Ten chlap, který zachránil zajíčky

Toto je příběh o muži, který zachránil spoustu dětských králíčky, potom zveřejnil příběh on-line naděje ostatní lidé by se ti to líbí.

Chlapec ti kdy. Lidé awwww’d tak těžké na Facebooku jeho příběh byl rozdělen více než 9000 krát. Redditors zaslali více sňatku. Jeho videa na YouTube jsou stovky tisíc názorů. Po celém banda králíků tak malé, že ani vyplnit dlaní.
Joshua Bisnar je pravidelnými uživateli sociálních médií Reddit webu. On je také aktivní povinnost Navy Nemocnice Zdravotník. Soudě výhradně z jeho předchozích Reddit příspěvků, jeden mohl snadno přijít k závěru, pravidelně vystupuje dobré skutky, zachrání malé stvoření a dostane hodně pošty od fanoušků. Jako je tento z druhé srovnávač názvem “Kenz” kdo psal o před měsícem, “Vsadím se, že jsou úžasné …. Vážím si tě moc.”
Kenz, čtete naši mysl.
Bisnar poprvé dostal svou pozornost na počátku tohoto týdne, když jeho záchrana čtyř osiřelých králíků se dostalo na přední stránku Reddit. Seznámí příběhu takto:
“Bydlím v Camp Pendleton v Kalifornii. A jak jsem byl hrabání volejbalové hřiště v kasárnách jsem našel mrtvého králíka (plně dospělý). Jak jsem pokračoval v hrabání jsem našel malý otvor se 4 malými malých králíků v něm. Popadl jsem box dát pár starých košile do něj a zvedl zajíčky. jsem zkoumal, jak vychovávat je a co krmit. jsem udělal pěknou krabici, aby žili v a láhev krmil je, dokud jsem mohl [odstavit] jim jísti místní potraviny. Po pár měsících jsem přivedly do přírody záchranu, protože se začínají vyskočit z krabice. Bylo to hodně tvrdé práce, ale já jsem miloval zajíčky …. ”
Cítili jste to? Cítili jste své ledové srdce tání?
Dva měsíce krmil The Little Critters několikrát denně pomocí kapátka. Jakmile zajíčci byly dostatečně velké, aby začněte skákat po vybalení z krabice, vzal je do blízkého přírodní rezervace. “Byl to smutný den,” řekl. “Nejsem si jistý, co dělají, ale já bych si myslel, že bojují off kojoti se sladkou mečů a brnění jsem je a žít svůj sen v Orange County jíst nejčerstvější trav a splňuje všechny druhy sexy girl zajíčci. ”
Když ptal se na svém nedávném on-line slávy vtipkoval: “Co se mi nelíbí na tom je, že sláva je stále na mé hlavě. Jsem snížit své přátele a rodinu pryč, oni se mě pořád ptají, za ty peníze. Vidím sám sebe jako bůh mezi lidmi! ”
Herečka Kristen Chenoweth dává zvířatům hlas
Během zhruba sedmiměsíční turné Bisnar v Afghánistánu v roce 2012, on posílal fotky koťátek zachránil a je jedním z malé žáby mu přezdívali “krutony.”
Ale jako zdravotník nasazen s Marines, měl také svůj podíl trauma. V jednom příspěvku se popisuje pach spáleného masa a krve, když je člověk zraněn IED, “Nikdy na to nezapomenu,” napsal.
“Měli jsme několik pacientů umírá na nás hlavně proto, že masivní krvácení, než se dostali k nám,” řekl. To neodradilo ho ubírá kariéru v medicíně, něco, co doufá, že k dokončení, když opustí armádu asi 18 měsíců.
Bisnar řekl CNN, on byl odcházející zvířat milenec touží mluvit s cizími lidmi, protože on byl dítě. A omlouvám Internet, on také říká, že jí maso.
Pokud jde o plán splnit některý z mužů a žen, kteří projevili zájem o setkání Bisnar, říká, že by rád poznat nové přátele, ale ne tak docela vědět, jak na to.
“Nemohu prostě jít na YouTube a to jako” Hej kotě, jste řekl, že chcete vdát, tak se pojďme to udělat vůbec nic. ”
Ať dělá cokoliv dál, budeme hledat aktualizace na Reddit.

Leave a Reply