Samsung Galaxy S4 ön siparişleri 250 $ için 16 Nisan başlatmak

Samsung Galaxy S4 almak için heyecanla bekleyen olduysan, sen en az bir ay beklemek gerekecek.

Yeni akıllı telefon AT & T (T, Fortune 500) müşterileri için 16 Nisan tarihinde ön sipariş için kullanılabilir olacak, fakat telefon aslında raflarda olacak hiçbir kelime hala var.
Şaşırtıcı, yeni bir iki yıllık sözleşme ile Galaxy S4 için 250 $ ödemek zorunda olacak. Bu genellikle 200 $ için satmak en yüksek son taşıyıcı sübvanse akıllı, daha yaklaşık% 25 daha pahalı. Galaxy S III ve Apple’ın (AAPL, Fortune 500) iPhone 5 başlangıçta 200 $ fiyatlı hem de vardı.
Bu akıllı telefonlar onların en ucuz yapılandırması fazla 200 $ için satmak için duyulmamış bir şey değil, ama tek önemli telefon – Eğer Galaxy Not II saymazsanız – oldu son bir yıl içinde o eşiği kırmak için Motorola Droid Razr Maxx , kimin maliyet batarya çoğunlukla etkili olmuştur.
Geçmişte daha çok satmak için diğer telefonlar HTC Thunderbolt ve Samsung Epic 4G içerir. Epic 4G 2010 yılında Samsung’un daha başarılı telefonları biriydi, ama az iki milyon adet sattı. Thunderbolt bu ilk LTE cihazlardan biri olduğu gerçeği nedeniyle başlangıçta iyi satıldı, ama hızla karanlığa düştü.
Tabii ki, bu cihazların hiçbiri Galaxy S4 safkan vardı. Bu ilave maliyet satış etkileyecek ne kadar görmek ilginç olacak, ve tüketici tepkisi ile hayal kırıklığına ise ne kadar çabuk AT & T fiyatlar kesecek.
Salı günü, T-Mobile, 1 Mayıs’ta Samsung’un amiral gemisi cihaz satış başlatmak için planlarını açıkladı, bu nedenle de aynı zaman dilimi içinde de bunu yapacaktır AT & T olasıdır. Samsung Galaxy S4 de Verizon bulunmayabilir (VZ, Fortune 500) ve Sprint (S, Fortune 500) ağları söyledi, ama ne onlar akıllı telefon piyasaya sürülecek ne zaman söyledi.
Merakla beklenen Galaxy S4 beş-inç ekran, 13-megapiksel kamera ve dev bir pil spor. Onun en çok konuşulan özelliklerden bazıları göz kontrolü, akıllı ses ayarlarını ve bir anlık çeviri aracı içerir.
Ama şimdi, beklettiğim gerekecek.

Tagged with 

Leave a Reply