Seznamte se s Elizabeth: srdce a duše “BioShock Infinite”

Když velmi očekávaný “BioShock: Infinite” na pultech obchodů v úterý, naivní 19-rok-starý se zvláštní pravomocí a knižních chytrosti – ale trochu pravdivé pochopení složitosti světa kolem sebe – bude splňovat herní veřejnost, že to už čeká debutovala let.

Elizabeth může být nejvíce mluvil-o videohry charakter, který není kontrolován hráčem od “portálu” ironickým, sarkastickým stroj na zabíjení, GLaDOS.
Její tvůrci byli tak znepokojeni dostat ji právě, že téměř nikdy nestalo.
“Když jsem poprvé začal pracovat na ní, ona byla hrozně rozbité. Bylo hodně vnitřní opozicí vůči ní,” říká Amanda Jeffrey, designér s Irrational Games, vydavatel za divoce vynalézavé “Bioshock” série. “Téměř každý v kanceláři říkal nahlas,” Měli bychom snížit ji. ” Jak na Zemi se začnete zabývat se touto (typ) charakteru, který nikdo nemá žádné zkušenosti s? ”
Zadejte Squad Liz.
Takže věnována bylo nerozumné k vytvoření společník postavu jako nikdo jiný, že postavil celý tým vývojářů z různých oblastí společnosti s výhradně za účelem provedení Elizabeth “real”.
“Jakmile vytvoření Squad Liz se stala oficiální, měli jsme co bylo nazýváno Liz Hammer,” Jeffries řekl. “Pokud Liz Squad, nebo Elizabeth sama, třeba něco z vývojového týmu, pak dostala to, co potřebuje.”
V příběhu hry souladu, dospívající Elizabeth má schopnost měnit svět kolem sebe. Ale ona také zamčené pryč od zbytku tohoto světa od narození.
Jako Booker DeWitt, bývalý Pinkerton agenta, musí hráč zachránit, nebo unést, Elizabeth od svého nesnáze. Hra zachycuje svou cestu spolu od futuristické město na obloze do post-viktoriánské světa 1912.
Budování off úspěchy “BioShock” a “BioShock 2,” kreativní ředitel Ken Levine chtěl ještě rozjet přehrávače emocionální účast ve hře.
“Drželi jsme se vrací, aby s partnerem o zkušenosti a jak jsme se dívali ven na pole partnerů, které existovaly (v jiných hrách), dostane vzduch dost tenký,” řekl Levine. “Chtěli jsme, aby znak, který by naprosto zásadní pro vyprávění.
Ve video-herních podmínek, to znamená, vytváří někdo hráč by spojit se s emocionálně, ale kdo by také být užitečné pro ně během hry.
“Největší výzvou této celé hry se nejednalo o panoramata, a to nebylo otevřený svět,” řekl spisovatel Drew Holmes. “To dělal její skutečné, protože ona je hra. Pokud nepracuje, vše ostatní jsme byli shooing, je nesmyslné.”
Realistický pohled a pocit, Elizabeth nebyla úplně sejít až v posledním roce. Ale hráči, kteří již milovali expanzivní, změněná-reality svět série s ní poprvé setkal v roce 2011 na výstavě Electronic Entertainment Expo, největší světový videohry shromažďování.
Levine řekl, že demo hry ukázal, co by Alžběta mohla dělat z vyprávění hlediska, ale že stále nebyl spokojený s tím, jak se chovala.
Odložil hru z původního data vydání března 2012 několikrát, zejména proto, že Elizabeth není v pořádku.
“Je to rozšíření toho, co jsme se snažili dělat s Big Daddy, což je pro mě víc o citové rezonance než bojových zkušeností,” řekl Levine. Byl odkazování znaků z “BioShock”, kteří jsou vyznačena jako jak smrtící monstra a milující společníky na “sestřičky”, které chrání.
“Co dělal Big Daddy práce byla emocionální dopad to mělo na přehrávači. Stejné je to s Elizabeth. Cílem bylo emocionální.”
Zdá se, že to funguje.
Když byla Elizabeth znovu ukázal světu v videa zobrazující její osobnost a emocionální rozsah, byla hitem. Fanoušci i hráči dožadovali více a zdálo se, tvořit pouto s vzpurné mladé dívky.
Natolik, ve skutečnosti, že při pozdější videa ukázala Liz v jiném oblečení, nebo s jiným účesem, protesty kolem změn byla rychlá a tvrdá.
Squad Liz to bral jako znamení jejich práce byla na správné cestě.
“Skutečnost, že lidé jsou už tak o to, co Elizabeth dělá, jak se jí reakci, co má na sobě, je prostě neuvěřitelně silný,” řekl Jeffrey. “Pokud nikdo nestaral, bylo by to být jen strašné místo.”
Emocionální rezonance stranou, animace ředitel Sean Robertson řekl, že nejtěžší věc, aby se Elizabeth vypadat a pohybovat se jako skutečné osoby je její šaty – který je dodáván s dlouhou, vlající sukni, která původně by nechoval.
“Nevidíte mnoho doprovodných postav na sobě šaty – alespoň ne z non-minisukní odrůdy,” řekl Robertson. “Liz charakter je důležité, protože ona je charakter času a ženy nosily šaty a pak. Jsme hodně práce do fyziky šatů tak, aby fungoval správně, tak, jak to potřebuje a neklade ji v žádném trapné pozice. ”
Zatímco Robertson zápasil s šaty, Holmes, spisovatel, řekl, že jeho největší úkol dělal hráčům nakonec záleží, jak moc o dospívající společníka jako její tvůrci udělali.
“Byla to nejtěžší věc, kterou jsme mohli možná snažil udělat,” řekl. “Je to jedna věc, aby ji ve hře a přimět ji, aby pohyb po celém světě. To byl další do té doby vdechnout život do ní.”
“BioShock Infinite” vyjde celosvětově v úterý 26. března a bude k dispozici na PlayStation 3, Xbox 360 a Windows PC. To je ohodnoceno M pro dospělé kvůli krvi a gore, intenzivní násilí, jazyk, mírné sexuální témata, a užívání alkoholu a tabáku.

Leave a Reply