Ryż Red strategia proso: Farewell Apple Samsung

Słowa Biznesmen nie może brać tego na poważnie, więcej niż rok temu, gdy mikro-Bo Lei czerwca słowa Yoshimasa że “proso koncentrują się na wysokiej jakości i opłacalne mobilnych entuzjastów telefonu, na tyle poważnie, robić wysokiej klasy telefony, bez względu na niski konfiguracji side. “, myślę, że prawie każdy jest proso odniesienia Jabłko. Ale więcej niż rok później, Lei czerwca wycofał, nie usunięte mikroblogowania jest dobrymi przyjaciółmi picking i stają się “Lei Busi” big ironia.
Pożegnanie z apple dla nauczyciela
31 lipca proso wspólnie wydały Red Rice telefonu QQ, konfiguracji wyświetlacza 4,7 cala, 1,5 GHz czterordzeniowy procesor, 1 GB pamięci RAM, 130-megapikselowy aparat przedni i tylny 800-megapikselowy aparat, sprzedaż ta telefon cena od 799 dolarów. Z punktu widzenia kosztów, jak oferując m 01:00 proso wciąż gra ten sam wysokiej jakości niedrogie marki, ale tysiąc dolarów poniżej domku, proso w ponad dwóch lat, tworząc markę niewątpliwie mają przewagę .
Millet Dlaczego tysiąc maszyn? Oficjalne wyjaśnienie jest to, ponieważ 68% prosa użytkowników China Mobile karty. 1000 juanów sprzedaży telefonów komórkowych stanowiły 61%, tysiąc maszyn jest głównym telefonu bitwy! Millet telefony entuzjastów pozycjonowania telefonów, dążenie do wysokiej wydajności, ekonomiczne; czerwony ryż mobilnych użytkowników publicznych pozycjonowania, prowadzenia doświadczeń, wysokie koszty.
Od czerwonej pozycjonowanie telefonu ryżu, pozycjonowanie pomieszczeniach użytkowników kompletne odejście od high-end prosa pozycjonowania na rynku, czerwone telefony ryż zwolniony co rozebrali Millet wysokość marki. Powodem LEI Marka przybyło ryzyko zmniejszonej wysokości (rok temu pokaż mikroblogowania, że ​​nie tworzą takiego ustalenia) Release czerwone telefony ryż, rynek telefonów komórkowych w obecnym punkcie konkurencyjnej krajobrazu widzenia jest bardzo zdenerwowany.
Jak wszyscy wiemy, proso, ryż na uwolnienie się od początku, a jego punktem odniesienia jest jabłko, czy jabłko Chin, że cel nie został jeszcze uznana, ale serce proso oficjalnego przyzwolenia na to, że z tego powodu, Lei czerwca został nazwany “Zagreb Sri Lanka “. Ale dziś, że Apple nie ma przeprowadzki Steve Jobs Era i przesiewaczy jabłka. Ostatni kwartał, wzrost zysku firmy Apple ledwie mniej niż 1%, wydajności deklarowanej brak innowacji i jednym Apple, kategoria ma pożegnać się dobie szybkiego wzrostu.
Steve Jobs era, Apple ma wysokiej klasy MP3 iPod, a następnie przez wysokiej klasy iPhone telefony komórkowe, następnie przez wysokiej klasy iPad tablet PC, wydaje się, że za każdym razem stare produkty w rynku zbliża nasycenie, Apple będzie na podstawie jej zdolności do tworzenia nowych, innowacyjnych produktów i ponownie zajmują na rynku, a następnie to, co jest Steve Jobs produktu era ją uruchomić? iPad Mini, jest tańsza wersja nadchodzącego iPhone, trasa ta nie odbiegała od Steve Jobs powrócić do Apple po dość bogaty w kategorii produktów zajmują innowacyjnej strategii rynkowej. Tanie wersja iPhone uruchomienia w bieżącym wzór widzenia i nie jest źle, mimo wszystko, bardzo innowacyjna Apple rzadkością w dzisiejszym można obejrzeć trochę Samsung zajmuje rynek low-end.
W porównaniu z Apple, innowacja nie jest lepsze niż kategorii Samsung telefonu, ale z bogactwa jednolitej strategii cenowej i stają się najwyższe na świecie telefony przesyłki telefonów (Według “Biznes Weekly” poinformował, że już w 2012 roku pierwsze kwartał, przesyłki Samsung smartfonów osiągnęła 42.200.000, więcej niż Apple stać się największym na świecie smartphone vendor.) na rynku krajowym, sytuacja jest również podobne komunikaty językowe niedawno wydała drugi kwartał sprzedaży telefonów komórkowych w 10 najlepszych koncertów, Samsung stanowiły połowę z nich, podczas gdy Apple iPhone5 wypadł z pierwszej 10.
Faktem jest już widoczne w szybkim wzrostem pożegnanie Apple i Samsung nadal zwiększać udział w rynku dzisiaj, proso było trudne to jabłko jak ich odniesienia. Innymi słowy, proso Samsung zrobił zamiast robić chiński jabłko w swojej strategii.
W rzeczywistości, proso wydany metrów od wersji młodzieżowej (wersja niska), musiałem zrezygnować jabłko jako strategii analizy porównawczej, z których coraz więcej telefonów komórkowych wydane po kategorii sytuacji, to jest do zrobienia Samsung osiągnąć ten rodzaj wiele kategorii wysokiego udziału w rynku połączeń. Ryż Red dokładnie zapowiedział wydanie telefonu pożegnanie proso telefonu do ery, jak jabłko dla nauczyciela.
Przez pierwszego rzędu miast w kierunku trzeciej kategorii miast
Uwolnienie proso czerwone ryżu telefon komórkowy nie jest już partnerem ale QQ mikroblogowania Sina, firma proso powiedział QQ teraz osiągnął 611.000.000 aktywnych użytkowników miesięcznie, z czego 70% będzie dostępna za pośrednictwem telefonu komórkowego przestrzeni QQ, użytkownik rdzeń jest 16 -35 telefonu-latków, i proso głównym baza klientów jest bardzo spójne. W połączeniu z czerwonym punktem pozycjonowania ryżu widzenia, wspólny telefon komórkowy miejsce QQ wydany red strategia marketingowa ryż można opisać dokładnie. Nie dziwi więc, telefon ryż czerwony będą trzy linie następujące miasta silną śmiertelność.
Po pierwsze, w miastach trzeciego wiersza, wiele osób nie używać mikroblogowania Sina, ale większość są miejsca QQ będzie używany. Takie jak w domu autorki – cztery kategorii miast, wielu uczniów szkół średnich nie spełniają mikroblogowania Sina, ale gdy otwieram przestrzeń QQ, gdzie widzą dzieci słoneczną pogodą, słońcem …… zatem wybrany jako miejsce QQ Wysłany czerwony telefon ryż – an Media Internet telefon, musi być w stanie zwiększyć zasięg populacji docelowej. I jak silny związek między środowiskiem, stopa niskiej zombie przestrzeni QQ będzie wśród przyjaciół, znajomych przyjaciół i przyjaciół przyjaciół przyjaciół (czyli “wielka gra” w trójwymiarowy) tworzą wielopoziomową transmisję .
Po drugie, czerwony ryż tysięcy dolarów poniżej telefon z domkami i telefonu komórkowego, w porównaniu z silną marką. 799 juanów ryżu telefonu konfiguracji czerwonym porównaniu z domku, już w górnej pozycji, plus proso w trzeciej linii high-endowych marek w atmosferę miasta, jakie korzyści to manifestuje. Koniec na prosa mówiąc niektóre osoby mogą odczuwać wątpliwości, moi koledzy widzieli coś pracowników migrujących z prosa była niesamowita, to kwestia mojego przyjaciela @ mikroblogowania czarny płomień Phillips powiedział mi: Miałem ten problem również Shunkou Wen po niektórych pracowników migrujących, takich jak siostra masażu i jak, ludzie wokół nich z prosa prosa mam rodzaj dumy w moim szybkim sprzęcie, emocjonalnego oddziaływania na nich wielkiego. Jeśli mówimy, że high-end zasięg z iPhone jest dla nich z prosa jest high-end zakres.
W ciągu trzech mieszkańców miasta linii, proso stanowi wysokiej klasy asortyment dzieci. Domek z tysiąc dolarów można kupić proso ceny w miastach pierwszego rzędu mają takie marki telefonów komórkowych, to dlaczego nie zrobić?
Ryż Red marketing telefon jest precyzyjne pozycjonowanie jest jasne, co pokazuje, proso w funkcji marketingowej będą zgodne. Ale ryż proso czerwone wydania telefonu oznacza walkę Chińczycy chcą właścicielem Apple marzenia zostały zachwiane. Millet atrakcji na rozszerza kategorię produktów i trzeciej kategorii miast w poniższej strategii, że Apple stał się punktem odniesienia dla jego firmy Samsung.
Mikroblogowania Sina, Lei czerwca mikroblogowania zrobić low-end telefony nadal wisi, wydaje się, aby powiedzieć wszystkim, którzy obawiają się: “. Nieśmiertelność Ray” w rzeczywistości nie jestem, “Lei Busi”, I

Leave a Reply