Red riisi hirss strateegia: Hüvasti Apple Samsung

Ärimees sõnad ei saa kunagi seda tõsiselt võtta, rohkem kui aasta tagasi, kui mikro-Bo Lei juuni Yoshimasa sõnad, et “hirss keskenduda suure jõudlusega ja tasuv mobiiltelefoni entusiast, piisavalt tõsiselt teha high-end telefonid, võtmata arvesse madal pool konfiguratsioon. “Ma arvan, et peaaegu kõik, hirss võrdlusalus on Apple. Kuid rohkem kui aasta hiljem, Lei juuni taganes, ei kustutata microblogging on head sõbrad valides välja ja muutunud “Lei Busi” suur iroonia.
Hüvastijätt apple õpetajale
July 31, hirss ühiselt välja punane riis telefoni QQ ruumi paigutus 4,7-tolline ekraan, 1,5 GHz quad-core protsessor, 1GB RAM, 130-megapiksline esikaamera ja 800-megapiksline tagumine kaamera, see telefon müük hind 799 $. Alates maksumuse seisukohalt, nagu pakuvad m 01:00 hirss mängib endiselt sama kõrge kvaliteediga odava brändi, kuid tuhat dollarit allpool suvila, hirss rohkem kui kaks aastat, et moodustada kaubamärgi kahtlemata on eelis .
Millet Miks tuhat masinaid? Ametlik seletus on selline: kuna 68% hirss kasutajate China Mobile kaardiga. 1000 jüaani mobiiltelefonide müük moodustas 61%, tuhat masinad on telefon peamine lahinguväljal! Millet mobiiltelefoni positsioneerimise entusiastid, tegutsemiseks suure jõudlusega, kuluefektiivseid, punane riis mobiilse positsioneerimise avalik kasutajad, tegutsemiseks kogemus, kõrge hind.
Alates punane riis telefoni positsioneerimine, asetus oma avaliku kasutajatele täielikku lahkumist high-end turul positsioneerimine hirss, punane riis telefonid välja, mida nad lammutati Millet brändi kõrgus. Põhjus, miks brändi LEI trotsinud riski vähendatud kõrgusega (aasta tagasi microblogging näitavad, et ta ei ole võimeline seda määramine) vabastati punane riis telefonid, mobiiltelefonide turg praeguses konkurentsivõimelise maastiku seisukohast on üsna häiritud.
Nagu me kõik teame, hirss, riis vabastamise alguses, ja mõõdupuuks on õun, kas Hiina õun, et eesmärk ei ole veel välja kuulutatud, kuid südames hirss ametlik nõusolek sellele, et tänu sellele, Lei juuni on dubleeritud “Zagreb Sri Lankal. ” Aga täna, et Apple ei ole Steve Jobs ajastu Tõusud ja langused õunad. Aasta viimases kvartalis, Apple kasumi kasv vaevalt vähem kui 1%, tulemuslikkust kuulutatud uuenduste puudumine ja ühe kategooria Apple on hüvasti ajastu kiire kasv.
Steve Jobs ajastu, Apple on high-end MP3 iPod, järgneb high-end mobiiltelefonid iPhone, siis järgneb high-end tahvelarvuti iPad tundub, et iga kord, kui vana toodete turul läheneb küllastus, Apple tänu oma võimet luua uusi innovaatilisi tooteid ja uuesti hõivata turgu, siis mida on Steve Jobs ajastu toote käivitada see? iPad Mini on odavam versioon tulemas iPhone, see tee oli kaldus Steve Jobs naasta Apple pärast üsna rikas innovaatiliste toodete kategooria hõivata turu strateegia. Odav versiooni iPhone käivitamisest praeguse struktuuri silmas ja see ei ole vale ju Apple’i uuendusliku väga vähe tänapäeva võimatu vaadata natuke Samsung võtab low-end turul.
Võrreldes Apple, innovatsioon ei ole parem kui Samsung telefon kategooria, kuid rikkalikult ühtne hinnastrateegia ja muutunud maailma suurim mobiiltelefonide saadetiste (Vastavalt “Business Weekly” teatasid, et juba aastal 2012, esimese kvartal, Samsung nutitelefoni saadetiste jõudnud 42,2 miljonit rohkem kui Apple saada maailma suurim nutitelefoni müüja.) siseturul, olukord on sarnane ka keel side avaldas hiljuti teise kvartali mobiiltelefonide müük Top 10 näitab, Samsung arvele pool neist, Apple iPhone5 langes välja 10 parimat.
Fakt on juba ilmne kiire kasv Apple’i hüvasti ja Samsung jätkuvalt suurendada turuosa täna, hirss on raske siis apple oma võrdlusalus. Teisisõnu, hirss Samsung on teinud mitte teha hiina hiina õun oma strateegia.
Tegelikult hirss vabaneb meetri kaugusel noorte versioon (madal versioon), pidin loobuma apple võrdlusuuringute strateegiate, millest rohkem ja rohkem mobiiltelefone vabastatakse pärast kategooriat olukorras on tee minna Samsung saavutada selline multi-kategooria kõrge turuosa marsruutidel. Red riisi põhjalikult kuulutas vabastamist mobiiltelefoni hirss hüvasti ajastu, nagu õun õpetajale.
Autor esimese astme linnades kolmandate astme linnades
Vabastamist punane riis hirss mobiiltelefon ei ole enam partner, kuid QQ ruumi Sina microblogging, hirss firma ütles, QQ ruumi jõudnud 611,000,000 kuus aktiivset kasutajat, kellest 70% on kättesaadav mobiiltelefoni kaudu QQ ruumi, tuum kasutaja on 16 -35 aastased, ja hirss telefon peamine klientuur on väga järjekindel. Koos punase riisi positsioneerimine seisukohast ühine mobiiltelefoni QQ ruumi vabastada punane riis turundusstrateegia võib kirjeldada täpselt. Ei ole üllatav, siis punane riis telefon on kolm rida pärast linnad on tugev suremust.
Esiteks, kolmandas reas linnades, paljud inimesed ei kasuta Sina microblogging, kuid valdav enamus on QQ ruumi kasutatakse. Nagu autori kodu – nelja astme linnades, paljud keskkooli õpilased ei täida Sina microblogging, aga kui ma avada QQ ruumi, kus nad näevad päikese lapsed, päike elu …… seega valitud QQ ruumi Postitatud punane riis telefon – Internet telefon meedia peab suutma maksimeerida katvus sihtrühmas. Ja kui tugevat seost kogukonna määr madala zombie QQ ruumi on sõprade, sõprade sõbrad ja sõprade sõprade sõbrad (st “suur connection” kolmemõõtmeline) moodustavad mitmetasandilise edastamine .
Teiseks, punane riis tuhat dollarit allpool suvila ja mobiiltelefoni, võrreldes tugev kaubamärk. 799 jüaani punane riis telefon konfiguratsioon võrreldes suvila, juba top positsiooni, pluss hirss kolmandas reas võimsaimad kaubamärke linna tunne, mis eeliseid see avaldub. End hirss öeldes võivad mõned inimesed tunda kahtlust, minu kolleegid on näinud midagi võõrtöötajate koos hirss oli uskumatu, see küsimus mu sõber @ microblogging must leek Phillips ütles: Mul oli see probleem ka Shunkou Wen pärast mõned võõrtöötajate, nagu massaaž õde jms, inimesi enda ümber koos hirss hirss Mul on mingi uhkus minu kiire riistvara, emotsionaalne mõju neil suur. Kui me ütleme, et high-end vahemikus iPhone on neid hirss on high-end vahemikus.
Sest kolm rida linna elanikud, hirss esindab võimsaimad erinevaid lapsi. Talu koos tuhat dollarit saab osta hirss hinnad esimese astme linnades on selline marki mobiiltelefone, siis miks mitte seda teha?
Red riisi telefoni turustamine on täpne positsioneerimine on selge, mis näitab, hirss turustamise funktsioon olla järjekindel. Aga punane riis hirss telefon release tähendab võidelda hiina taha oma Apple’i unistused on purunenud. Millet sihikule laiendada oma toote kategooria ja kolmanda astme linnad järgmist strateegiat, et Apple on muutunud mõõdupuuks selle Samsung.
Sina microblogging, Lei juuni microblogging teha low-end telefonid poomise tundub öelda kõigile neile, kes on mures: Tegelikult, ma ei ole, “Lei Busi” I “Ray surematuse.”

Leave a Reply