“The Guardian” “: miega dešimtmetį” Microsoft “Taimengchuxing

Žinomos užsienio žiniasklaida, “The Guardian” “Online”, rašė neseniai per pastarąjį dešimtmetį, interneto paieška, reklama internete, ir smart phones yra netaikomi Microsoft dėmesio, technologijų milžinė pagaliau pabudo iš sapno dar?

Seniai, jaunas vyras, vardu Bill turėjo ateities svajonė. Jis išreiškė viltį, kad “Kiekvienas stalas gali turėti asmeninį kompiuterį, kiekvienas kompiuteris veikia Microsoft” programinę įrangą. “Po tam tikro laiko, jo svajonė išsipildė, Bill įkūrėjų bendrovei tapti didžiausia pasaulyje pinigų priėmimo mašina, Billas tapo turtingiausių pasaulio žmonių.
“Microsoft” verslo modelis yra puikūs. Gamyba kompiuterinės įrangos, nuobodų darbą kažkam kitam daryti, kad “originalios įrangos gamintojo (OEM)”, šie gamintojai yra įsikūrusi Taivanyje ir kitose vietose, o pelno maržos mažėja gamybos įranga. Ir “Microsoft” reikia padaryti, tai parašyti operacinės sistemos ir biuro programų programinę įrangą. Šios programinės įrangos yra pajėgi gaminti OEM įrangą nuo brangaus prespapjė gali būti veiksmingai virsta įrankiu, siekiant padėti įmonėms dirbti.
Pagal kūrimo šių programinės įrangos didžiausių išlaidų proceso pradžioje, kai programa, parašyta, būsimas darbas yra nukopijuotas be naujų investicijų poreikį. Kartu su “Microsoft Windows” visada buvo teikiama pirmenybė įmonėms, Billas ir jo kolegos reikia padaryti, tai pasiimti savo monopolines nuomos. Ir jie yra tiesa.
Tiesą sakant, nes “Microsoft” yra lažybų dėl pagrindinių energijos pelnas nuo stalo, todėl nepastebėjo labai svarbus pokytis. Šis pokytis, vadinamas Internetas, pradžios bendrovė Netscape įkarštyje jį plėtoti.
Netscape lyderiai drąsiai įsivaizdavo, vadinamas “interneto naršyklė” programinė įranga bus kada nors pakeisti operacinės sistemos, pavyzdžiui, Windows.
Po interneto žavesio traukia Bill. 1995, jis parašė populiarią įmonės vidaus užrašų, jis palygino su interneto bangą. “Per pastaruosius kelerius metus, interneto plėtros”, jis rašė: “bus labai ilgą laiką ateityje nuspręsti dėl mūsų pramonės kryptį …… peržiūrėti interneto išgyveno kelis etapus, tačiau Manau, kad dabar internetas yra svarbiausias šioje atmintinėje, aš noriu, kad būtų aišku, kad “Microsoft” interneto verslo yra labai svarbus kiekvienam interneto One, buvo sukurtas iš IBM PC buvo įvesta 1981 po svarbiausiu iš jų laikotarpio pažangos rengimo. ”
Iki Gates nuomone, Interneto atneš didelę grėsmę “Microsoft”. “Microsoft” kiekvienas verslo sektorius, taip pat kiekvieno produkto turėtų būti gaminami ir interneto susiję. Netikėta tai, kad jis sėkmingai įvykdė savo pažadą. Bilas labai greitai laikas pasiekti bendrovės pertvarką. Ir šiame procese, nes jis pasiryžęs sunaikinti Netscape, jis beveik daro Microsoft slenksčio uždarymo pavojų. Federalinis teisėjas apklausoje nustatyta, kad “Microsoft” piktnaudžiavo monopoline padėtimi, jos apatinė interneto naršyklę savo operacinių sistemų. Galų gale, “Microsoft” yra iškelta byla, ir antimonopolinė byla galiausiai Yin Qiaozhi · V · Bushas laimėjo rinkimus 2000 metais, tegul klausimas poilsio. “Microsoft” dar kartą gavo galimybę atgauti.
Netyčia, tais pačiais metais, vartai atmetė “Microsoft” generalinis direktorius poziciją, ir palaipsniui pasitraukė iš “Microsoft” vadovybė. Bet jis nepastebėjo, žmogus, kuris perėmė savo poziciją, įskaitant dabartinius “generalinis direktorius Steve’as Ballmeris (Steve Ballmer) tiesiog nori sėdėti ir mėgautis nieko daugiau.
Ką dar galima paaiškinti artėja akis grėsmę, kol jie pastebėjo kitą interneto paieškos, reklama internete, išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių svarbą tai? Arba jie tiesiog nori originalius Windows ir Office eksportu į toliau whirring miego?
Staiga jie galėjo nuraminti duomenų nebėra taip nuraminti žemę. PC pardavimai pradėjo mažėti smarkiai, o tai reiškia, kad “Microsoft” “komforto zonos” gali būti sumažintas. Tiesiog praeitą savaitę, pirmieji požymiai, kad Ballmeris ir Microsoft pabusti. Iki 2700, vienu žodžiu, pilna seilių biurokratinės vidaus pranešimo, Ballmeris paskelbė “kompanija su neeilinio prasme reorganizavimo planą, kuris leis mums naudoti greičiau, efektyviau ir daugiau gebėjimas Šiame sparčiai besikeičiančiame pasaulyje inovacijas. ”
Keli “Microsoft” vidaus kovinės grupės, ty “Produktų grupė” veikla bus nutraukta, o visa bendrovė (iš 97.000 darbuotojų, iš viso), taip pat bus į “funkcijos” on-line “(inžinerijos katedra, marketingo skyrius, planavimo departamentas ir R & D) atidėti jo tikslas buvo “padaryti visą įmonę strateginis bendromis pastangomis.”
Tada bendrovė sutiko leisti visai “vienas strategijos”, galų gale yra kas? Kodėl “. Eiti geriau vykdyti savo strategiją pradėti prietaisų ir paslaugų, kurios gali padėti žmonėms atlikti savuosius veiklą, siekiant padėti įmonėms atlikti svarbiausią verslo ciklą” Šie žodžiai, trumpai tariant, ty: Mes turime ne clue, tikrai, bet mes turime pažvelgti yra užsiėmęs, darydamas kažką.
Ar jums patinka kas aspektas Bill Gates, turite grožėtis jį laiko taškas tikslumo suvokti: Kai viskas buvo gerai, kai jis nusprendė išeiti.

Leave a Reply