Tech Bugün: ‘Something 2 Beraberlik’ Neden bir sosyal ağ olacak

A peek “Something 2 maç”? Zynga bir sosyal ağ daha var, bir netice ile bir şey çizin canlandırmaya görünüyor
Bu oyuncular onları oyuna kaybolur sahip tutmak ve yerine kendi çizimleri göstermek için olsun bir sosyal platform daha fazla olacak gibi biz Duyduklarıma, bu sesler.
Çok iyi sanatçıları oyun ve içerik içinde aşağıdaki birikebilir Bu şekilde oyuncular için çok daha uzun ömürlü olacak.
Bu oyun çok stickier yapabilir çünkü şirket için akıllı bir hareket var. Ayrıca, çok daha yaratıcı onun rahat sim daha vardır oyun türlerini içine alır Zynga, Farmville öyküsü öneririm.
Funny or Die bir Steve Jobs, film [NEW YORK TIMES] yapar
“Gerçek İnternet moda, çok kapsamlı bir araştırma dayalı değil – aslında Steve Jobs Wikipedia sayfası üstünkörü bir bakış,” yazdığı ve yönettiği Ryan Perez, “dedi iSteve.” “Bu çok aptalca. Ama onun bütün hayatını bakar.”
Bay Jobs, 2011 yılında öldü ve birçok kişi (en azından teknoloji dünyasında) tarafından bir tanrı olarak kabul edilir kimin Apple’ın kurucularından, alay yavaşça yapılsa dahi, riskli bir önermedir. Ama üretilen Allison Hord, “iSteve,” sesi böyle olduğunu söyledi “bile sert fanboy eleştirmenler bize gülmek mümkün olacak.”
Electronic Arts CEO’su John Riccitello [FORTUNE] istifa etmek
EA ayrıca gelir ve hisse başına kazanç payı düşük sonunda veya Ocak rehberliği altında olacağını söyledi. Şirket, bir önceki yılın aynı dönemi için yaptım daha 2012 yılının son üç ay için düşük gelir bildirdi. EA kendi aksiyon-korku başlığı Dead Space 3 ile Şubat ayında en çok satan video oyunu vardı. Ama yeni video oyunları ABD perakende satışları yılın aynı dönemine kıyasla, onbeşinci ayda da düştü. Yeni video oyun donanım, yazılım ve aksesuar satışları Şubat ayında 810.000.000 $ için bir önceki yıla göre% 25 düştü, NPD Group bildirdi.
Kısa vadeli düşünme vs Uzun vadeli düşünmeyi [A VC]
Ama mobil güçlü franchising gelişmekte kimin düşündüğünüz zaman, belli ki Google. Onlar çok telefonlarında gmail var. Onlar çok telefonlarında google maps var. Onlar cep telefonları aramalarının çoğunluğunun alıyorsanız. Ve hatta Android kendisini ele başlamıyor. Bu dünyada baskın mobil işletim sistemidir. Sadece onlar bir araya getirdik bu muazzam mobil izi elde ettiğiniz tüm veriler hakkında düşünüyorum.
Uber, Veri Darwinizm ve geleceğin işi [GigaOm]
Bağlantılılık devletin getirdiği geliyor entelektüel ve toplumsal kargaşa aptly kim adam onun araba sürücüleri Uber, bir San Francisco tabanlı kişisel ulaşım platformu ve serbest ordu arasındaki son kavgasından yansıtılır. Onlar şirket tarafından haksız muamele olduğunu düşündüğüm protesto ediyorlardı. “Onlar bir uygulama ile bir şekerci dükkanı koşuyoruz. Onlar gelip bizimle konuşmak için topları yok,” Raj Alazzeh, SF iyi Limuzin ve sürücüler için bir sözcüsü olan bir sürücü, Liz Gannes söyledi. “Über bize kendi vergi geliri için ortaklar aramak için seçer. Bizi çalışanları olarak adlandırılan, onlar hepimizi kapsayacak şekilde olurdu.”

Leave a Reply