Twitter’ın Jack Dorsey gözleri New York Belediye Başkanı işi

Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey San Francisco, New York değil yaşıyor. Ama aynı zamanda mobil ödeme şirketi Meydanı’nda kurulan teknoloji girişimci, o bir gün New York’a hareket ve belediye başkanlığına aday olmak istiyor “60 Dakika” söyler.

“Ne New York hakkında aşk sadece ben hemen hissediyorum elektriktir,” o Pazar yayınlanan bir segment CBS News ‘Lara Logan söyledi. “Bir kaos. Aynı şey senin etrafında sürüyor. Fırtına ortasında bir araba olmak gibi tür, ama o arabanın içinde güvendesin. New York’ta benimle böyle çok hissediyor yüzden.”
Dolardan fazla 1 milyar net değeri ile, Dorsey bir milyarder dönüşen New York politikacı olarak Michael Bloomberg ayak izlerini takip edecek. Big Apple Hareketli aynı zamanda New York Üniversitesi katıldı ve o kendi web sitesi hacklendi sonra bir genç bir New York sevk şirket tarafından işe alındı ​​gibi Dorsey için bir tür eve dönüş olacaktı.
Nakit ve kredi kartı yok? Telefonla ödeme
2012: Twitter Dorsey Dorsey, 36, öğrenme, büyüyen St Louis büyüdü ve bilgisayarlar ile oynamaya ve trenler okuyan evde çok zaman geçirdim. O da bir polis telsizinden vardı ve Twitter için ilham kentin acil sevkıyat merkezinden gevezelik öbekler dinlerken gelen CBS söyledi.
“Onlar her zaman onlar şu anda nerede yaptıklarını ve konum ne, nereye gittiğimizi bahsediyoruz. Ve Twitter için fikir (gelen) geldi nerede …” Twitter’ın için kod oluşturulan Dorsey, dedi 140 karakterlik mesajlar. “Nerede olduğumu Ve (cep telefonları ile) aniden biz güncelleme olabilir, ben ne yapıyorum, nereye gidiyorum, ben bütün dünya için dışarı gitmek istiyorum o zaman nasıl hissediyorum. Ve.”
Aralık ayında, Twitter 200 milyon aylık aktif kullanıcı sayısını aşmış olduğunu açıkladı.
Dorsey, o kişi 2006 yılında başlatılan Twitter, kabul ne kadar hızlı gurur duymaktadır “dedi ve bir milyon farklı şekillerde kullanılmaktadır. Onlar tüm dünyada sensin. Nerede olurlarsa olsunlar Ve Twitter, onlara bir 5 $ cep telefonu almak sağlar ve , ücretsiz dünya ile iletişim. ”
2010 yılında başlatılan, Kare şimdi 400’den fazla çalışanı bulunmaktadır ve kahve zinciri Satış işlemlerini yardım Starbucks tarafından kabul edilmiştir. Dorsey Square fikri o kredi kartı kabul edemezlerdi çünkü o bir 2.000 $ satış kayıp olduğunu sinirli bir arkadaş, bir camcı, konuşmaya geldiğini söyledi.
Dorsey da onun çalışanları onun Golden Gate Köprüsü çarpıcı manzaralarını sunmaktadır Lands End denilen San Francisco’da bir yer, şirket gezileri açar ilham tutmak olduğunu söyledi.
Dorsey “, sanat ve mühendislik arasındaki bu mükemmel kesişme” diye isimlendirdiği köprü faydaları ve zarif tasarımı, hayran diyor ve yazılım aynı şekilde çalışması gerektiğine inanıyor.

Leave a Reply