Trąbienie cab dokonać przejścia Założyciel internetowego sprzątanie: od czerwonego do Blue Ocean

30 czerwca news, zgodnie z głosem światowej gospodarki “firmy” poinformował, że nikt nie pomyślał, że biznes online taxi w pełnym rozkwicie, ale istnieją firma zdecydowała się – jest bardzo sławny cab trąbienie. Jeszcze bardziej nieoczekiwane, że trąbienie wyjściu taksówkę kabiny w niecały miesiąc oprogramowania, nawet start usługi online sprzątający.
Cab z tradycyjnego oprogramowania Toot Didi Taxi różnych źródeł pojazdów kabiny trąbienie nie są społecznie idle pojazd, ale wypożyczalni samochodów. Po prostu, trąbienie o nazwie samochodu zaczynają mieć więcej bezczynności firmę leasingową pojazdu w rękach wynajętym pojazdem, a następnie aż do tworzenia własnych kanałów online, będziemy wynajmować tych pojazdów z kierowcami, dzięki czemu klienci mogą korzystać z “prywatnych”, jak usług. Łatwy do samochodu, car daleko sztuczka również wykorzystywane w tym trybie.
Przezroczysty model biznesowy i rynek szeroki zakres, dlaczego samochód trąbienie będzie nazwany w ciągu sześciu miesięcy został zmuszony do zmiany pracy? Voice gospodarki jest również wywiad z dziennikarzami dziś na Yuntao założyciela firmy. Według wprowadzenie Yuntao, cab trąbienie postanowił wyjść, głównie ze względu na regulacje rządowe i konkurencyjnym otoczeniu rynkowym.
Yuntao: Pierwszy raz spotkałem wiele wąskich gardeł, mamy kilka wypożyczalni samochodów, byliśmy z ogólnej sieci łatwym samochodem to nie to samo, wybierają wyższym końcu, musimy porozmawiać z firmy leasingowej Współtworzył ekonomiczny samochodów, Zgodnie z prawem, samochód trochę czasu uruchomienia sens, czujemy, że to ryzyko jest zbyt duże, aby dać się wejść na pole usługę gospodarki. Drugim powodem jest to, że robimy, gdy zbiorowe taksówki już jest zrobione, a my mamy tutaj niektóre offset, jesteśmy w Chinach, użytkownicy wolą tanie, oczywiście, już nie jest czas, aby dostać się taksówką Traktujemy to wynajem samochodów samochód służbowy, więc byliśmy bardzo silny spadek użytkownik.
Zdaniem Yuntao, dzisiejszy rynek APP taxi zakończył walkę, wynik był. Jego silna hold on, byłoby lepiej, aby otworzyć inny świat. Po ostrożnym rozpatrzone i wykluczenie, że wytyczone online nieruchomościami i dwa 020 projektów internetowych sprzątanie, a ostatecznie zdecydował się wejść do usługi online, sprzątanie i czyszczenie stało się platformą e domu w czystości.
Yuntao: że jesteśmy 020 obszary badań, że są dwa duży rynek, agencja nieruchomości, jest sferą gospodarstw domowych, w tym czasie również reprezentuje nieruchomościami do sprzedaży, więc pozbyć się go trudniej. Ale firmy krajowe to jest fasada, całkowicie dopasowania systemu do zrobienia jest coś, co uważamy, że jest stosunkowo proste naklejki sprzątanie są w uzupełnieniu do jego godzinowych ogromnych zasobów istnieją 100.000 pracowników godzinowych w Pekinie, cztery tysiąc firm krajowych Każdy z nich ma 20 lub więcej, wtedy szybko pokroić w tej dziedzinie to.
Niech Yuntao bardziej zdeterminowany, aby zrobić “internetowy krajowe” wiary, ale także z zagranicznymi odpowiednikami wiadomości. Jest zrozumiałe, że nazwany HomeJoy już produkt krajowy zagraniczny, wygrał najbardziej znanych inwestycji fundusz inwestycyjny Andersona, która może symbolizować pewien sygnał.
home e sprzątanie obecnie obsługuje tylko Pekin, są mikro-kanałów i APP obie platformy. Niektórzy ludzie w korzystaniu z tego programu, mówiąc, że “te rzeczy i oprogramowanie online taxi też, jak to!”. Powiesić liście użytkowników online, chwycić jedną ciotkę czeka w pobliżu. Obecnie, e dom czyszczenie godzinę opłata za usługę jest 39 juanów / 2 godziny, godzinę drogi od ceny rynkowej 30 juanów o 30 procent, podczas gdy poparcie dla płatności online.
Dodatkowo, użytkowanie produktu, bez jakiegokolwiek związku płatności, jeśli czyszczenie ciotka chętnych do korzystania z tego oprogramowania, roczna opłata roczna wynosi 300 juanów, co odpowiada na jeden dzień mniej niż milion.
Po przeczytaniu produkt, Voice of reportera gospodarki próbował rozkazy i wykręcił telefon powlekanego ciotkę. Jednak nieco wątpliwe ciotka malowane z jednej strony, że nie będą korzystać z oprogramowania, z drugiej strony, nie chciała uwierzyć, że świat jak darmowy lunch.
Tu ciotka: da ci tego telefonu, można odbierać wiadomości tekstowe codziennie, powiedział na co dzień działania, on chciał powiedzieć, nie chcę z nim do czynienia, nie pytałem to coś, nie jest tak dobrze, nie ma free lunch. Może to być high-end w domu, jak coś obcego, ogólnie I nie mów mu.
To znaczy ciotka powłoka “darmowy lunch”, odnosi się do “domu czystym e” ciotki w szkoleniu, to będzie jak w marketingu oprogramowania taxi, swobodnie personel sprzątający telefon. Tu ciotka nie odważą się podjąć, nie bardzo rozumiem, jak używać, więc odrzucili dobre intencje czyszczenie e domu.
Voice gospodarki to rano, reporterzy wywiad cztery czyszczenia ciotka, ich postawy są w większości zgodne z Tu ciotki. Ten znajduje się w domu do czyszczenia promocji e podczas pierwszego wyzwanie: jak czyszczenie ciotka do przyjęcia nowego produktu?
W związku z tym, e do domu Jie założyciel Yuntao powiedział, że zauważył ten problem i podjął pewne kroki w celu poprawy sytuacji.
Yuntao: Ciotka pan kierowca przyjmowane do bardziej trudne, ale naprawdę są dwa tryby pracy w APP, bezpośrednie połączenie do ciotki, inny model to spotkanie, wypełnić informacje są wysyłane do platformy, złapał ciotkę single-mode, trochę jak taksówki takiego, te dwa sposoby poszukiwania odkryte po miesiącu tryb telefonu nie jest trudne, ponieważ kierowcy nie zawsze wyglądają telefon cioci, usłyszała telefon do kieszeni, nie mogą do telefonu, a teraz jesteśmy w rzeczywistej pracy z 300 grab single ciotka, która akceptuje ten model jest bardzo szybki. Dlatego następny rozdział, w którym będziemy złapać zbiorową taksówką jedną opartą modelu, może ona być większa niż szkolenia kierowców mistrza, aby być nieco wolniejsze, ale mamy również kilka sposobów na rozwiązanie tego problemu nie, ciotka nie może dowiedzieć się, ale zamiast sterownika nadrzędnego Spędzimy trochę cierpliwości trochę dłużej.
Yuntao że zachęty materialne jako warunku wstępnego, ciotka czyszczenia nauczą się prędzej czy później.
Yuntao: ciotka czasami lewe ucho i na zewnątrz, trzeba się naprawdę żyje nieustannie stymulować ją, natychmiast przyspieszy szybkość uczenia się.
Wielu ludzi uważa, że ​​firmy te nie należą do żadnego krajowego ciotki czyszczenia, jej sposób bezpieczny? Jeśli to jest naprawdę to, co się stało, jak znaleźć te kobiety? e home Jie założyciel Yuntao zapewnił dziennikarzy, że był przedmiotem zgłoszenia, bezpieczeństwo jest absolutnie niezawodny.
Yuntao: Jesteśmy wykwalifikowanym walidacji, musi dać nam tutaj na miejscu podpisać umowę i musimy spojrzeć jej tożsamości na kopiach plików w niej wszystkie informacje, które mają pomóc w weryfikacji, z dala mała przedsiębiorstwa na ogół nie są tak suche, małe firmy zazwyczaj umieścić swoje nazwisko, telefon w lewo, można powiedzieć, co czas dostępu żyć, a nie, czy tożsamość. Po trzecie, nasze tożsamości są chronione, oprócz tej jednej teraz zaczniemy naprawiać ubezpieczenia, istnieje kilka dolców usługi ubezpieczenia wypadkowego, ciotka prać ubrania, aby pozbyć się złego nie może być ubezpieczony, ubezpieczenie w 1,2 tysiąca dolarów.
Według Yuntao, obecnie w ich platformie, mniej niż miesiąc prawie 2000 biznesowej single i podpisywania coraz więcej ciotek, ich marzeniem jest, aby reformy życiu wszystkich firm krajowych.
Yuntao: Robimy pierwszą rzeczą, przede wszystkim to, aby pozbyć się małych firm krajowych, 10% są zorientowane na usługi gospodarstwo domowe, gospodarstwo domowe, jak i Pekin kochający systemu pracowników, istnieje 15 dni szkolenia, a pozostałe 90% z małych domowych Inc Jest to fasada, jest zbyt niski poziom informacji, umieścić tabelę i jest firma. Drugi rok, aby dać użytkownikom bardziej prawdziwy dobry jakąś wartość, co musimy zrobić, niektóre usługi otwartość, będziemy współpracować z organizacjami innych firm szkoleniowych, wyniki niektórych z ciotką szkolenia nie iść głębokie szkolenia, następnie informacje na nasza ciotka gra na etykiecie, jak Sina Boga w V, do uwierzytelniania, cena będzie ciągnąć gradientu, nie będzie 25 dolców godzinę ciotka, nie będzie 40 dolarów godzinę ciotka, Istnieje również etap będziemy wprowadzić nową kategorię, nie spotka to po godzinach, w tym niektórych najnowszych Yuesao, niania.

Leave a Reply