoti vai tikai baumas – ir neatdalītu spēļu milži, un daži no viņu faniem.
Pie sirds jautājums abos gadījumos ir tas, vai spēlētāji varēs spēlēt spēles, viņi pērk vairāk nekā vienu konsole. Kas ietekmē visu, sākot no tālākpārdošanas spēlēm tiek pieņemts tos vairāk nekā uz drauga māju spēlēt, bet kas varētu būt pretrunā ar spēles veidotāji vēlmi, lai pārliecinātos, ka ikviens spēlē viņu spēles ir samaksājuši par tiem.
Microsoft iepriekš īpašumā spēli politika par savu jauno One Xbox konsole ir bijis pārpratumus un apgalvojums. Uzņēmums ir izdevusi pretrunīgus apgalvojumus par to, vai instalējot spēli par otro konsole prasītu maksu, vai šāda rīcība atslēga spēli uz sākotnējo konsole.
Uzņēmuma jaunākais paziņojums joprojām atstāj jautājumiem.
“Mēs zinām, ka ir daži ap izmanto spēles vienā Xbox apjukums, bet mēs esam apstiprinājuši, ka mums ir konstruētas tā, lai mūsu klientiem, lai tirdzniecībā un pārdot spēles mazumtirdzniecībā,” sabiedrība teica, bez izstrādi, paziņojumā uz CNN. “Beyond, ka mēs neesam apstiprinājusi nekādus īpašus scenārijus.”
Frāze “mums būs vairāk informācijas, lai dalītos vēlāk”, šķiet, ir kopēja atturēties no pārstāvjiem, ar 2013 Electronic Entertainment Expo atvēršanu pēc dažām nedēļām.
Pēc Sony gadījumā izsludina PlayStation 4, viņi parādīja off daudzas jaunas funkcijas, spēlēm un mājas izklaides. Taču fani tagad līdzīgi clamoring datus uz uzņēmuma plāniem digitālo tiesību pārvaldību un tā ietekmi uz spēlējot izmanto spēlēm.
Uzņēmums nav teicis, bet tas nav pārtraucis preventīva kustību spēlētājiem, kuri ir veikti, lai foruma pavedieni un Twitter, kur viņi, izmantojot hashtags # PS4NoDRM un # PS4UsedGames panākt, lai Sony vadītāji.
Jo spēļu konsole ziņā, DRM ir kods, kas ļauj lietotājiem piekļūt spēli saturu. Tā ir izstrādāta, lai nodrošinātu izstrādātājiem un izdevējiem, ka tikai persona, kas samaksāta par spēli var spēlēt to.
Sony ir atbildējusi, ka viņi dzird bažas un ir overwhelmed ar passion. Viņi jau iepriekš izteicās par nevēloties sabojāt attiecības ar saviem faniem. Bet vai tas nozīmē DRM-free PS4? Tikai laiks rādīs.
Microsoft ir arī mēģināja panākt, lai faniem.
Larry Hryb, direktors plānojumu Xbox Live, iespējams, vislabāk pazīstama ar savu gamer tag “Major Nelson,” atbildēja amatā par viņa blogu ar komentāriem, kas deva kādu cerību.
“Mēs esam pilnībā informēti par to, kas notiek,” viņš rakstīja. “Es esmu arī strādā uz dažām lietām, lai risinātu to es nevaru pateikt daudz tiesības tagad.. Bet mēs esam klausīšanās.”
Viņš pievienots Twitter stila hashtags: # XboxOneUSEDGAMES un # XboxOneNoDRM.
Realitāte ir tāda, ka Sony un Microsoft nav tie, kuri varētu gūt labumu visvairāk no DRM vai izmanto-game ierobežojumi. Spēļu izdevēji vēlas, lai pārliecinātos, ka viņi saņem algu par savu darbu, un kas ietver lietotu preču tirgū.
Ņemot vērā nesen notikušajiem studijas slēgšanu un finanšu grūtības uz citiem, tas nav grūti redzēt, kur šī vēlēšanās nāk no.
Kā liecina ar lēnu startu Nintendo Wii U, Gamers pamatot daudz savu lēmumu par to, kas konsoli iegādāties par spēles, kas ir pieejami par to. Nintendo dinged ar dažiem spēlētājiem, lai uzsāktu ar slim izvietojumu un šobrīd uzsāk jaunu plūdi jaunu un jau tautas nosaukumiem cerības pelnīt zemes.
Galu galā, tas ir maz ticams, ka lielie izdevēji vienojas ar vienu noteikumu kopumu par vienu no jaunajām konsolēm un vēl par otru. Un tas atstāj noraizējies Gamers ar mīkla: kas jauna ierīce jūs pērkat, ja tie abi ir atbrīvots ar DRM un izmanto-game aizliegumi?
Un tas, daži saka, varētu atvērt durvis uz Nintendo, kurai nav Digital Rights Management par tās spēles.
Penny Arcade Ziņot vecākais redaktors Bens Kuchera nesen rakstīja liecina Gamers iegādāties Wii U kā ziņu uz Sony un Microsoft par to, cik svarīgs jautājums ir viņiem.
“Apbalvošana, ka ar Straujš pārdošanas rīcība būtu smieklīgi efektīva, un nosūtīt daudz skaļāku vēstījumu, nekā jūs jebkad varētu par čivināt,” viņš rakstīja. “Bet, kas prasa mainīt uzvedību.
“Citiem vārdiem sakot, nevienam nevajadzētu gaidīt, lai tas notiktu, mēs neredzam patieso gribu spēlētājiem, labu vai sliktu, kamēr preorders sākt.”.
Visi informācijas nepilnības ir iespējams (mēs ceram), kas ir noskaidroti, kad katrs uzņēmums pieder tās ikgadējo vitrīna E3, kas sākas jūnijs 11.
Tad mēs redzēsim, vai izmantotie spēles ir patiešām svarīgi, vai galu galā nav nozīmes, lai Gamers tiek lūgts atvērt to maki.

Leave a Reply