Silicio slėnis 21 metai pirmą kartą verslininkai produkto prekyboje dar nėra on-line gauti $ 25.000.000 rizikos kapitalo

Lucas Dupu Lan San Francisco, birželio 28 ryto Naujienos, neseniai baigė Stanfordo universiteto Lucas Dupu ryšys (UCAS Duplan) sukūrė įrašą “Silicio slėnyje, 21-erių metų istoriją Pirmieji verslininkų per pastaruosius dvejus metus buvo įsipareigojusi sukurti mobiliųjų mokėjimo paraiškas, ir dabar jis turi savo besikuriančias Clinkl …
Lucas Dupu Lan
Birželis 28 ryto Naujienos, neseniai baigė Stanfordo universiteto Lucas Dupu ryšys (UCAS Duplan) sukūrė rekordą Silicio slėnyje 21-metų pirmą kartą verslininkai, kurie buvo per pastaruosius dvejus metus istorijos įsipareigojusi sukurti mobiliųjų mokėjimo paraiškas, ir dabar jis turi savo besikuriančias Clinkle iškėlė $ 25 mln sėklų pinigų, iš Silicio slėnio sėklų raundų istorijos didžiausia įrašas.
Dupu Lan trejus metus praleido gauti kompiuterių mokslo laipsnį Stanfordo universitete, jis buvo iš garsaus Silicio slėnio rizikos kapitalo įmonės Andreessen Horowitz (Andreessen Horowitz) fondų, rizikos investuotojas Peter Thiel (Petro Thiel), VCS Accel Partners partneris Jim Bulai Jūs (Jim Breyer), “Intel”, asmeninių finansų programinės įrangos kūrėjas Intuit, buvęs “Facebook” COO Owen Van Natta (Van Natta), Debesis kompiuterija įmonė Salesforce generalinis direktorius Marc Benioff (Marc Benioff ) ir “Qualcomm” ir “VMware virtualizacijos sprendimų teikėjas kur investuotojai, kaip antai $ 25.000.000 steigėjo padidinti pradinį kapitalą.
Prašymas nebuvo paskelbtas
Labiausiai stebina tai, kad Dupu Lan nebuvo išleido savo mobiliųjų mokėjimų paraiškas, bet ir ateinančiais mėnesiais, paraiška nebus galima. Tiesą sakant, Dupu Lan vadovauja 50 asmenų komanda taip pat rengia paraiškos prototipas, Stanfordo universitete buvo išbandytas.
Dupu Lan sakė, kad jis nesiekė finansavimą iš rizikos kapitalo, tačiau, kai jis parodė investuotojams plėtoti savo prašymą, investuotojai savo noru teikia paramą jam. Be to, jis taip pat turi prieigą prie šių technologijų patentus.
Neaišku, kodėl Clinkle paraišką gali sudaryti tokį didelį investuotojų patrauklumą, kurios paskatino investicijas, nes Dupu Lan atsisakė atskleisti informaciją apie prašymą, prašymas tikimasi vėliau šiais metais nusileido iOS ir “Android” platforma. Tik Dupu Lan sakė: “Mūsų tikslas yra visiškai aktyvią veikseną modernios mokėjimo ir mes bandome daryti tai, ko yra padaryti mobiliųjų mokėjimų su pinigų ir kredito kortelių mokėjimų konkurentų ir mes sukūrėme vartotojams įrangos poreikį Taikymo metodas gali būti atsisiųsti iš programinės įrangos požiūriu, kad būtų pasiektas plataus masto operaciją. ”
Dupu Lan sakė: “Clinkle” pavadinimas kilęs nuo susidūrimo monetų garso, bet gali būti konvertuojamos į veiksmažodžio “dzingtelėti tai”, reiškiančio monetos susidūrimo “Jingle garsą.”
Keista pagrindai
Clinkle gauti $ 25.000.000 sėklos finansavimas stebina dėl daugelio priežasčių. Pirma, Dupu Lan rengiasi įvesti perkrautas rinkoje, Stačiakampių ir “PayPal” ir kitų mobiliųjų mokėjimo paslaugos yra akivaizdžiai užima pirmaujančią poziciją rinkoje, kelti daug pinigų, jau nekalbant apie “American Express” ir kitų kredito kortelių bendrovių pateko į šią rinką. Nuo Dupu Lan aprašymas nuomone, sunku įsivaizduoti Clinkle Kas su Square Piniginė paslaugą arba kodėl buvęs yra lengviau naudoti skirtumas, nes aikštė piniginė jau leidžia vartotojams atlikti mokėjimus be imtuvo.
Antra, Dupu Lan net produktai nėra išleistas. Esant normalioms aplinkybėms, investuotojai suteiks dar “stealth mode” šimtus tūkstančių dolerių verslininkams, siekiant nustatyti, ar yra perspektyvos paleidimo bendrovė, ir tai tik didelio masto investicijomis.
Vėlgi, tai yra pirmoji kompanija, sukurti Dupu LAN. Seanas Parkeris (Sean Parker) turėjo savo socialinį vaizdo pokalbių svetainės Ryšio pakelti $ 35.000.000 fondas, buvę Apple vadovai, garsus verslininkas Billas Nguyen (Bill Nguyen) pasidalinti nuotraukos vaizdo dalijimosi socialinio tinklo Color Labs pakeltas finansavimas iki $ 41 milijono, bet abu yra reputacija, kuri yra Dupu Lan neturi. Net serijinis verslininkas sunku iki produkto išleidimo jų paleidimo bendrovių surinkti dešimtis milijonų dolerių, tada Dupu Lan jauni pirmą kartą verslininkai, kaip tai padaryti?
Galiausiai, yra nerimą keliantis dalykas: didinti lėšas tiek daug po Dupu Lan vis dar sugebėjo išlaikyti kontrolę Clinkle padaryti šį rizikos plėtros bendrovė išlaikyti pagreitį ir sėkmingai pasiekti sėkmę?
Nėra neprotinga investicija
Andreessen Horowitz fondas, sakė Dupu Lan turi galimybę išlaikyti Clinkle plėtros pagreitį, ir paaiškino, kad su $ 25 milijonų nėra nepagrįsta ant Clinkle investicijų. Clinkle pradžių buvo VMware “įkūrėjų Diane Greene (Diane žalia) pristatė Anderson Horowitz fondo, ji teigė, kad fondas partneriai Magit Žiemos Marche Velsas (Margit
Wennmachers) ir Dupu Lan RER, tada abi šalys pradėjo finansavimo derybas.
, Nes investuotojai per daug meilės, kiekviena rizikos kapitalo įmonė teikti finansavimą ar investicijų suma nėra labai didelė. Dėl Dupu Lan, turinti daug investuotojus geras dalykas. Kadangi pirmieji verslininkai, kad buvo apsuptas pramonės lyderių ir gauti nurodymus iš jų, tai yra išmintinga Dupu Lan sąlygomis. Tuo pačiu metu, mokėjimo mobiliuoju telefonu rinka tapo didelio masto pramonės, todėl Dupu Lan reikės daug pinigų pritraukti rinkos dėmesį. Wen Marche Velsas sakė: “net jeigu tik nedidelė dalis šioje rinkoje padarė, tačiau taip pat reikia daug pastangų.”
Dupu Lan sakė: “Pinigai yra visuomenės kertinis akmuo, ir jei mes negalime leisti pinigų srautą kartu, tada jūs ir aš tapsiu ūkininkas Tai labai svarbi sritis, ir mes matėme, kaip technologijos daro daug dalykų daugiau. geras, bet šiandien mes vis dar iš esmės naudojant grynųjų pinigų ir kredito kortelėmis šioje srityje, mes negalime keletas klaidų, o tai, ką mes turime padaryti daug pinigų (kurie įmonių steigimui) priežastis. rinka sukčiavimo ir saugumo klausimai, ir mes esame apsėsti sukurti geriausią produktą. ”
Wen Marche Velsas sakė Dupu Lan kuriama programa yra labai paprasta, jis vadovavo komandai per pastaruosius dvejus metus buvo tobula šią technologiją, ir suteikti apsaugą nuo teisiniu požiūriu. Nuo nuomone ekrano, Clinkle panašiai kaip “piniginę”, vartotojas gali pasirinkti vaizdo plokštės, grynuosius pinigus ar dovanų kortelės kaip mokėjimo metodą.
Dupu Lan “eiti į rinką strategija” taip pat leidžia Anderson Horowitz fondas buvo sužavėtas. Clinkle netaikomas įmonėms, pavyzdžiui, aikštėje kaip strateginio tikslo, tačiau universiteto miestelio išleistas produktus nukreipti kolegijos studentai. Lulu socialinių programų ir pokalbių programų Snapchat yra miesteliu sėkmės, o “Facebook” taip pat pradeda 2004 metais pradėjo miesteliu. Ir jei jūs prisijungti prie universiteto ir kitų mažesnių bendruomenių, o ne visą miestą, kaip tikslas, bus besiverčiančios mažos įmonės.
Dupu Lan pabrėžė: “Clinkle ir jau esančių rinkoje, palyginti su visų kitų dalykų labai skiriasi, manau, iki šiol mes matėme yra mobiliųjų mokėjimo paslaugų, kaip antai (Dwolla ir juostelės ir kt apribojimai ) P2P interneto mokėjimo paslaugos Kitos paslaugos leidžia jums naudotis kreditine kortele per telefoną (pvz., aikštė ir paprasta, ir tt), o reali baisi yra tai, kad vartotojai tiesiog atsisiųsti programą, tada galite naudoti šią programą pakeisti esamą kredito kortelę ir pinigų, manau, bet kuris kitas prašymas, negali to padaryti. “(

Leave a Reply