“Progressive” telefonu kompānija CREDO Mobile slams Govt snooping, bet nevar apturēt to

Nācijas bezvadu uzņēmumi ir lielākoties klusēja pēc atklājumiem, ka valdība ir vākšanas telefonu ierakstus potenciāli aptver miljoniem amerikāņu no industrijas gigants Verizon. Viens izņēmums: CREDO Mobile. kuru rēķinus sevi kā “Amerikas vienīgais progresīvu telefonu kompānija.”
CREDO nav gandrīz autoritāte tās lielākiem konkurentiem, kas lepojas tikai aptuveni 125,000 klientiem. Salīdziniet to ar Verizon 98.9 milj mazumtirdzniecības savienojumiem un Sprint 53.9 milj.
Bet CREDO ir atradis nišu starp kreisās atspiedies amerikāņiem, piesaistot savu biznesu stabila aktīvisma rokas pazīstams kā CREDO rīcību, palielinot savu klientu bāzi par 25% pēdējo divu gadu laikā.
CREDO – kas sākās kā kredītkartes biznesu 1985.gadā un uzsāka mobilo telefonu pakalpojumu, 2000.gadā – atbalsta cēloņus, tostarp geju laulībām, vides aizsardzību un kampaņas finanšu reformu. Uzņēmums ir arī liels ierosmes pilsonisko brīvību, un pēc tam, kad ziņas par telefonu ieraksta vads, tas bija ātri kritizēt to, ko CEO Michael Kieschnick sauc par “putekļu tīrītājs pieeja mūsu privāto informāciju.”
“Ko iespējams draudi var pamatot FBI nešķirojot izsekošanas telefona zvanus no amerikāņiem?” Kieschnick teica paziņojumu ceturtdien. “Kā izpilddirektors mobilo telefonu kompānija, es esmu dziļi satrauc Obamas administrācijas pieaugošo ierakstu izpildvaras grabs rēķina konstitucionāli garantēto pilsonisko brīvību.”
Stāsts pirmo reizi tika ziņots The Guardian, kas publicēja slepenā Izlūkošanas uzraudzības likums tiesas rīkojumu pieprasot Verizon pāršķirt ierakstus par katru dienu.
Verizon reakcija uz skandālu ir bijis izslēgts.
Uzņēmums atteicās komentēt ceturtdien. Jo zīmīti darbiniekiem, viceprezidents Randy Milch teica Verizon tika aizliegts atklājot, ka tiesas rīkojuma, piemēram, vienu ziņo The Guardian, bet bija spiesta reaģēt uz šādām direktīvām. Milch piebilda, ka uzņēmums neatklāja saturu sakariem “vai nosaukums, adrese, vai finanšu informāciju par abonenta vai klientu.”
“Verizon pastāvīgi veic pasākumus, lai aizsargātu savu klientu privātumu,” Milch rakstīja. “Tomēr likums atļauj federālās tiesas pasūtīt uzņēmumu, lai sniegtu informāciju, kas noteiktos apstākļos, un, ja Verizon bija saņemtu šādu rīkojumu, mēs būtu jāizpilda.”
Tas nav skaidrs, tieši cik daudz klientu uzraudzība aptver, vai citi uzņēmumi, ir jāpilda līdzīgas prasības. T-Mobile, Sprint un AT & T visi atteicās komentēt.
Amatpersona, Obama administrācija aizstāvēja jēdzienu šādas uzraudzības Ceturtdien, neatzīstot, ka pastāv tiesas rīkojumu.
“Informācijas par veida aprakstīts Guardian rakstā ir kritisks instruments, lai aizsargātu tautu no terorisma draudiem Amerikas Savienotajām Valstīm,” oficiālā teica paziņojumu.
Kaut CREDO ir skaļi kritizēja valdības uzraudzības pūles, tas ir nepieciešams ievērot tādu tiesas kārtību, tāpat kā pārējiem konkurentiem.
“Mēs vēlētos, lai mēs varētu nodrošināt mūsu klientiem, ka mēs varētu pasargāt viņus no valdības sarunu noklausīšanos un citiem aizskartas viņu privāto dzīvi, bet tikai Kongress vai tiesas var aizsargāt amerikāņi no šāda veida izpildu pārāk tālu,” Kieschnick teica e-pastu. Saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem, viņš piebilda, “mēs nevarētu komentēt nekādā veidā par to, vai mēs neesam saņēmuši nevienu FISA tiesas rīkojumu vai valsts drošības vēstules, un mūsu trūkums komentāru nevajadzētu interpretēt kā nu apstiprinājums, vai noliegums.”
Kieschnick solīja, ka, ņemot vērā pieprasījumu, ko valdība par klientu datiem, CREDO “varētu izmantot visus mūsu rīcībā, no tiesvedības līdz masveida mobilizācija,” pretoties “nepareizu” pieeju. Uzņēmuma ieņēmumu daļa iet, lai atbalstītu privātuma aizstāvji, tostarp Amerikas Pilsoņu brīvību savienības un Electronic Frontier Foundation.
Kaut gan tas joprojām ir pāragri spriest, tālrunis rekords skandāls var beigties ar to par labu uzņēmējdarbībai. CREDO pārstāve Sarah Lane teica e-pasta ceturtdien paziņoja, ka uzņēmuma pārdošanas aģenti ziņoja “pieaugumu šodien zvanus no cilvēkiem, kuri vēlas uzzināt vairāk, atsaucoties uz FIB stāsts.”
“Protams, mēs nesolām to, ka mēs varam pasargāt viņus no visām uzraudzības,” viņa piebilda.

Leave a Reply