Spaudimą, “Facebook” tikslus seksistinę neapykantos

Patiria didelį spaudimą iš aktyvistų ir reklamuotojams, “Facebook” yra didinamos pastangos likviduoti neapykantos, ypač smurto vaizdavimas prieš moteris.

Judėti, paskelbė antradienį, įvyko po to, weeklong kampaniją moterų grupių nukreipimo puslapius, kurie iškilmingai arba pagaminti šviesos prievartos, smurto ir seksualinės suardymo moterų.
“Pastarosiomis dienomis, tapo aišku, kad mūsų sistemas, skirtas nustatyti ir pašalinti neapykantos nesugebėjo dirbti taip pat veiksmingai, kaip mes norėtume, ypač aplink klausimų dėl lyties neapykantos” Marne Levine, “Facebook” viceprezidentas, atsakingas už visuomenės politika, rašė svetainėje postą.
“Kai kuriais atvejais, turinys nėra išvežama taip greitai, kaip norime. Kitais atvejais, turinys turėtų būti išbrauktas nebuvo arba buvo įvertintas naudojant pasenusias kriterijus. Mes dirbame jau per pastaruosius keletą mėnesių, siekiant pagerinti mūsų sistemas reaguoti į pranešimus apie pažeidimus, tačiau gairės, kuriomis naudojamasi šių sistemų nepavyko užfiksuoti visą turinį, kuris pažeidžia mūsų standartus Mes turime padaryti geriau -. ir mes “.
“Facebook” IPO vienerių metų
Army veterinarai imtis įsilaužėlių moterų grupių koalicijos, šūkiu moterims, veiksmų ir žiniasklaida, šventė pranešimą, sakydamas, kad “Facebook” paprašė, kad dalis vykstančią diskusiją apie patobulinimus į socialinį tinklą.
Puslapiai pažymėti kaip Ateinančio grupės turėjo tokius pavadinimus kaip “kicking Your Girlfriend į Fanny, nes ji nebus jums Sumuštinis”, “Smarkiai Raping Draugo Tiesiog juokiasi”, “Raping Your Girlfriend” ir “Fly kicking Sluts gimdą. ” Ieškant šių puslapių Trečiadienis pristatytas jokių rezultatų.
“Tai yra todėl, kad” Facebook “padarė, turintys politiką atkreipti dėmesį į šiuos klausimus, mūsų manymu, buvo būtina imtis šių veiksmų ir spaudoje tą įsipareigojimą visiškai pripažinti kaip realaus pasaulio saugumo spraga patiria moterys visame pasaulyje yra dinamiškai susijęs su mūsų interneto gyvenime, “autorė Soraya Chemaly, kurie padėjo priešakyje pastangų, sakė nuo grupės svetainėje postą.
Be Levine paštu, “Facebook” pažadėjo:
– Atnaujinti gaires, kad jos Bendrijos standartai komanda naudoja nustatyti neapykantos, padedant teisės ekspertams ir moterų grupių
– Atnaujinti mokymo komandos nariai, kurie policijos neapykantą kurstančias kalbas
– Didinti atskaitomybę “Facebook” vartotojų, kurių puslapiai neturi teisiškai kvalifikuoti kaip neapykanta bet kas po turinio, kuris yra “žiauri ar nejautrus”
– Įgyvendinti politiką, kuri reikalauja, kad vartotojai, kurie sukurti puslapius su abejotino turinio viešai pridėti savo asmeninę sąskaitą jiems
– Skatinti grupės jau dirba kibernetinio neapykantos klausimais įtraukti moterų koaliciją.
“Tai yra sudėtingas problemas ir kelti sudėtingus klausimus” Levine parašė. “Mūsų pastarojo meto patirtis mums primena, kad mes negalime atsakyti į juos atskirai.”
Pavesta policijos svetainę su maždaug 1 mlrd vartotojų, “Facebook sako, kad ji siekė išlaikyti pusiausvyrą tarp krekingo žemyn ant bjaurių turinio, o vis dar leidžia žodžio laisvės pusiausvyrą.
“Mes siekiame sukurti platformą, kur žmonės gali dalintis ir paviršiaus turinį, žinutes ir idėjas laisvai, gerbiant kitų asmenų teises” Levine sakė. “Siekiant palengvinti šio tikslo, mes taip pat sunkiai dirbti, kad mūsų platforma saugus ir pagarbiai vieta dalintis ir ryšį. Tam reikia mums priimti sudėtingus sprendimus ir pusiausvyros aspektus apie laisvos raiškos ir bendruomenės pagarba.”
Tokie klausimai turi sugalvoti ne kartą praeityje, ypač kai “Facebook” vartotojai sukūrė ventiliatorius puslapius švenčia kaltinamas Kolorado teatro šaudyklės James Holmes arba Bostono maratonas bombardavimo įtariamasis Dzhokhar Tsarnaev.
Neseniai kampanija moterų grupių buvo pradėta praėjusį antradienį atvirą laišką “Facebook skundžiatės puslapių laikomos įžeidžiantis. Laišką skundėsi dvigubų standartų link vaizdais dėl Atsižvelgdamas į ankstesnę kontroversijų per Facebook šalinant daugiau nepavojingą turinį, pavyzdžiui, nuotraukas moterims žindymo svetainėje.
“Šie puslapiai ir vaizdai tvirtina savo moderatorių, o jūs reguliariai pašalinti turinį, pavyzdžiui, nuotraukas moterų krūtimi, moterys po krūties ir meno atstovybės moterų kūnus”, perskaitęs laišką, pasirašytą kelių dešimčių moterų grupių iš viso pasaulio. “Atrodo, kad” Facebook “mano smurtu prieš moteris negali būti mažesnis įžeidimas nei nesmurtines vaizdų moterų kūnus.
“Pasaulyje, kuriame šimtai tūkstančių moterų užpuolė kasdien ir, jei lytinių partnerių smurtą išlieka viena iš pirmaujančių mirties priežasčių moterų visame pasaulyje, neįmanoma sėdėti ant tvoros. Mes tai vadiname” Facebook “, kad tik atsakingas sprendimas ir neatidėliodama imtis, aiškų veiksmų šiuo klausimu, pareikšti savo politiką dėl prievartavimų ir smurto šeimoje suderinti su savo saikingai tikslų ir gairių. ”
Twitter, rėmėjai paskelbė smurtinius vaizdus jie sakė iš pradžių buvo dalijamasi Twitter puslapiuose. Jie apėmė ne iš laiptinės apačioje su antrašte moteris vaizdą, “Kitą kartą ne pastoti” ir daug siuntimus į Teatralizuotas nuotrauka žmogui grasina išsigandęs moters su antraštėmis, kaip “Patiekalai: Ar juos dabar “ir” Moterys vertos lygias teises … ir Kairiųjų. ”
Laiške taip pat paskatino žmones kreiptis “Facebook” reklamuotojams. Pasak grupės šalininkai pasiuntė daugiau nei 5000 e-mail reklamuotojams, be to, siųsti žinutes reklamuotojams Twitter ir “Facebook” pati.
Grupė teigia, kad 15 įmonių teigė, kad jie traukdami savo skelbimus iš “Facebook”, kaip pastangų rezultatas. “Nissan” Jungtinėje Karalystėje ir Nacionalinės buvo tarp tų, kurie paskelbė, kad jie tai darė, o kiti, pavyzdžiui, Dove muilo, teigė, kad jie dirba su “Facebook” dėl sprendimo.
“Mes visiškai pritariame, kad šiandien @ womenactmedia & @” Facebook “pasiekė bendrą poziciją dėl teisių”, “Nissan” Jungtinėje Karalystėje skelbia savo Twitter pašarų vėlai antradienį.
Vartotojo atsakymai dėl “Facebook” postą buvo sumaišyti. Nors daugelis iš maždaug 300 komentarus trečiadienio rytą padėkojo svetainę, kiti parodė, kad tai buvo nepakankamai, arba spėja, kad tai nebūtų įvykę be spaudimo reklamuotojams.
Taip pat buvo Pushback iš vartotojų, kurie pavadino jį grėsmė žodžio laisvę.
“O, pažvelkite,” sakė vartotojo Mathew Bates. “Skauda jausmus policija bando pakenkti Pirmasis pakeitimas dar kartą.”
Daug, tačiau atrodė optimistiškai – bet atsargios.
“Tai pradžia, bet aš manau, tai kai matau jį per ilgą laiką”, rašė vartotojo Melisa Perault. “Mums reikia įsitikinti FB stebi apie tai.”
Facebook bendruomenė standartai puslapis sako, “Facebook” neleidžia neapykantos, bet atskiria rimto ir humoro kalba. Nors mes rekomenduojame jums iššūkis idėjas, institucijas, renginius ir praktiką, mes neleidžiame individų ar grupių pulti kitus, remiantis jų rasės, etninės kilmės, tautybės, religijos, lyties, lyties, seksualinės orientacijos, negalios ar sveikatos būklę. “

Leave a Reply