Surve all, Facebook suunatud seksistlik vaenu õhutamist

Tugevneva surve all alates aktivistid ja reklaamijatele, Facebook on ramping jõupingutusi, et juurida välja vihakõnesid eelkõige joonistustega vägivald naiste vastu.

Liikuda, teatas teisipäeval, tuli pärast weeklong kampaania naisühenduste suunatud leheküljed, mis tähistas või tehtud valguses vägistamine, koduvägivald ja seksuaalne lagunemise naised.
“Viimastel päevadel on saanud selgeks, et meie süsteemid välja selgitada ja kõrvaldada vaenu õhutamist ei ole mõjunud nii hästi kui tahaksime, eriti umbes küsimusi soolise viha,” Marne Levine, Facebook asepresident eest avalik poliitika, kirjutas postitus kohapeal.
“Mõnel juhul on sisu ei kõrvaldata kiiresti tahame. Muudel juhtudel sisu, mis tuleb eemaldada ei ole või on hinnatud vananenud kriteeriumidele. Oleme töötanud viimase mitme kuu jooksul, et parandada meie süsteemid vastata aruanded rikkumised, kuid juhend, mida need süsteemid on suutnud läbida kõik sisu, mis rikub meie standarditele. Meil ​​on vaja teha paremini – ja me. ”
Facebook IPO: üks aasta hiljem
Army loomaarstid võtta häkkerid koalitsiooni naisühenduste sildi all Naised, Action ja meedia tähistas väljakuulutamist, öeldes, et Facebook on palunud neil olla osa vestlus pooleli teha parandusi sotsiaalne võrgustik.
Leheküljed lipuga nagu solvav rühma oli sellised nimed nagu “väljalöömine Your Girlfriend in Fanny, sest ta ei tee teid Sandwich”, “ägedalt vägistamises Sõbra Just for naerab”, “vägistas oma sõbranna” ja “Fly väljalöömine sluts emakas. ” Otsin lehekülgi, kolmapäev arvamust ei tulemusi.
“Sellepärast, et Facebook on pühendunud sellele, et poliitikat nende probleemide lahendamiseks, et meil oli see vajalik, et võtta neid meetmeid ja vajutage selle kohustuse täielikult tunnustada, kuidas reaalses maailmas ohutuse erinevuste kogenud naised maailmas on dünaamiliselt seotud meie online elus “autor Soraya Chemaly, kes aitasid juhtima jõupingutusi, ütles postitust kontserni kohas.
Levine ametikohale Facebook lubanud:
– Ajakohastab suuniseid, et selle ühenduse standardid meeskond kasutab selgitada vaenu õhutamist, abiga juristide ja naisühenduste
Uuendus – koolitus, kus meeskonnaliikmed, kes politsei vaenu õhutamise
– Suurendada vastutuse Facebook kasutajad, kelle lehed ei ole õiguslikult vaenu õhutamine, kuid kes pärast sisu, mis on “julm või tundetu”
– Rakendada poliitikat, mis nõuab, et kasutajad, kes loovad lehti küsitav sisu avalikult lisada oma isikliku konto, et neid
– Julgustada rühmad juba töötavad cyber-viha küsimusi lisada naiste koalitsioon.
“Need on keerulised probleemid ja tõstatada keerukaid küsimusi,” Levine kirjutas. “Meie hiljutine kogemus meenutab meile, et me ei saa vastata neile üksi.”
Ülesandeks politseitöö saidil umbes 1 miljard kasutajat, Facebook ütleb, et ta on püüdnud leida tasakaalu mahasurumisest vastik sisu võimaldab samas ikkagi sõnavabadus.
“Meie eesmärk on luua platvorm, kus inimesed saavad jagada ja pinna sisu, sõnumeid ja mõtteid vabalt, samas austades teiste õigusi,” Levine ütles. “Et seda eesmärki lihtsustada, oleme ka kõvasti tööd teha oma platvormi ohutu ja austav koht jagamine ja ühendamine. Selleks on vaja teha raskeid otsuseid ja tasakaalu muret sõnavabaduse ja üldsuse suhtes.”
Sellised küsimused on tulla korduvalt ka varem, eriti kui Facebook kasutajad loodud fännileht tähistame süüdistas Colorado teater shooter James Holmes või Boston Marathon pommitamine kahtlustatav Dzhokhar Tsarnaev.
Hiljutine kampaania naisühenduste käivitati eelmisel teisipäeval koos avaliku kirja Facebook kaebavad lehekülgi solvav. Kirjas kaebas topeltstandardid suunas kujundeid kohapeal Arvestades varasemaid vastuolud Facebook eemaldades rohkem kahjutu sisu, näiteks pilte naiste rinnaga.
“Need leheküljed ja pildid on heaks kiitnud oma moderaatorid, kui te regulaarselt eemaldada sisu, näiteks pilte naiste rinnaga, naiste post-mastectomy ja kunstilise esituse naiste kehasid,” lugeda kirja, millele on alla kirjutanud kümneid naisühenduste üle maailma. “Tundub, et Facebook on seisukohal, naiste vastu suunatud vägivald on vähem solvav kui vägivallatu pilte naiste kehasid.
“Maailmas, kus sajad tuhanded naised on rünnatud päevas ja kui lähisuhtevägivalla jääb üks juhtivaid surmapõhjused naistele üle maailma, siis ei ole võimalik istuda tara. Kutsume Facebook teha ainult vastutav otsuse ja kiiresti, selge hagi selles küsimuses, et viia oma poliitika vägistamise ja koduvägivalla kooskõlla oma mõõdukus eesmärke ja suuniseid. ”
Twitter, toetajad postitatud vägivaldsete ütlesid nad olid algselt jagatud Facebook lehekülge. Nad kuuluvad pildi naist allosas trepikoda koos caption “Järgmine kord, ei saa rase” ja mitu postituste kohta dramatiseeritud foto meest ähvardab hirmunud naine pealkirjad nagu “Nõud: Kas neid nüüd “ja” Naised väärivad võrdseid õigusi … ja lefts. ”
Kirjas julgustanud inimesi ühendust Facebook reklaamijatele. Vastavalt kontsernikonto, toetajaid saadeti üle 5000 e-kirju, et reklaamijad, lisaks postitad sõnumeid reklaamijad on Twitter ja Facebook ise.
Grupp väidab, et 15 ettevõtet ütlesid, et nad tõmmates oma kuulutus Facebook tulemusena jõupingutusi. Nissan UK ja Üleriigilised olid nende seas, kes teatas, nad teevad seda teised, nagu Dove seepi, ütles, et nad töötasid koos Facebook on lahendus.
“Me toetame täielikult, et täna @ womenactmedia & @ Facebook saavutatud ühine seisukoht õigusi,” Nissan UK postitati oma Twitter feed hilja teisipäev.
Kasutaja vastuseid Facebooki postitus segati. Kuigi paljud ligikaudu 300 kommentaari kolmapäeva hommikul tänas koha, kuid teised arvasid, et ei saanud piisavalt või arvata, et see ei oleks juhtunud ilma surve reklaamijatele.
Seal oli ka pushback kasutajad, kes nimetas seda ohtu sõnavabadusele.
“Oh vaata,” ütles kasutaja Mathew Bates. “Haiget tundeid politsei üritab õõnestada esimene muudatus uuesti.”
Paljud aga tundus optimistlik – kuid ettevaatlik.
“See on algus, kuid ma usun, et see, kui ma näen seda pikemas perspektiivis,” kirjutas kasutaja Melissa Perault. “Me peame tagama, FB jätkuks seda.”
Facebook kommuunistandardeid lehele ütleb: “Facebook ei luba vaenu õhutamist, kuid eristatakse tõsine ja humoorikas kõnes. Kuigi me julgustame teid väljakutse ideid, asutuste, ürituste ja tavasid, me ei võimalda üksikisikud või rühmad, rünnata teisi põhineb nende rassi, etnilise päritolu, rahvuse, usutunnistuse, soo, soo, seksuaalse sättumuse, puude või tervisliku seisundi. ”

 

SHELL-DLL

SH_1_RES-DLL

SISAGP-SYS

SpeechUXPS-DLL

SPTIP-DLL

TCPSVCS-EXE

TFTP-EXE

TLBREF-DLL

TOOLHELP-DLL

TPPS-DLL

TTY-DLL

TTYRES-DLL

TTYUI-DLL

UAGP35-SYS

ULIAGPKX-SYS

 

Leave a Reply