Środki ostrożności nowe przedsięwzięcie

Mamy tendencję, aby zobaczyć najbardziej udany start-up efektowny wygląd, ale nie wiem, oryginalnych założycieli wewnętrznej walki. Inkubator 500Startups słynny założyciel Dave McClure rozpocznie uczucie trudności. On mówi:

“Przedsiębiorczość jest rzadko powrócić zapłacić dużo, ale był czas, kiedy będziesz płakał sam, ukrywa się w kącie, nie można naprawdę zadbać o inne rzeczy, nie ma życia społecznego, nie ma wiele szans, aby spędzić z rodziną i przyjaciółmi podczas włączania świat wokół przedsiębiorczości jest , serce rozsypał muszę umieścić na dobrej drodze. ”
Na dobry początek, aby przejść niektóre z okazji, oto kilka przedsiębiorcy mają tendencję do popełniania błędów, a może inspirować, ale kilka błędów w niektórych przypadkach nie można uznać za błąd, ale lud, gdyż projekty inna sprawa.
Za wcześnie, aby dążyć do współpracy mediów
Jeśli jesteś przedsiębiorcą patrząc mediów najlepiej jest zadać sobie pytanie, dlaczego można je znaleźć? Czy jesteś gotów stawić czoła media nie? Jakie teksty mogą pomóc osiągnąć cel? Jeżeli produkty i modele biznesowe nie zostały określone, najlepiej nie iść do mediów, lub Roadkill.
Nie chcąc wydawać własne pieniądze na działalność gospodarczą
Biznes ludzi na własny koszt, a większość opiera się na zewnątrz inwestycji. Ale przyjąć czyjeś inwestycje oznaczają pieniądze nie mogą sobie pomóc, wydawać pieniądze zainwestować każdą osobę w nadzór. I z inwestorami po wyjściu stosunek zwrotny zostanie zmniejszona.
Jeżeli jesteś najbardziej początek na własny koszt, można inwestować w przypadku braku ciśnienia w przypadku osób badających modele biznesowe i dostęp do rozwoju. Gdy jesteś w stanie do samowystarczalności, przyszłości i inwestorzy będą mieć więcej kart przetargowych. Jeśli nikt inny kontrolować firmę, można także wycofać w każdej chwili, nie martw się o ostatnich drzwi.
Same operacje, lub zbyt wiele współzałożyciel
Sporządzono pionierskie przedsiębiorczych ludzi wie, jak trudno, nikt nie jest wszechmocny, aby nie młody, Karoshi najlepiej jest znaleźć współzałożycielem,, aby podzielić pracę. Czy nie walczyć sam, założyciela za dużo, czy nie. Wiele osób chce zacząć ze znajomymi, ale wiele osób, Twoja akcja jest mniej. Na przykład istnieją cztery przedsięwzięcie przyjaciele, jeśli podzielić akcji, a następnie finansowania, zanim opuściły 25% udziałów. Kluczem jest niezgoda, lub gdy przyczyniają się to nie to samo, gdy związek będzie pękać, więc istnieje wiele start-up firmy startu istnieje kilka współzałożycielem, i wreszcie w lewo w dół jednego. Pomyśl Facebook, Quora, Path i Foursquare.
Często uczestniczą w działaniach
Niektórzy przedsiębiorcy, w celu zrobienia reklamy, lub więcej, aby poznać tzw profesjonalistów z branży i często brał udział w wydarzeniach branżowych, karty wymiany gospodarczej, ale produkt nie dojrzałe, przedwcześnie uczestnicy będą tylko tracić zbyt dużo czasu, starając się nie Proszę. Trzeba poświęcić czas na produkcie i czasu spędzonego na działaniach przeznaczonych na rozsądne kompromisy.
Brak komunikacji, krytyka ignorując
Niektórzy przedsiębiorcy często czują, że są one bardzo silne, tak arogancki, nie słuchać opinii innych, nawet skargi pracowników i krytyczne użytkowników przymknąć oko, poważny brak komunikacji, która jest bardzo niebezpieczna rzecz. Przedsiębiorcy powinni być odpowiedni czas na ¥ ck postawę, ale w większości przypadków, powinna być skromna, tylko słuchać opinii i sugestii innych.
Które służą
Mądry przedsiębiorca powinien wiedzieć, kiedy zrezygnować. Niektórzy przedsiębiorcy uważają, że są bardzo wydajne, inne zainwestowały 100.000.000 dolarów zakup swoich produktów, nie chciał sprzedać. Mimo że jest to godne podziwu decyzji, a czasem wydaje się również głupie. Wideo startup Qwiki mieli okazję ustalać cenę 100.000.000 dolarów cenę sprzedać, ale tak się nie stało, a teraz może być sprzedany za 50.000.000 dolarów Yahoo; Ścieżka miała szansę sprzedać po wysokich cenach Google, ale Dave Morin odmówił, Teraz rozwój nie jest letnia.
W tym momencie jednak, kwestia opinii, wiele firm na własną rękę do końca, by stać się duża firma, takich jak Facebook.
Połóż się, aby przetrwać
Niektórzy przedsiębiorcy, aby przetrwać, może kłamać do inwestorów i dziennikarzy, mówiąc, jak dobrze ich produkty, jak szybki rozwój, bardziej obiecujący. Niektórzy ludzie będą inwestować w głębi zweryfikować twoje słowa są prawdziwe, a niektóre z nich mogą nie tylko dbają tak bardzo, więc wierzę ci. Ostateczny wynik jest, że jeśli się nie uda, możesz stracić więcej, na przykład kolejnych możliwości finansowania. Porywczy
Czasami inwestorzy mogą dać stres, to nie można czekać do uzyskania zadowalającej odpowiedzi, tym razem cierpieć jest produkt. Different rozruchu stopa wzrostu spółki jest inna, nie z powodu presji i ekspansji ślepy.

Leave a Reply