Tehnoloģiju uzņēmumi žokejs, šķiet, visvairāk pārredzamu

Uzticieties mums, mēs esam no Silicon Valley. Amerikas lielākās interneta kompānijas ir paklupšanu pār sevi, lai stiprinātu savu publisko tēlu pēc Blockbuster atklāšanas par to lomu ASV valdības pretrunīgo datu vākšanas programmas.

Kopš ziņu ziņojumi liecina, ka lielākās tehnoloģiju uzņēmumi – tajā skaitā Apple, Google, Facebook un Yahoo – nodrošināt Nacionālās drošības aģentūras (NSA), ar neierobežotu vai “tiešu” piekļuvi saviem serveriem, uzņēmumi ir Waging agresīvu kampaņu, lai pierādītu, ka tie ‘re nav valsts Stooges.
Tagad, vairākus top Silicon Valley uzņēmumi ir iesaistīti spēlē viena upmanship lai pierādītu, ka viņi ir visvairāk pārredzamu interneta kompānija par bloku.
Sākotnējie ziņojumi par “tiešu pieeju,” kā daļu no klasificētas ASV izlūkošanas sistēmu, ko sauc Prism, ir izrādījušies nepareizi. Bet Prism ziņojumos ir uzsvērts senas privātuma bažas par to, kā lielākais ASV tehnoloģiju uzņēmumiem rīkoties ar savu milzīgo Troves par lietotāju datiem. Interneta giganti ir pakļautas rūpīgai pārbaudei pēc ziņojumiem, ka VDI izmanto Prism pārbaudīt datus – tostarp e-pastu, video un tiešsaistes tērzēšanu – tā vāc, izmantojot pieprasījumiem saskaņā ar Izlūkošanas uzraudzības likumu (FISA), kas ir viens no strīdīgs normatīvajiem aktiem laikā sirds pašreizējo NSA-snooping furor.
Apple atklāj datu pieprasījumu skaits
Obama: NSA programmas ir pārskatāmas
Facebook atzīst lomu VDI uzraudzībā Pēc Prism sūce, kas tika piegādātas Guardian un The Washington Post ar svilpe pūtējs Edward SNOWDEN, Apple, Google, Facebook un Yahoo visi izdoti pārskati – pārsteidzoši līdzīga juridiskā valodā – noliegt, ka tās sniedz VDI “tiešs” vai neierobežota piekļuve, lai to datoru serveriem.
Bet uzņēmumi acīmredzot juta nepieciešamību iet tālāk par šiem atteikumiem, un pēdējās dienās ir iesaistīti konkursā, lai parādītu savu apņemšanos pārredzamību.
Kaut Silicon Valley ir meklējami ASV militārās – Defense Advanced Research Projects Agency bija centrālais attīstību internetā – šodienas lielie tehnoloģiju uzņēmumi vēlas, lai pierādītu savu neatkarību no valdības, un bieži vien parādīt brīvdomātājs švīka.
Daudzi inženieri Silicon Valley ir simpātisks “hacker” kultūra. Pirmām kārtām, Silicon Valley tech Titans ir atturīga zaudēt patērētāju uzticību, kas varētu apdraudēt savu biznesu. Šie uzņēmumi ir neapšaubāmi labi informēti par daudziem drošāku alternatīvu saviem pakalpojumiem, no kuriem daži lietotāji varētu klīst internetā anonīmi.
Google kicked off pārredzamību cīņā pagājušajā nedēļā, kad tā lūdza ASV ģenerālprokurors Eric īpašnieks un FIB direktors Roberts Millers atļauju publicēt “apkopotos skaitu nacionālā drošības prasībām, tai skaitā FISA atklāšanu – gan pēc skaita mēs saņemam un to apjomu. ”
Šis lūgums bija ievērības cienīgs, jo tā bija pirmā reize, kad Google bija pat atzinusi, ka tā saņem valsts-drošības FISA pieprasījumus. Facebook un Microsoft ātri sekoja ar līdzīgiem lūgumiem. Tieslietu preses dienests pastāstīja laiks, ka aģentūra ir procesā pārskatīšanas pieprasījumu.
Tad vairāk nekā nedēļas nogalē, Facebook, kas atšķirībā no Google nekad nav publicējusi pārredzamības ziņojumu, panāca ar valdību vienošanos, kas ļautu tai atklāt datus par ASV informācijas pieprasījumiem. Facebook teica, ka par sešiem mēnešiem līdz 31 decembris 2012, tā saņēma no 9000 un 10000 datu pieprasījumiem, tostarp krimināllietās un valstu drošību saistīto pieprasījumu, kas aptver starp 18.000 un 19.000 kontiem.
“Mēs esam gandarīti, ka, pateicoties mūsu diskusijām, mēs tagad var iekļaut pārredzamības ziņojumā visi ASV nacionālā drošību saistītās prasības (ieskaitot FISA, kā arī valsts drošības burti) -, kas līdz šim neviens uzņēmums nav atļauts darīt , “Facebook konsultants Ted Ullyot teica ne tik smalks rakt pēc uzņēmuma konkurentiem.
Drīz pēc tam, Microsoft izlaida līdzīgus datus, norādot, ka uzņēmums ir saņēmis starp 6000 un 7000 noziedzīgas un nacionālā drošība pieprasījumus, kas ietekmē starp 31.000 un 32.000 patērētāju kontiem.
“Tas ietekmē tikai nelielu daļu no Microsoft globālo klientu bāzi,” Džons Franks, Microsoft ģenerāldirektora vietnieks, teica blog post. “Pārredzamība vien var nebūt pietiekami, lai atjaunotu sabiedrības uzticību, bet tas ir lieliska vieta, kur sākt.”
Pirmdien, Apple partijai pievienojās, un paziņoja, ka no 1 decembris 2012, līdz 31 maijs 2013, tā saņēma starp 4000 un 5000 pieteikumus no ASV tiesībaizsardzības par klientu datiem, kas saistīti ar starp 9000 un 10000 kontiem vai ierīcēm, kas ietver gan kriminālā izmeklēšanu un nacionālā drošības “jautājumi.” Apple paziņoja, ka tā bija atlaižot datus “pārredzamības interesēs.”
Yahoo sekoja vēlu pirmdiena, sakot, ka tas saņemts “starp 12.000 un 13.000 pieprasījumus, ieskaitot kriminālās, Izlūkošanas uzraudzības likumu (FISA), un citiem pieprasījumiem.”
VAIRĀK: Lūk, kāpēc Google pērk Waze, satraukts mobilo satiksmes app, par $ 1000000000
Šeit ir problēma. Saskaņā ar līgumu Facebook, Microsoft, Apple un Yahoo panākta ar valdību, uzņēmumi bija tikai atļauts atbrīvot kopējās skaitu kopējā ASV datu pieprasījumu. Būtiski ir, tie nav atļauts atsevišķi izcelties skaitu FISA pieprasījumu.
Šī iemesla dēļ, mēs nezinām, vai viņi saņēma 50 FISA pieprasījumus, 500 vai 5000. Kā rezultātā, atklāšana, bet slavējami, svārki ap centrālo jautājumu par NSA-snooping pretrunām, kas ir veids un apjoms uzņēmējsabiedrību dalībai slepenās ASV nacionālā drošības izmeklēšanu.
“Mēs uzskatām, ka uzņēmumiem būtu jāļauj izcelties konkrētus numurus FISA pieprasījumu,” sacīja Amie Stepanovich, direktors Iekšzemes uzraudzības projekts Elektroniskā privātuma informācijas centrs, Vašingtonā bāzētā sabiedrības intereses organizācija. “Šie skaitļi varētu nodrošināt valsts mēroga pārredzamību Mēs arī uzskatām, ka individuālie lietotāji mērķtiecīgas saskaņā FISA vajadzētu saņemt paziņojumu, ka tās bija pakļautas uzraudzībai pat pēc tam, kad to, lai viņi būtu iespēja apstrīdēt uzraudzību tiesā.”.
Google, kas šogad bija pirmā interneta kompānija atklāt lūgumus par valsts drošības vēstuļu (NSLs) – atsevišķa tipa ar vaicājumu par FISA pieprasījumiem – vienošanās pārsteidza ar Facebook, Microsoft, Apple un Yahoo nebija apmierinoša.
“Mēs vienmēr esam uzskatījuši, ka tas ir svarīgi nošķirt dažāda veida valdības pieprasījumu,” Google teica paziņojumu. “Mēs jau publicētu noziedzīgi pieprasījumus atsevišķi no valsts drošības vēstuļu sasaistot abas kategorijas kopā, būtu solis atpakaļ lietotājiem Mūsu lūgums valdībai ir skaidra:.., Lai varētu publicēt apkopotus skaitu nacionālā drošības prasībām, tai skaitā FISA izpaušanas, atsevišķi. ”
Viedoklis: Obamas “patentu Troll” reforma: Kāpēc visiem ir jārūpējas
Twitter, kas netika nosaukti VDI noplūde kā dalībniece Prism programmā, ātri iemeta savu atbalstu aiz Google.
“Mēs piekrītam Google,” Benjamin Lee, Twitter juridiskais direktors, teica Twitter ziņu. “Ir svarīgi, lai varētu publicēt skaitu nacionālā drošības prasībām – tai skaitā FISA atklāšanu -. Atsevišķi”
Tādējādi no pārredzamības kaujas kontūras tika sagatavoti. No vienas puses: Facebook, Microsoft un Apple. No otras puses, Google un Twitter.
Savukārt, Facebook, Microsoft un Yahoo teica, ka viņi turpinās mudināt valdību, lai tie varētu precīzāk par valsts-drošības lūgumiem, to skaitā FISA pieprasījumiem. Facebook paziņoja, ka tā turpinās “, iestāties par vēl lielāku pārredzamību, lai mūsu lietotāji visā pasaulē var saprast, cik reti mēs esam aicināti, lai sniegtu lietotāja datus par nacionālā drošības apsvērumu dēļ.” Microsoft teica: “Ko mēs atļauts publicēt joprojām atpaliek no to, kas ir nepieciešams, lai palīdzētu sabiedrībai saprast un apspriest šos jautājumus.”
Bet tikai Google līdz šim pretojās panākot vienošanos ar valdību par atklāšanas ziņu pieprasījumiem. Pirmdien, Google pārstāvis teica, laikā, ka uzņēmumam nebija atjauninājumu tās ar valdību sarunām par izkļūt FISA pieprasījumus.

Leave a Reply