“Progressive” telefonų kompanija CREDO Mobili slams Govt snooping, bet negali sustoti

Tautos belaidžio bendrovių buvo labai tylus po apreiškimų, kad vyriausybė rinkti telefono įrašus potencialiai apimantis milijonus amerikiečių nuo pramonės milžinas “Verizon”. Viena išimtis: CREDO Mobile “. kuris sąskaitas pati kaip “Amerikos tik palaipsniui telefonų kompanija”.
CREDO neturi beveik visą savo didesnių konkurentų įtaka, pasigyrimas tik apie 125.000 klientų. Palyginkite tai su Verizon 98.900.000 mažmeninės prekybos ryšių ir Sprint 53.900.000.
Bet CREDO rado tarp kairiosios pakraipos amerikiečių nišą susiejimas savo verslą į tvirtą aktyvizmo rankos žinomas kaip CREDO veiksmų, padidinti savo klientų bazę 25% per pastaruosius dvejus metus.
CREDO – kuris prasidėjo kaip kreditinės kortelės verslui 1985 metais ir pradėjo mobiliojo telefono paslauga 2000 – palaiko priežasčių, įskaitant gėjų santuokos, aplinkos apsaugos ir kampanijos finansavimo reformą. Bendrovė taip pat didelis šalininkas pilietinių laisvių ir po naujienomis, telefono įrašų Bradas, jis buvo greitas kritikuoti ką Maikla Kieschnick vadinamas “dulkių siurblys požiūris į mūsų privačią informaciją.”
“Ką galima grėsmė gali pateisinti FTB beatodairiškai sekimo telefono skambučius amerikiečių? Kieschnick pareiškime ketvirtadienį. “Kadangi mobiliųjų telefonų kompanija” generalinis direktorius, aš labai sujaudintas Obamos administracija auga įrašą vykdomosios valdžios postą ties konstituciškai garantuoja pilietines laisves sąskaita. ”
Istorija buvo pirmasis pranešė “The Guardian”, kuris paskelbė slaptas žvalgybos stebėjimo akto teismo nurodymas, kad “Verizon” atversti įrašus kasdien.
Verizon atsakas į skandalą buvo išjungtas.
Bendrovė atsisakė komentuoti ketvirtadienį. Į atmintinę darbuotojams, viceprezidentas Randy Milch sakė “Verizon” buvo uždrausta atskleisti teismo nutartį, pavyzdžiui, viena, apie kurias pranešė “The Guardian” egzistavimą, tačiau buvo priversta reaguoti į tokias direktyvas. Milch pridūrė, kad bendrovė neatskleidė pranešimų turinį “arba pavadinimas, adresas, ar finansinė informacija abonento ar kliento”.
“Verizon” nuolat imasi priemonių apsaugoti savo klientų privatumą, “Milch parašė. “Nepaisant to, teisės aktai leidžia federaliniai teismai užsisakyti bendrovę pateikti informaciją tam tikroms aplinkybėms, ir jei” Verizon “turėjo gauti tokį užsakymą, mes norėtume būti reikalaujama laikytis”.
Neaišku, kiek tiksliai klientai priežiūra apimtų, ar kitos bendrovės, būtų taikomi panašūs reikalavimai. T-Mobile “,” Sprint “ir” AT & T visi atsisakė komentuoti.
Vyriausiasis pareigūnas, B. Obamos administracija gynė tokios priežiūros ketvirtadienį sąvoką, be pripažįstant teismo įsakymo egzistavimą.
“Informacija panašaus aprašyta Guardian” straipsnyje buvo labai svarbus įrankis siekiant apsaugoti tautą nuo teroristinių grėsmių į Jungtines Amerikos Valstijas, “pareigūnas sakė pareiškime.
Nors credo buvo garsiai kritikavo vyriausybės priežiūros veiklą, jis privalo laikytis tokių teismo nutartis kaip ir jos konkurentų poilsio.
“Mes norime, mes galime garantuoti mūsų klientams, kad mes galime apsaugoti juos nuo vyriausybės telefoninių pokalbių įrašymą ir kitų invazijų jų privatumą, bet tik suvažiavimas ar teismai gali apsaugoti amerikiečius nuo šios vykdomosios išsitempti natūra” Kieschnick sakė elektroniniu paštu. Pagal dabartinius įstatymus, pridūrė jis, “mes negalėjo komentuoti bet apie tai, ar mes gavome visus FISA teismo nutartis ar nacionaliniam saugumui, raides ir mūsų trūksta komentarą būdu neturėtų būti aiškinama kaip arba patvirtinimą ar paneigimą.”
Kieschnick pažadėjo, kad į prašymus dėl klientų duomenų valdymo veido, CREDO “būtų pasinaudoti visomis mūsų žinioje, nuo bylinėjimosi prie plačiosios mobilizacijos” atsispirti “netinkamo” prieigą. Bendrovės pajamų dalis eina remti privatumo advokatai įskaitant Amerikos pilietinių teisių sąjunga ir Electronic Frontier Foundation “.
Nors tai dar anksti spręsti, telefono įrašas skandalas gali baigtis yra naudinga verslui. CREDO atstovė Sarah Lane sakė pašto ketvirtadienį, kad bendrovės pardavimo agentų buvo pranešta “padidėjimą šiandien skambučių iš žmonių, norinčių sužinoti daugiau, remdamasi FTB istoriją.”
“Žinoma, mes nežadame jiems, kad mes galime juos apsaugoti nuo visų priežiūros”, pridūrė ji.

Leave a Reply