První pohled na Twitteru Music # APP: Najděte sledování trendů melodie

Twitter je dlouho říkalo hudební objev služba je konečně tady. Nazval Twitter # Music (samozřejmě), služba navrhuje novou hudbu svým uživatelům v unikátně sociálním způsobem.

Twitter Music zahájila jako samostatná aplikace na Apple (AAPL, Fortune 500) iOS ve čtvrtek ráno, a je kritizovaný se stát k dispozici na music.twitter.com později během dne. Je to zábava, mírně zajímavé rozptýlení – ale Twitter čelí mnoha soutěže již nasycené streaming-hudebním trhu.
Hudební aplikace Twitter je chytře navržen tak, a to je velmi snadné procházet seznamy navrhovaných umělců. Jednoduše klepněte na fotografii dlaždici přehrání klipu přes iTunes, nebo připojit nebo Spotify RDIO účet hrát plné stopy. Můžete se rozhodnout hrát jen jednu píseň nebo interpreta nebo projít celý playlist všechno na dané stránce.
Malé ovládací prvky jsou umístěny v levém dolním rohu aplikace a můžete ji pro jejich zvětšení a Tweet co právě posloucháte.
Související příběh: Může Twitter se stal multimediální centrum?
Hudební objev pracuje ve čtyřech různých záložkách POPULAR, vznikající, Doporučená a Now Playing.
“Populární” prostě ukazuje umělce v současné sledování trendů na Twitteru celkově. “Emerging” zobrazí nahoru a začínající umělce. Je to jasné, jak Twitter culls vznikající seznam, protože popis v horní části stránky jednoduše říká “skrytý talent nalézt v Tweets.”
Oba populární a vznikající stránky zobrazují 140 umělců, roztomilý odkaz na skutečnost, že tweety může být maximálně 140 znaků.
Další dvě hlavní stránky jsou přizpůsobeny pro každého uživatele. “Doporučená” seznam umělců by vás mohly zaujmout, na základě hudebních umělců, které sledujete na Twitteru. A “# NowPlaying” sestavuje hudbu vaši přátelé na Twitteru jsou tweeting o. Jednoduše klepněte na jednu z dlaždic, a uvidíte, který z lidí, které sledujete na Twitteru zveřejnil konkrétní píseň, stejně jako když oni dělali tak.
Další zajímavé funkce na # NowPlaying: Při listování malý fotografie uživatele účtu Twitter, který hrál píseň se zobrazí v levém horním rohu dlaždice, a jakmile zvednete prst, ty avatary zmizí.
Konečně, aplikace také poskytuje verzi svého profilu, což ukazuje na Twitter bio a následovník stats nahoře. Seznam hudebních umělců, které sledujete na Twitteru se objeví v dolní části. Stejně jako na jiných app stránek, můžete klepnutím na tlačítko přehrát skladbu těmito umělci.
Nebo můžete navštívit autorovu Twitter profilovou stránku a zjistěte, které umělci následují. Vyhledávací panel v horní části každé stránky app vám umožní najít stránky jiných umělců, kde se můžete rozhodnout, že za nimi na Twitteru nebo prostě podívejte se na umělce, jimiž se řídí.
To je zajímavý způsob, jak najít novou hudbu a vzít mozek Vašeho oblíbeného umělce. Ale možnost sledovat umělce v aplikaci Hudba by jen být atraktivní. Používám svůj Twitter účet hlavně pro práci, takže moje následující seznam je mix tech analytiků, reportérů, bloggerů a novin, sleduji velmi málo hudebních umělců.
I když jsem třeba chtěl vidět, které umělci oblíbený hudebník můj vyplývá, bych neměl chtít vidět jejich každodenní tweety. Aplikace a webové služby jsou členěny pryč od hlavního zkušeností Twitter – proč nevyužít, že?
To samostatné nastavení může vypnout některé uživatele z Twitteru hudby #. I když je to zábavné a snadné použití, je to stále ještě další aplikace nebo prohlížeče kartu pro uživatele k otevření. Pokud tam byl způsob, jak integrovat # hudbu hladce do každodenní zkušenosti Twitteru, uživatelé by neměli být nuceni se aktivně vybrat # hudby přes desítky služeb, již tam.

Leave a Reply