Toot cab teha üleminek internetis Majapidamine asutaja: Punasest Blue Ocean

30. juuni uudiseid, vastavalt hääl majandus “maailma firma” teatasid, et keegi oleks võinud arvata, et online takso äri täies hoos, kuid on ettevõte loobunud – see on väga kuulus tuututama kabiini. Isegi rohkem ootamatu on see, et tuututama väljumisel takso vähem kui kuu tarkvara, isegi algust online majapidamisteenus.
Toot kabiin traditsiooniline tarkvara Didi takso takso erinevatest allikatest tuututama kabiiniga sõidukitele ei ole sotsiaalselt idle sõidukit, kuid autorendifirma. Lihtsamalt öeldes, tuututama nimega auto hakkab rohkem jõude sõiduki liisingufirmale kätes renditud auto, ja siis luua oma online-kanalid, rendib neid sõidukite juhid, mis võimaldab klientidel nautida “era”, nagu teenuseid. Lihtne auto, auto kauge trikk ka selles režiimis kasutada.
Selge ärimudeli ja turu ulatust, miks tuututama auto nimeks saab kuue kuu jooksul oli sunnitud töökohta vahetama? Voice of majanduses on ka intervjuud ajakirjanikele täna firma asutaja Yuntao. Vastavalt Yuntao sissejuhatus, tuututama cab valis väljumiseks, peamiselt tänu valitsuse määrus ja konkurentsivõimelise turu keskkonnas.
Yuntao: esimest korda oleme kohanud mitmeid kitsaskohti, meil mõned autorent ettevõtteid, olime üldiselt lihtne auto võrk ei ole sama, nad tahavad, et kõrge hinnaga, et me peame rääkima liisingufirma ta kaas-ökonoomne auto, Õiguslikult auto mõtet käitusajale, arvame, et see risk on liiga suur, et anda kuni siseneda valdkonnas majanduse autorent. Teine põhjus on see, et me teeme siis, kui kollektiivse takso on juba tehtud, ja meil on siin mõned kompenseerida, oleme Hiina, kasutajad eelistavad odav, muidugi, online ei ole aega, et saada takso Me võtame selle autorendi firma auto, seega olime väga võimas kasutaja langus.
In Yuntao hinnangul on tänane takso APP turul on lõppenud lahing, tulemus oleks olnud. Selle tugeva positsiooni, et oleks parem, et avada teine ​​maailm. Pärast hoolikat mõtiskledes ja tõrjutus, ta visandas online kinnisvara agent ja kaks 020 internetis majapidamisteenus projekte ja lõpuks otsustas alustada online majapidamine ja puhastusteenused muutunud platvorm e kodu puhas.
Yuntao: et me olime 020 valdkondade uuringu, et seal on kaks suurt turgu, kinnisvarabüroo, on kodumajapidamist, sel ajal esindab ka kinnistuid müüa, nii et me vabaneda raskemaks. Aga kodumaiseid ettevõtteid on fassaad, mis on täiesti sobitamise süsteem teha, on midagi, mis meie arvates on suhteliselt lihtne Majapidamine kleepsud tulevad lisaks oma tunnis tohutu ressursse, on 100000 tunni töötajate Pekingis neli tuhat kodumaiste äriühingute Iga üks on 20 või rohkem, siis me kiiresti lõigatud selles valdkonnas ta.
Las Yuntao rohkem otsustanud teha “internetis koduteenustesektor” usk, vaid ka välismaiste kolleegidega sõnum. On arusaadav, et nimetatud HomeJoy internetis välismaiste koguprodukt võitis tuntuim investeerimisfondide Andersoni investeeringuid, mis võivad sümboliseerida teatud signaali.
e kodu koristamise teenus praegu toetab ainult Pekingis, on mikro-kanal ja APP nii platvormidel. Mõned inimesed kasutavad seda tarkvara, öeldes, et “see värk ja online takso tarkvara liiga, nagu seda!”. Pea vastu foorumilolijate nimekirja, ostke üks tädi ootab lähedal. Praegu e maja koristamise tunni teenustasu on 39 jüaani / 2 tundi, ühe tunni jooksul kui turuhind 30 jüaani 30 protsenti, samas kui toetust online makse.
Lisaks selle toote kasutamist ilma makse link, kui puhastamine tädi, kes soovivad kasutada seda tarkvara, üheaastane aastamaks on 300 jüaani, mis vastab üks päev vähem kui miljon.
Pärast lugemist toode, Voice majanduse reporter üritas tellimusi ja valitud telefoni kaetud tädi. Kuid natuke kahtlane tädi värvitud ühelt poolt ta ei kasuta tarkvara, teiselt poolt, et ta ei usu, et maailm nagu tasuta lõunasöök.
Tu tädi: ta annab sulle selle telefoni, saate tekstisõnumeid iga päev, ütles ta igapäevategevustes, ta tahtis öelda, ei taha tegeleda teda, ma ei küsinud seda asja, ei ole nii hea, ei ole tasuta lõunasöök. See võib olla high-end kodus, nagu midagi välismaa, üldiselt ma ei ütle talle.
See kate tädi tähenduses “tasuta lõuna”, tähendab “e kodu puhas” Tädi koolitusel, siis on see nagu takso marketing tarkvara tasuta koristajate telefon. Tu tädi ei julge võtta, ei saa päris hästi aru, kuidas kasutada, seega lükkas head kavatsused e maja koristamine.
Voice of majanduses täna hommikul ajakirjanikele intervjuu neli puhastus tädi, nende hoiakud on enamasti kooskõlas Tu tädi. See paigutatakse e maja koristamine edendamine esimese väljakutse: kuidas teha puhastus tädi vastu selle uue toote?
Sellega seoses e kodus Jie asutaja Yuntao ütles, et nad on märganud seda probleemi ja on võtnud mõningaid samme olukorra parandamiseks.
Yuntao: Tädi kapten juht vastu kuni raskem, oleme tegelikult kaks transpordiliikide APP, otsene kõne tädi, teine ​​mudel on kohtumine, täitke andmed saadetakse platvorm, ostke tädi ühe-mode, natuke nagu takso niimoodi need kaks režiimi uurimist avastas pärast kuu call mode ei ole keeruline, sest juht ei ole alati otsida tädi telefon, kuulis ta telefoni taskusse ei tohi telefoni, ja nüüd on tegelikust toimimisest 300 haarata ühe tädi, kes aktsepteerib see mudel on väga kiire. Seetõttu me järgmises osas, kus me haarata kollektiivne takso ühe mudeli põhjal, ta võib olla suurem kui kapten Juhikoolitus olema natuke aeglasem, kuid meil on ka mõned, kuidas seda probleemi lahendada, mitte tädi ei saa õppida, kuid mitte kapten juht Me kulutame veidi kannatust natuke kauem.
Yuntao usun, et materjal stiimuleid, mis on eelduseks, puhastus tädi õpivad varem või hiljem.
Yuntao: tädi mõnikord vasaku kõrva ja välja, sa pead päris elus pidevalt stimuleerida teda, ta kohe hakkab kiirust õppimine.
Paljud inimesed arvavad, et need firmad ei kuulu ühegi kodumaise puhastus tädi teda kuidas ohutu? Kui see on tõesti, mis juhtus, kuidas leida need naised? e kodus Jie asutaja Yuntao kinnitas ajakirjanikele, et nad oleks kuulunud esitamise, turvalisus on väga usaldusväärne.
Yuntao: Oleme kvalifitseeritud valideerimine, ta peab andma meile siin kohapeal allkirjastama lepingu, ja me peame vaatama oma isikutunnistus faili koopiaid tema kogu teabe oleme, et aidata teil kontrollida, ära väike ettevõtted ei ole üldiselt nii kuiv, väikeettevõtted tavaliselt panna oma nimi, telefon vasakule, te ütlete, mida aeg juurdepääs elada, mitte see, kas oma identiteeti. Kolmandaks, meie identiteedi kaitse, lisaks see nüüd hakkame remontima kindlustus on paar taala õnnetusjuhtumikindlustus teenuste tädi peske riideid vabaneda halb on võimalik kindlustada, kindlustus 1,2 tuhande dollarit.
Vastavalt Yuntao, praegu nende platvorm, vähem kui kuu ligi 2000 ühe ettevõtte, ja allkirjastamist enam tädid, nende unistus on reform elu kõiki kodumaiseid ettevõtteid.
Yuntao: Me teeme esimese asjana ennekõike on vabaneda väike kodumaiseid ettevõtteid, 10% on teenustele orienteeritud kodunduse, kodunduse ning Peking on armastav personal süsteem on 15 päeva koolitust, ja ülejäänud 90% on väikese siseturu Inc on fassaad, see on liiga vähe teavet, pane laud ja ettevõte. Teisel aastal, et anda kasutajatele rohkem tõeline hea mingi väärtus, mida me peame tegema mõned avatuse, me teeb koostööd kolmanda osapoole tegelevate organisatsioonide tulemused mõned meie koolitus tädi ei lähe sügavale koolitus siis andmed meie tädi mängides silt, nagu Sina Boga V autentimiseks, hind tõmbab gradient, siis on 25 dollarit tunnis tädi, siis on 40 dollarit tunnis tädi, Samuti on etapp astume uude kategooriasse, siis me ei vasta tunnis seda, kaasa arvatud mõned hiljutised Yuesao, lapsehoidja.

Leave a Reply