Tech Bugün: HTC en cesur yaklaşımı, iyi, her şey

Ayrıca: Yahoo 30.000.000 $ edinimi; BlackBerry gizemli milyon akıllı telefon ortağı. HTC’nin pazarlama şefi cesur bir yaklaşım [WALL STREET JOURNAL]

“Biz bir çok yenilikle var ama biz yeterince yüksek olmamıştır,” Bay Ho, iki yıldan az olan HTC’nin üçüncü pazarlama şefi olan bir Singapurlu söyledi. Yeni yaklaşım, diyor, daha cesur olacak.
Müşteriler HTC bu ayın başlarında demo Samsung Electronics Co ‘nin Galaxy S 4 lansman mekan dışında bir takım sahaya yeni stratejinin bir sneak peek için tedavi edildi. Bu aynı zamanda S 4 alay alışılmadık agresif Twitter kampanya monte “# theNextBigFlop.” Tayvanlı akıllı telefon üreticisi daha önce kendi ürünlerinin özelliklerine odaklanmak için tercih, rakiplerine doğrudan karşılaştırmalar yüzleşmekten kaçınıyor.
Yahoo Summly kurucusu zamanı 18 ay boyunca nakit 30 milyon dolar ödedi [HER ŞEYİ D]
Yahoo oluyor ne olsa da, belki de daha değerli – tüketicilerin mobil ilk şirket olarak Yahoo görmek için onun gürültülü çabalarının taze yüzlü D’Aloisio ön ve orta koymak yeteneği. O dokuz ay önce devraldı ve kim her şeyden mobil arenada odaklanmak Yahoo için ihtiyaç konuştuk beri küçük cep başlatılması bir dizi kadar satın aldı CEO’su Marissa Mayer, hedefi olmuştur.
Anlaşma voluble M & A başkanı Jackie reses, yönelmiştir çarptı rağmen Mayer D’Aloisio ile bir araya geldi, kaynaklar, dedi.
Yahoo: Marissa Mayer dönüş [Pazartesi NOT]
Değişiklikler işe alım süreci (“Yahoo Mayer daha titiz işe iç uçaksavar alır”) ile onun müdahalesinden üzerinde inilti Google kayırmacılık iddialarından, intramural eleştiri ile karşılandı. Þikayet de alışmak olabilir: Mayer o yarıştığı kim bilir, kazanmak istiyor, ve demek Yahoo! Vadisi sınıf yetenek çekmek gerekiyor. O bile iyi Google, onları indirebiliriz varsa. Kötü bir fikir – – ve farkında olmadan Mayer yüksek standartları durumda yapmak medyaya şikayet İçerdekiler sadece korku duyururlar.
BlackBerry milyon akıllı telefon gizem ortağı: Brightstar [HER ŞEYİ D]
Kim bir milyon BlackBerry 10 cihazları aldı?
Biz BlackBerry tarihinin en büyük tek cep telefonu satın ilanından sonra, bu ayın başlarında burada soru sorulmaktadır. Ve basit bir teori ile yanıtladı: kanıtlanmamış bir platformu bir taşıyıcı tarafından yerleştirilen olmazdı çalışan yeni cep telefonları için çok büyük bir sipariş. Sadece büyük elektronik distribütörü böyle bir risk alacaktı. Özellikle Malezya gibi gelişmekte olan piyasalarda – dünyada yakışıklı dağıtılmasına BlackBerry ile uzun soluklu bir ilişki vardır Brightpoint gibi biri.
Teorinin doğru olduğu ortaya çıkıyor. Sipariş Brightpoint tarafından değil bir kablosuz distribütörü tarafından yerleştirildi, ama oldu. Araştırma evin Detwiler Fenton sipariş sorumlu gizemli “köklü ortak” Brightpoint rakibi Brightstar olduğunu raporlar. Ve anlaşma aşina kaynakları yanı sıra, tüm Gezilecek Yerler D bu doğruladı. “Haklısın ‘Parlak’ bölümü var,” bir kaynak quipped. “Ama seni bir nokta konum.”
Best Buy balta hazırlanıyor kendi girişim sermayesi birimi [YILDIZ KÜRSÜ]
Joly maliyetlerini düşürmelerine ve daha acil konulara yönelik Best Buy nakit yeniden yönlendiriliyor: mağaza operasyonları yeniden başlatmadan, rakiplerin fiyatları eşleşen ve onun envanter ve dijital işlemleri elden. Şirket yakın zamanda bir kampanyanın başlangıcı önümüzdeki birkaç yıl 700 dolardan fazla para milyon maliyetleri azaltmak için, kurumsal merkezinde 400 çalışanını işten çıkardı. Şirketin hisse senedi fiyatı yaklaşık Aralık’tan bu yana ikiye katlandı gibi Wall Street’in Joly çabalarını övdü.

Tagged with 

Leave a Reply