“The Guardian”: uinuv kümnendil Microsoft Taimengchuxing

Tuntud välismaa ajakirjanduse, “The Guardian” Online kirjutas hiljuti viimase kümne aasta jooksul, Web otsing, internetireklaam, ja älypuhelimia ei kuulu Microsofti tähelepanu, tehnoloogia hiiglane nüüd lõpuks ärkasin alates unistus veel?

Kaua aega tagasi, noor mees nimega Bill oli unistus tulevikus. Ta lootis, et “igal laual võib olla personaalarvuti, iga arvuti töötab Microsoft tarkvara.” Mõne aja pärast, tema unistus täitus, Bill asutaja ettevõte, et saada maailma suurim raha tegemise masin, Bill on saanud maailma rikkamaid inimesi.
Microsofti ärimudel on peen. Tootmine arvuti riistvara, tüütu töö kellelegi teisele teha, et “originaalseadmete tootja (OEM),” need tootjad asuvad Taiwanis ja teistes kohtades, kus kasumimarginaalid kahanevad tootmisseadmed. Ja Microsoft tegema, on kirjutada operatsioonisüsteemi ja Office’i rakenduste tarkvara. Need tarkvara on võimalik toota OEM riistvara kallis paberivajutis saab tõhusalt ümber vahend, mis aitab ettevõtetel tööd.
In protsessi loomine nende tarkvara suurim kulu on alguses, kui programm kirjutada, tulevase töö on kopeeritud ilma uusi investeeringuid. Koos Microsoft Windows on alati eelistavad ettevõtted, Bill ja tema kolleegid on vaja teha, on koguda oma monopoolse seisundi. Ja nad on tõsi.
Tegelikult, kuna Microsoft on kihlvedusid peamine energia kasu laud, nii ei märganud väga oluline muutus. See muudatus on nn Internet, start-up firma Netscape on täies hoos selle arendamiseks.
Netscape’i juhid olid julgelt nägi, mida nimetatakse “veebibrauser” tarkvara kunagi asendada operatsioonisüsteemi nagu Windows.
Pärast võlu Internet meelitas Bill. Aastal 1995, ta kirjutas kuulsa firma sisemine memo, ta võrdles tõusulaine Internet. “Viimase paari aasta jooksul on interneti areng,” kirjutas ta, “on väga pikka aega tulevikus otsustada suunas meie tööstuse …… ma vaadata Internet on läbi käinud mitmeid erinevaid etappe, kuid Nüüd ma arvan, et Internet on kõige olulisem selle memo, ma tahan teha selgeks, et Microsofti Interneti-äri on väga oluline, et iga üks Internet loodi IBM PC võeti kasutusele 1981 pärast kõige tähtsam perspektiivis edu. ”
By Gates arvates Internet toob väga suurt ohtu Microsoft. Microsoft iga ärisektoris, samuti tootmise iga toode tuleb ja Internet seotud. Ootamatu on see, et ta on edukalt täitnud oma lubadust. Bill varsti aega, et saavutada ettevõtte ümberkujundamine. Ja selles protsessis, kuna ta oli otsustanud hävitada Netscape, ta peaaegu teeb Microsoft äärel sulgemise oht. Föderaalse kohtunik uuringus leiti, et Microsoft kuritarvitas oma monopoolse seisundi, selle alumine seotud veebibrauseris oma operatsioonisüsteemidega. Lõppkokkuvõttes Microsoft on kaevata ja konkurentsipoliitika lõpuks Yin Qiaozhi · W · Bush võitis valimised 2000 seista laskma. Microsoft taas sai võimaluse kosuma.
Juhuslikult, samal aastal, Gates lükkas Microsoft CEO positsiooni ja järk-järgult taganes Microsofti juhtimine. Aga ta ei märganud, mees, kes võttis üle oma positsiooni, sealhulgas praegune tegevjuht Steve Ballmer (Steve Ballmer) tahavad lihtsalt istuda ja nautida midagi enamat.
Mida saab seletada oht läheneb silmis kuni nad märkasid järgmise veebiotsingu, internetireklaam, nutitelefonide ja tahvelarvutite tähtis on? Või on nad lihtsalt tahavad originaal Windows ja Office müügi jätkamise whirring magada?
Järsku nad suutnud rahustada andmeid enam nii rahustav kohapeal. PC müügi hakkas vähenema järsult, mis tähendab, et Microsofti “mugavuse tsooni” võib vähendada. Just eelmisel nädalal esimesed märgid, et Ballmer ja Microsoft ärkama. Kuni 2700, ühesõnaga, täis sülg bürokraatlik sisemine memo, Ballmer teatas ettevõte “erakordne tunne saneerimiskava, mis võimaldab meil kasutada kiiremaks, tõhusamaks ja rohkem oskusi selles kiiresti muutuvas maailmas innovatsiooni. ”
Mitu Microsofti sisemine lahingugrupid, nimelt “tooterühm” laostuvad ja kogu firma (kokku 97000 töötajat) samuti olla “funktsioonid” on-line (inseneri osakonnas, turundus osakond, planeeringute osakonna ja R & D) ajatada Eesmärk oli “teha kogu ettevõtte strateegilise ühiseid jõupingutusi.”
Siis ettevõte on nõustunud lubama kõiki “üks strateegia” lõpuks on mis? Miks peaks “minema paremini täita meie strateegia sarja seadmeid ja teenuseid, mis aitavad inimestel täita oma kõige väärtuslikum tegevus, et aidata ettevõtetel teha kõige tähtsam äri.” Need sõnad, lühidalt, see tähendab: Meil pole aimugi, tõesti, kuid me peame vaatama on hõivatud midagi.
Kas sulle meeldib, mida aspekt Bill Gates, pead imetlen teda ajahetkel täpselt aru: Kui kõik oli hästi, kui ta otsustas, et saada välja.

Leave a Reply