Silicon Valley 21 let poprvé, kdy podnikatelé produkt není dosud On-line získat 25000000dolar rizikový kapitál

Lucas Dupu Lan SAN FRANCISCO, 28. června ranní zprávy, nedávno vystudoval Stanford University Lucas Dupu Lan (UCAS Duplan) vytvořil rekord v historii Silicon Valley, 21-rok-starý První podnikatelé v uplynulých dvou letech došlo k rozvoji mobilního žádostí o platby, a teď má jeho vlastní start-up firem Clinkl …
Lucas Dupu Lan
28.června ráno novinky, nedávno vystudoval Stanford University Lucas Dupu Lan (UCAS Duplan) vytvořil rekord v historii Silicon Valley, 21-rok-starý poprvé podnikatelé, kteří byli v posledních dvou letech usiluje o rozvoj mobilních žádostí o platby, a teď má jeho vlastní start-up firem Clinkle zvednutý $ 25 milionů počáteční kapitál, záznam z největších v historii kol Silicon Valley osiva.
Dupu Lan strávil tři roky získat titul v oboru počítačových věd na Stanford University, byl od slavného Silicon Valley rizikového kapitálu firmy Andreessen Horowitz (Andreessen Horowitz) fondy, rizikový investor Peter Thiel (Peter Thiel), VC Accel Partners Partner Jim Bulai Ye (Jim Breyer), Intel, osobní finance software developer Intuit, bývalý Facebook COO Owen Van Natta (Van Natta), cloud computing společnosti Salesforce CEO Marc Benioff (Marc Benioff ) a Qualcomm a VMware pro virtualizaci poskytovatel řešení, kde investoři jako zakladatele 25000000dolar získat počáteční kapitál.
Aplikace nebyl zveřejněn
Nejvíce překvapující je, že Dupu Lan nevydala své mobilní platební aplikace, ale iv dalších měsících, budou aplikace nemusí být k dispozici. Ve skutečnosti, Dupu Lan vedené 50-tým osoby rovněž vyvíjí prototyp aplikace a na Stanfordské univerzitě byly testovány.
Dupu Lan řekl, že usilovat o finanční prostředky z rizikového kapitálu, ale když se ukázalo, pro investory rozvíjet své vlastní aplikace, investoři nedobrovolně poskytl podporu k němu. Kromě toho, že má také přístup k této technologii patentů.
Není jasné, proč Clinkle aplikaci schopnou tvořit tak velkou přitažlivost pro investory, která byla důvodem pro jeho investice, jelikož Dupu Lan odmítl sdělit podrobnosti o aplikaci, se očekává, že se žádost později v tomto roce přistál iOS a na platformě Android. Pouze Dupu Lan řekl: “Naším cílem je plně aktivním režimu provozu moderních platby a snažíme se dělat věci, je, aby se mobilní platby se soupeři hotovosti a kreditní karty a platební jsme vyvinuli potřebu spotřebitelů hardware způsob aplikace lze stáhnout z softwarového hlediska, aby bylo dosaženo rozsáhlé operace. ”
Dupu Lan řekl: “Clinkle” Název je odvozen od zvuku kolizní mincí, ale může být převeden na slovesa “Clink to”, což znamená mince nárazu “jingle zvuk.”
Překvapivě důvody
Clinkle dostat 25000000dolar semeno financování překvapující, z mnoha důvodů. Za prvé, Dupu Lan se připravuje na vstup na přeplněném trhu, náměstí a PayPal a další mobilní platební služby jsou samozřejmě zaujímají vedoucí postavení na trhu, zvýšit spoustu peněz, nemluvě o American Express a další společnosti vydávající kreditní karty vstoupili na tento trh. Od Dupu popisu Lan pohledu, je obtížné si představit, Clinkle Jaký je rozdíl náměstí Wallet služby nebo proč se bývalý je jednodušší použít, protože náměstí peněženka již umožňuje uživatelům, aby se platby bez přijímače.
Za druhé, i Dupu Lan výrobky, které nejsou dosud vydána. Za normálních okolností by investoři dávají stále v režimu “stealth” stovky tisíc dolarů na podnikatele, aby zjistily, zda existují vyhlídky na start-up společností, a to jen pro velké investice.
Znovu, toto je první společností, která vytváří Dupu Lan. Sean Parker (Sean Parker) měla svou sociální video chat stránky vysílacího času zvyšovat 35000000 dolar fond bývalé vedení Apple, známý podnikatel Bill Nguyen (Bill Nguyen) muset sdílet obrázky sdílení videa sociální sítě Labs barvy vznesených financování 41.000.000 dolar, ale oba jsou pověst, což je Dupu Lan nemá. Dokonce i sériový podnikatel je obtížné před uvedením výrobku je propuštěn pro své začínající podniky s cílem zvýšit desítky milionů dolarů, pak Dupu Lan mladí poprvé podnikatelů je, jak na to?
Konečně, tam je znepokojující věc: při získávání finančních prostředků na tolik po Dupu Lan stále schopen udržet si kontrolu nad Clinkle, aby tento podnik developerská společnost udržet tempo a úspěšně dosáhnout úspěchu?
Není nerozumné investice
Andreessen Horowitz fondu, řekl Dupu Lan má schopnost udržet Clinkle vývoj hybnosti, a vysvětlil, že 25 dolarů milionů není nerozumné investice Clinkle. Clinkle byl původně VMware spoluzakladatel Diane Greene (Diane zelená) představil Anderson Horowitz fondu navrhla, že fond partneři Magit Zimní Macerata Wales (Margit
Wennmachers) a Dupu Lan splněny, pak obě strany zahájila jednání o financování.
Jako investoři příliš mnoho zájmu, každý rizikový kapitál firma poskytovat finanční prostředky nebo investiční částka není příliš vysoká. Pro Dupu Lan, vlastnící mnoho investorů je dobrá věc. Jako první podnikatelé, aby byl obklopen lídry a přijímat pokyny od nich, je to moudré Dupu podmínek Lan. Současně, mobilní platby trh se stal velký průmysl, takže Dupu Lan bude potřebovat hodně peněz, aby přilákal pozornost trhu. Wen Macerata Wales řekl: “i když jen v malém podílu na tomto trhu, které provedl, ale také třeba velké úsilí.”
Dupu Lan řekl: “Peníze jsou základním pilířem společnosti, a pokud nemůžeme nechat tok peněz dohromady, pak ty a já se stane farmář Jedná se o velmi důležitou oblast, a my jsme viděli, jak technologie dělá mnoho věcí více. dobrý, ale dnes jsme stále z velké části prostřednictvím peněžní a úvěrové karty v této oblasti, nemůžeme udělat malou chybu, to je to, co musíme udělat spoustu peněz (které start-up firem) důvod. trhu Podvody a bezpečnostní otázky a jsme posedlí vytvoření nejlepšího možného produktu. ”
Wen Macerata Wales řekl Dupu Lan vyvíjeny aplikace je velmi jednoduché, on vedl tým v posledních dvou letech byly v perfektním této technologie, a poskytnout ochranu z právního hlediska. Z obrazovky pohledu Clinkle podobně jako “peněženky”, může uživatel vybrat grafickou kartu, hotovost nebo dárkové karty jako způsob platby.
Dupu Lan “jít na trh” strategie také dělá Anderson Horowitz fond byl ohromen. Clinkle nevztahuje na podniky, jako je náměstí jako strategický cíl, ale v univerzitním kampusu propuštěn produkty cílení vysokoškoláky. Lulu sociální aplikace a chat aplikací Snapchat jsou na akademické půdě úspěchu, zatímco Facebook je také od roku 2004 začal na akademické půdě. A pokud dodržíte univerzity a dalších menších obcí, nikoli na celé město jako cíl, bude malé podniky zapojené.
Dupu Lan zdůraznil: “Clinkle a jsou již na trhu ve srovnání se všemi ostatními věcmi jsou velmi odlišné, myslím, že zatím všichni jsme viděli, jsou omezení mobilních platebních služeb, jako je například (Dwolla a Stripe, atd. ) P2P on-line platební služby, další služby vám umožní používat kreditní kartu přes telefon (např. náměstí a jednoduchý, atd.), zatímco skutečný velký problém je, že spotřebitelé jednoduše stáhnout aplikaci, pak můžete použít tuto aplikaci nahradit stávající kreditní karty a peníze, myslím, že jiné aplikace nemůže udělat. “(

Leave a Reply