Vaikinas, kuris išgelbėjo zuikiai

Tai apie vaikiną, kuris išgelbėjo kūdikių zuikiai krūva, tada parašė istoriją lankosi vilčių kiti žmonės norėtų jį istorija.

Vaikinas jie niekada. Žmonės awwww’d taip sunku “Facebook” savo istoriją dalijosi daugiau nei 9000 kartų. Redditors parašė keletą santuokos pasiūlymus. Jo vaizdo klipai “YouTube” turi šimtus tūkstančių peržiūrų. Visi per triušių krūva toks mažas, jie net nebuvo užpildyti savo delno.
Jozuė Bisnar yra vartotojas iš socialinės žiniasklaidos svetainėje Reddit. Jis taip pat aktyviai pareiga karinio jūrų laivyno ligoninė Corpsman. Sprendžiant vien iš jo ankstesnių Reddit pranešimų, vienas gali lengvai priėjo prie išvados, jis reguliariai atlieka gerus darbus, gelbsti mažų būtybių ir gauna daug gerbėjų paštu. Teigiamas nuo antros-rūšiuotojas, pavadintą “Kenz”, kuris rašė apie mėnesį prieš vieną, “I bet jūs esate nuostabi …. Aš branginu tave labai daug.”
Kenz, jūs perskaitėte, mūsų protus.
Bisnar pirmą kartą gavo savo dėmesį anksčiau šią savaitę, kai jo gelbėjimo iš keturių našlaičių triušių padarė pirmame puslapyje Reddit. Jis pristato istoriją šiuo būdu:
“Aš gyvenu Camp Pendleton, CA. Ir kaip man buvo Amfiladowy tinklinio aikštelė prie kareivinių radau negyvą triušį (visiškai subrendę.) Kaip toliau Amfiladowy radau mažą skylę su 4 mažyčių mažyčių triušių jį. Aš įsikabinti dėžutė įdėti kelis senus marškinėlius į jį ir pakėlė zuikiai. aš tiria, kaip geriau juos ir kas juos pamaitinti. aš padariau gražią dėžutę jiems gyventi ir butelis šeriami juos, kol aš galėtų [atpratinti] jiems valgyti vietos maisto. Po poros mėnesių aš atnešė juos į laukinės gamtos gelbėjimo, nes jie pradeda šokinėti iš savo dėžutę. Buvo daug sunkaus darbo, bet aš myliu zuikiai …. ”
Ar manote, kad tai? Ar manote, kad jūsų ledinis širdies lydymosi?
Dėl dviejų mėnesių jis šeriami mažai Critters kelis kartus per dieną, naudojant tūbelėje. Kai zuikiai buvo pakankamai didelis, kad pradėti šokinėja iš dėžutės, jis paėmė juos į netoliese Wildlife Sanctuary. “Tai buvo liūdna diena”, sakė jis. “Aš nesu įsitikinęs, ką jie daro dabar, bet man patinka manyti, kad jie kovoja ne Kojotas su saldžiais kardais ir šarvais aš padariau jiems ir gyvenimo svajonė Orange County valgyti šviežių žolių ir atitinka visus sexy girl rūšių zuikiai. ”
Paklaustas apie savo neseniai internete šlovę jis juokavo: “Kas man nepatinka, apie tai, kad šlovės vis į galvą. Aš sumažinti savo draugams ir šeimos nariams išjungti, jie nuolat klausinėja mane, yra tinkama. Matau save kaip dievas tarp vyrų! ”
Aktorė Kristen Chenoweth suteikia gyvūnams balsas
Per Bisnar yra maždaug septynių mėnesių kelionė į Afganistaną 2012 metais jis parašė nuotraukų kačiukų jis išgelbėtų ir viena mažytė varlė jis pramintas “skrebučiai”.
Bet kaip medikas tarnavęs jūrų pėstininkai, jis taip pat turėjo savo dalį traumos. Į vieną pranešimą jis apibūdina deginimas kūnu ir krauju, kai žmogus yra sužeistas IED kvapą, “Jūs niekada nepamiršiu”, rašė jis.
“Mes turėjome pacientų miršta mums daugiausia dėl didžiulės hemorrhaging, kol jie gavo mums skaičių,” sakė jis. Tai nėra atkalbinėjo nuo pursing medicinoje karjerą, nors jis tikisi baigti, kai jis palieka kariuomenę maždaug 18 mėnesių.
Bisnar CNN sakė jis buvo išeinantis gyvūnų mylėtojas, nori kalbėtis su nepažįstamais žmonėmis, nes jis buvo vaikas. Ir atsiprašau internetas, jis taip pat sako, kad jis valgo mėsą.
Kadangi nuostatos dėl plano, siekiant patenkinti bet kurią iš vyrų ar moterų, kurie pareiškė norą Susitikimas Bisnar interesus, jis sako, kad norėčiau susitikti naujų draugų, bet ne visai žino, kaip eiti apie tai.
“Aš negaliu tiesiog eikite į YouTube ir būti, pavyzdžiui,” Hey babe, jūs sakėte, norite susituokti todėl galime tai padaryti Damn Thing “.
Koks jis nėra šalia, mes būti ieškote atnaujinimus apie Reddit.

Leave a Reply