Taniec trupy rynków kreatywności mieszkańców sześcianu

Wcześniejsza wersja tej historii mischaracterized relacji między Hewlett-Packard i Trey Projekt McIntyre.

Zespół tańca występował w biurze Boise HP kilka razy w ramach imprezy firma zaprezentuje okolicznych organizacji artystycznych i organizacji charytatywnych, ale HP nie zatrudnił lub wypłacona TMP z kreatywnych usług. Tekst tego artykułu zostało zaktualizowane i poprawione.
Większość firm tanecznych zarabiać na sprzedaży biletów na ich występy. Boise oparte trupa Trey McIntyre Projekt ma droższy model biznesowy: “. Zdecydowaliśmy, że mamy prawdziwy atut, którym jest sam proces twórczy Jesteśmy sprzedaży”, mówi John Michael Schert, firmy współzałożyciel i dyrektor wykonawczy.
Niektóre koncerny są zainteresowane boisko. University of Chicago Booth Business School niedawno przyniósł Schert w celu uzyskania porady na temat inspiracji zaczyna, a kilka firm Boise łączą się z tańca.
“Artyści mieszkają cały proces inspiracji. Postanowiliśmy udoskonalić go jako narzędzia”, ​​mówi Schert, były tancerz sam. “Chcemy, aby firmy, aby zrozumieć to, co tworzysz, czy to jest strategia marketingowa i polityka ochrony zdrowia, i zachęcić ich, aby myśleć o tym, gdzie się powiesił, i jak znaleźć sposoby obejścia tych przystankach wymyślić nowe pomysły. ”
Tech gigant Hewlett-Packard (HPQ, Fortune 500) lubi trupy kreatywności. Von Hansen, firmy dyrektor generalny przyszłych technologii, przyniósł TMP za tancerzy Boise HP biurze kilka razy do wykonywania w ramach rocznego spółki zasięgu do lokalnych organizacji non-profit i organizacji artystycznych.
Oglądając tancerzy w akcji, a potem rozmawiał z nimi o ich procesie twórczym “ciągnie nasz zespół z tak samo robimy rzeczy tak, że możemy lepiej zaprojektować rozwiązania i rozwiązywać problemy,” mówi.
HP nie płaci TMP za swoje usługi, ale niektórzy klienci korporacyjni zrobić. Tmp na stawki za jego “zaangażowanie” linii startu biznesowego w około 20.000 dolarów za pół dnia prezentacji gościnnie czterech członków jego zespołu tanecznego. Każda prezentacja jest dostosowane do konkretnego klienta i jego celów.
Clay developer nieruchomości Carley pracował z Schert pomóc jego zespół Brainstorm planów nowego mixed-use nieruchomości w Starym Boise, w centrum dzielnicy handlowej.
Otrzymaliśmy kilka niezwykłych pomysłów, “mówi.” Oni pomagali nam, jak wyobrazić sobie miejsca w nietradycyjnych sposobów, np. okrągłych pokoi, i pomysłów na udogodnienia. ”
Podobne opowieści: Jak IDEO przynosi projekt do korporacyjnej Ameryki
Zatrudnianie motywacyjny głośniki, wykonawców i artystów inspirować mieszkańców sześcianu korporacyjnych jest uświęcone tradycją w dużych firmach. Śledzenie zwrotu z inwestycji w takie przedsięwzięcia jest trudne, naukowcy przyznają. Jest bardzo mało twardych danych tam, mówi Barry Jaruzelski, starszy partner w Booz & Co, która prowadzi roczny działalności przedsiębiorstwa globalnego badania Innowacji.
Mimo to, jego zdaniem niepotwierdzonych jest silna: “Niekonwencjonalne interakcje mogą obniżyć barierę dla ludzi do rzeczy nowych formułowanie,” mówi.
Hansen mówi, myśli twórczej TMP atmosfera inspiruje może się opłacać.
“Oni naprawdę stworzyć pozytywną energię, a to przekłada się na naszych inżynierów i naukowców,” mówi. “To pomaga ludziom otworzyć ich umysły.”
Na Aetna (AET, Fortune 500), przez zespół tańca praca ma być bardziej praktyczne – dosłownie. Towarzystwo ubezpieczeń zdrowotnych, w dobroczynne fundacja jest w dyskusjach z PZT o tysiącach szkoleniowych firmy lekarzy i pielęgniarek na poprawę ich cierpliwe interakcje. Cel, mówi Schert, byłoby pomóc im nauczyć się języka ciała i gotowe zredukować stres ich pacjentów.
Trupy w twórczości o własnym modelu biznesowego z pewnością pomogło jej dolnej linii: grupa zamierza mieć konto firmowe biznesowe dla trzeciej TMP za 2.250.000 dolarów rocznego budżetu.
Schert jest uparty o tym, jak firma i-art synergia może opłacać dla obu stron.
“Zmieniamy rolę artysty,” mówi. “Możemy pomóc jak pomysły są generowane i wykorzystać. Pomaga firmom i pomaga państwu artyści swoją wartość.”

Leave a Reply