Technologijų bendrovės gudrumu atrodyti skaidriausias

Patikėkite, mes iš Silicio slėnyje. Amerikos didžiausių interneto bendrovių yra užkliuvimo per save sustiprinti savo įvaizdį po Blockbuster atskleidimus apie jų vaidmenį JAV vyriausybės prieštaringai duomenų rinkimo programą.

Nuo žiniasklaidos pranešimai rodo, kad pagrindiniai technologijų įmonės – įskaitant “Apple”, “Google”, “Facebook” ir “Yahoo” – teikia Nacionalinio saugumo agentūros (NSA) su nevaržoma arba “tiesiogiai” susipažinti su jų serverių, bendrovės buvo veda agresyvią kampaniją įrodyti, kad jie “nesate vyriausybės Stooges.
Dabar keletas iš svarbiausių Silicio slėnio įmonių užsiima vieną upmanship žaidimas parodyti, kad jie yra labiausiai skaidrios interneto bendrovė į bloką.
Pirmieji pranešimai apie “tiesioginio priėjimo”, kaip dalis įslaptinta JAV žvalgybos sistema, vadinama “Prizmė”, pasirodė esąs klaidingas. Bet Prizmė pranešimuose pabrėžė seniai privatumo nuogąstavimus kaip didžiausia JAV technologijų bendrovės tvarkyti savo didžiulius troves vartotojo duomenų. Internetas gigantai atėjau pagal tikrinimu po pranešimų, kad NSI naudoja Prism išnagrinėti duomenys – įskaitant elektroninius laiškus, vaizdo įrašus ir pokalbiai internete – kad ji renka per Prašymų, pateiktų pagal žvalgybos stebėjimo akto (FISA), vienas iš prieštaringiausių įstatymais dabartinės NSA-Snooping furoras širdis.
“Apple” atskleidžia data request numerius
B. Obama: NSA programos yra skaidrios
“Facebook” pripažįsta vaidmenį NSI priežiūros Po Prizmė nuotėkio, kuris buvo tiekiamas “The Guardian” ir “The Washington Post by informatoriai orapūtės Edward Snowden, Apple, Google, Facebook ir” Yahoo “visi išleisti pareiškimai – į stulbinamai panašios teisine kalba – neigia, kad jie NSA “tiesioginis” arba nevaržoma prieiga prie jų kompiuterių serverių.
Tačiau bendrovių, matyt, pajuto, kad reikia eiti toliau nei šių atsisakymų, o pastarosiomis dienomis dalyvauja konkurse pademonstruoti savo įsipareigojimą siekti skaidrumo.
Nors Silicio slėnis šaknys JAV karinės – Gynybos pažangių tyrimų projektų agentūra buvo esminis plėtojant internetą – šiandienos technologijų kompanijų nori įrodyti savo nepriklausomybę nuo valdžios ir dažnai rodyti libertarizmo serija.
Daug inžinierių Silicio slėnyje simpatiškas “hacker” kultūrą. Visų pirma, Silicio slėnio technologijų titanai baiminasi prarasti vartotojų pasitikėjimą, kuris galėtų trukdyti savo verslą. Šios bendrovės, be abejo, gerai žino, iš daugybės saugesnių alternatyvų savo paslaugas, kai kurie vartotojai galėtų klajoti internete anonimiškai.
“Google” prasidėjo skaidrumą mūšį praėjusią savaitę, kai ji paprašė JAV generalinis prokuroras Erikas turėtojas ir FTB direktorius Robertas Muelleris leidimo skelbti “bendrų skaičių nacionalinio saugumo prašymus, įskaitant FISA atskleidimo – kalbant tiek skaičių gausime ir jų apimtį. ”
Šis prašymas buvo pažymėti, nes tai buvo pirmas kartas, “Google” netgi pripažino, kad ji gauna nacionalinio saugumo FISA prašymus. “Facebook” ir “Microsoft” greitai pasekė su panašiais prašymais. Teisingumo atstovas departamento pasakė TIME, kad Agentūra šiuo metu persvarsto prašymą procesą.
Tada per savaitgalį, “Facebook”, kuris, skirtingai nei “Google” niekada nebuvo paskelbta skaidrumo ataskaitą, pasiekė susitarimą su vyriausybės susitarimas, leidžiantis atskleisti duomenis apie JAV prašymus pateikti informaciją. “Facebook” sakė, kad šešių mėnesių laikotarpį, besibaigiantį 31 gruodis 2012, ji gavo tarp 9000 ir 10.000 prašymus pateikti duomenų, įskaitant baudžiamąsias ir nacionaliniu saugumu susijusius prašymus, apimantis tarp 18.000 ir 19.000 sąskaitas.
“Džiaugiamės, kad dėl mūsų diskusijų rezultatas, dabar mes galime įtraukti skaidrumo pranešime apie šeimas JAV nacionalinio saugumo susiję prašymai (įskaitant FISA taip pat Nacionalinio saugumo RAIDĖS) – kuris iki šiol nė viena įmonė buvo leista padaryti “Facebook” generalinis patarėjas Tedas Ullyot sakė ne taip subtiliai kasinėte bendrovės konkurentų.
Netrukus po to, “Microsoft” išleido panašius duomenis, nurodant, kad bendrovė gavo tarp 6000 ir 7000 baudžiamąsias ir nacionalinio saugumo prašymus įtakos tarp 31.000 ir 32.000 vartotojų sąskaitas.
“Tai daro įtaką tik labai mažytė” Microsoft “klientų visame pasaulyje,” Jonas Frankas, “Microsoft” generalinio direktoriaus pavaduotojas advokatas, sakė dienoraštyje. “Skaidrumas tik gali būti ne pakankamai atkurti visuomenės pasitikėjimą, tačiau tai puiki vieta pradėti.”
Pirmadienį “Apple” įstojo į partiją ir paskelbė, kad nuo 1 gruodis 2012, į 31 Geg 2013, ji gavo tarp 4000 ir 5000 prašymus iš JAV teisėsaugos už kliento duomenų, susijusių su tarp 9,000 ir 10,000 sąskaitų ar įtaisai, įskaitant ir baudžiamosios tyrimai ir nacionalinio saugumo “klausimus.” “Apple” sakė, kad tai buvo atleidžiantis data “skaidrumo”.
“Yahoo” po vėlai pirmadienį, sakydamas, kad gavo “tarp 12.000 ir 13.000 prašymus, įskaitant baudžiamąją, žvalgybos stebėjimo akto (FISA), ir kitus prašymus.”
Daugiau: Štai kodėl “Google” perka Waze, karštas mobili eismo app, už $ 1000000000
Štai problema. Pagal šią sutartį “Facebook”, “Microsoft”, “Apple” ir “Yahoo” pasiekė su vyriausybe, kai bendrovėms buvo leidžiama tik išleisti bendrus numerius viso JAV duomenų prašymus. Svarbiausia tai, kad jie nebuvo leista atskirai išeiti iš FISA prašymų skaičių.
Dėl šios priežasties, mes nežinome, ar jie gavo 50 FISA prašymus, 500 arba 5000. Kaip rezultatas, informacija, o pagirtinas, sijonas aplink centrinę išdavimo NSA-Snooping nesutarimų, kuris pobūdis ir mastas įmonių dalyvavimo slaptuose JAV nacionalinio saugumo tyrimus.
“Manome, kad bendrovėms turėtų būti leidžiama išeiti specialius numerius FISA prašymus”, sakė Amie Stepanovič, direktorius vidaus priežiūros projektas, Elektroninio privatumo informacijos centro, Vašingtone įsikūrusios viešojo intereso organizacijos. “Šie skaičiai suteiktų šalyje skaidrumą. Mes taip pat manome, kad individualūs vartotojai, kuriems yra skirta FISA turėtų gausite pranešimą, kad jie buvo prižiūrimas, net po to, kad jie turi galimybę užginčyti priežiūrą teismą.”
“Google”, kuris anksčiau šiais metais buvo pirmoji interneto kompanija atskleisti prašymus nacionaliniam saugumui laiškais (NSLs) – atskiras tipo užklausos nei FISA užklausos – susitarimas ištiktų “Facebook”, “Microsoft”, “Apple” ir “Yahoo” nebuvo patenkinamas.
“Mes visada tikėjo, kad svarbu atskirti įvairių tipų vyriausybė prašo” Google “pareiškime. “Mes jau paskelbti baudžiamosios prašymus atskirai nuo nacionalinių saugumo laiškais Sunkaus dvi kategorijas kartu būtų žingsnis atgal vartotojams Mūsų prašymas vyriausybei, yra aiškus:.. Kad būtų galima skelbti bendrus numerius nacionalinio saugumo prašymus, įskaitant FISA atskleidimo, atskirai. ”
Požiūris: Obamos “patento Troliai” reforma: Kodėl visi turėtų rūpintis
“Twitter”, kuris nebuvo įvardytas NSA nuotėkio kaip “Prizmė” programos dalyvis, greitai išmetė savo paramą už Google.
“Mes sutinkame su” Google “,” Benjamin Lee “Twitter teisinis direktorius, sakė” Twitter “pranešimą. “Svarbu, kad būtų galima skelbti numerius nacionalinio saugumo užklausos – įskaitant FISA atskleidimo -. Atskirai”
Taigi, tam, kad skaidrumo mūšio kontūrai buvo parengtos. Iš vienos pusės: “Facebook”, “Microsoft” ir “Apple”. Kita vertus, “Google” ir “Twitter”.
Savo ruožtu, “Facebook”, “Microsoft” ir “Yahoo” sakė, kad jie ir toliau primygtinai ragina vyriausybę leisti jiems būti daugiau specifinių apie nacionalinio saugumo prašymų, įskaitant FISA prašymus. “Facebook” pareiškė, kad ji ir toliau “stumti dar daugiau skaidrumo, kad mūsų vartotojų visame pasaulyje gali suprasti, kaip retai mes prašoma pateikti vartotojo duomenis apie nacionalinio saugumo priežasčių.” “Microsoft” pasakė: “Ką mes leidžiama publikuoti ir toliau nepasieks ko reikia padėti bendruomenei suprasti ir aptarti šiuos klausimus.”
Tačiau tik “Google” iki šiol priešinosi ryškus susidoroti su dėl prašymus pateikti duomenų atskleidimo vyriausybės. Pirmadienį, “Google” atstovas spaudai sakė, laiko, kad įmonė neturėjo įtakos derybose su vyriausybe dėl išeities FISA prašymus atnaujinti.

Leave a Reply