Przyszłość mobile jest wirtualna rzeczywistość, według Androida

W przyszłości będziemy mieli ekrany nie tylko w dłoni nasze ręce, ale wszystko wokół nas, według Matias Duarte, dyrektor Google Android Doświadczenie Użytkownika.

W rozmowie z CNN na Mobile World Congress w Barcelonie, Duarte identyfikowane gestykuluje i “namacalność” jako kolejne zmiany głównych w technologii mobilnej.

Czytaj: Mozilla uruchomienie telefonów komórkowych z Firefox

“Komputery pracować sposób ludzie oczekują, a nie na odwrót. Chcę wszystkiego można dotknąć na ekranie, aby działać jak obiekty w świecie rzeczywistym zrobienia. To nie znaczy, że muszą wyglądać kopii obiektów w prawdziwy świat, ale muszą one być namacalne i fizyczne i wspaniałe, “powiedział.

Przyznając, że za pomocą telefonu może być przeżyciem, Duarte, powiedział: “. Dawniej używaliśmy do wywiercenie na telefonach Gdybym zacząć grzebie cię, byś nie chciał, ale po uruchomieniu głaskanie, to zupełnie inny komunikat.

Dlaczego spędzić 1.500 dolarów dla tych okularów?
2012: Google okulary Augmented Reality “Teraz możemy uznać jedynie kilka palców, a na ekranach, które są małe i zawsze w Twojej dłoni.

Przeczytaj: Dlaczego życie przez Google Szkło powinno być dla naszych oczu tylko

“W przyszłości będziemy patrzeć na gesty całego ciała, wyrazu twarzy, rąk, wszystkich palców, które masz, a masz zamiar mają ekrany nie tylko w dłoni, ale wszyscy wokół ciebie , “powiedział.

Duarte obiecał, że Google nigdy nie ukrócić zdolność użytkownika dostosowywania Androida na swoich telefonach.

I rzekł jeden z największych wyzwań dla Androida było zaprojektowanie platformy dla społeczności.

“Nie patrzę na rynku docelowym, staramy się myśleć o tym jako prezent dajemy światu i to jest duża odpowiedzialność traktujemy bardzo poważnie. I ma to być moc obliczeniowa dla każdego. Chcę to, aby łączyć ludzi i sprawiają, że otwarte i wolne, nie są kontrolowane przez jakąkolwiek firmę lub jakiegokolwiek rządu “.

Leave a Reply