Tootejuht kolme asja: talent, kogemus võidelda

Ma olin viieaastane toode algaja, varem veetis aega veebilehe arendamine firma, vaid ka äri e-kaubanduse ettevõte kulutanud, müük teinud viimastel aastatel on olnud projekti juhtimine, toote juhid enam huvitatud. Nüüd nagu projektijuhtimine, sageli segi tehes projektijuhtimise tootejuht, kuidas arendada.
Projektijuhtimine e-kaubanduse ettevõte seda teha, sest seal ei ole enam standardiseeritud töö kohustusi, nii veebisaidilt eest taha ja siis on kontakti loov ettevõtjate kontaktandmed on funktsioon hilja kui tehniline juht Mall viimistlus, tegelikult on matkivad veebilehel koopia. Kopeeritud rohkem kui 1 aasta, leidis end tootearendus võime kogunemine on null, süda hakkas paanika ja. Loodan saada teie abi:
1 vaatenurgast projektijuhtimise, kuidas paremini üleminekut tootejuht;
2, loominguline imitatsioon ja plagieerimise, kas on parem perspektiiv soovitusi, tootejuht;
3, kuidas kontrollida teostatavust idee (seal on üks turntable enne idee koguda Taobao müüjad või palju e-kaubanduse, nii et nad toote, kutsudes kasutajate veebilehed dial minna premeerida kui ostjaid müüja kaupluses reket – mõtlesin, kuidas jääda alla jättes välja himustama väiklane kasutajad – ja mitte piisavalt ajusid kinni).
Intiimne Undead vastus: alati lugeda minu artikleid, teab, et ma ei soovita teistel teha tootejuht, ja isegi ise sageli ei tea, ei ole pärast lüliti, ei punktise teksti tööd, muidu Old Men.
Tootejuht (so tooted koer) selles ärivaldkonnas esimene toode ebaõnnestumise määr on liiga kõrge, sageli kihla Je te dis merde, teiseks barrel mõju on eriti ilmne, kui tööstusharu tervikuna ei ole küps toode, veel arenguetapis segiajamise väikefirma Projekti konfiguratsiooni ja toimimist ratsionaalne inimene on eriti lihtne asi, suured ettevõtted ja institutsioonid hädas haavandid.
Samuti õppisin meedia muundumissaadustes viie aasta jooksul rohkem hiljem veel tunda koera ise kasvatamine tooteid jäljetult. Alguspunkt tooted ikka kirjutada blogi märgib, tagasi kõik peeru, pealiskaudne äärmusesse. Põhimõtteliselt ei ole võimalik välja töötada toode metoodika koer, peamiselt: 1, talent, kaks, elukogemusi, 3, tegelik võidelda kogemus.
Teisisõnu, üks (ainult) on toode koer andekad inimesed (koer), ei teatud ja kogemusi (Hobby) üldjoontes kooskõlas projekti, umbes kaks aastat hiljem, suudab kasvada hea toode mastiff. Siis, kui ta oli au (samm koer fekaalid) tekkinud paljutõotav hea projekt, kuid ka seadistada vajalikud vahendid, ja pärast paari aastat hiljem jõudsid nad Amen Island – Western imedemaa. Koerad tootes, vaid käputäis, et jõuda sinna, istme alla Vera laulab oma laulu kiitust Manwei.
Ülejäänud lagunemine mutta.
Noh, heitis ajal, on juba viis kuud korraliku keegi küsis minult küsimuse, Undead pisut üksildane, see soovimatus vastata.
1, projektijuhtimine on osa tööst toode koer, vahendite koordineerimist ja edu. Aga mobiilne ajastu, sest trend kerge tooteid, projektijuhtimise jätkuvalt vähendada raskusi, ei ole tegelikult koera põhioskuste tooteid.
2, imitatsioon Ye Hao, Ye Hao plagiaat, ei ole probleem, võti on selles, et sa ei ole veenev. Lõpuks olete mõned ideed, ja siis kasuta kellegi teise toote mudel, toote disaini realiseerida oma ideid; veel näha inimesi välja värvi, kadestan tihe grip, nad soovivad jätkata hiljem? Viimast võib kergesti muutuda imiteerida. Kui teil on selle ühe (turuolukorras kasutaja profiili) arusaam on pinnapealne, kopeeritud, kes koopia surra. Vastupidi, see on väga tõenäoline, loominguline jagunemine ja paljunemine – on vundament Internet heaolu.
3, valideerida ideid, peame kõigepealt leidma mõned olulised punktid. Kui kriitiline punkt on toote disaini, esimese prototüübid, ja isegi läks esitajatratt intervjuud; Kui kriitiline punkt on toote mudel, pane tee ühendus, komplekt loogika õigustada ennast veenda teisi, kui oluline punkt toode, jätab valmis minema operatiivseid vahendeid laulu.
Mainisite näide, mis näeb keskendunud toote mudel. Selles mõttes vaadata kui paar aastat, muster on kõige raskem murda raskem, rohkem, siiski toetuda tootearenduse või operaator taganema. Nii et see ei ole piisav, et kasutada aju probleeme, nagu mägironijad, Xianfeng ei pruugi mitte-keerukas maailmas.
Lõpuks, mis annab suuna. Mainisite ise “tootearendus võimeid kogunemine null”, aga ma arvan, et ei ole tootearendus ja tuum konkurentsivõime koer. Toote koerad kutsumus on rahuldada turu nõudlust, kui liigne rõhuasetus innovatsioonile! Subversion! Revolution! Ma kardan, et on teenida edevus rohkem. Innovatsioon on kindlasti hea asi, kuid see on lihtsalt üks viis, kuidas lahendada probleeme, rõhutades “probleemilahendus” asemel “Mul ei ole inimesed.” Uuenduslik asi liiga tõsiselt, sisuliselt on romantiline motiveeritus, tunnen ma muutuvas maailmas, ma tegin eriti suur asi …… kahjuks see on kanasupp variante. Miski ei võiks loll ise õnnelik, kuid liiga palju rõhku see vaateväljas on fookusest

Leave a Reply