Programos virtualus produktas šioje kategorijoje, kaip kainodaros?

Ekonomistai Variano apibrėžimas: “Visi skaitmeninio produkto ar produktų, kurie gali būti suskaitmeninta, gali būti laikoma informacinių produktų”, tradicinius informacinius produktus knygų, filmų, atstovaujama daugiau kalbėti dabar, žinoma, yra programinė įranga, Programos, svetainės klases.
Pirma, informacinių produktų kaina
Kainos bus kalbama apie išlaidų, informacinių produktų kaina yra būdinga: aukštos pastoviųjų sąnaudų (pavyzdžiui, vystymosi finansavimo Windows 8-vartojimo ir darbo sąnaudos), bet į kintamųjų sąnaudų labai mažą kopijuoti ar net nulinis padidėjimas (pavyzdžiui, jau yra parengusi gamyba Windows 8 raižyti patiekalas, arba tinklo Tiesioginis pardavimas). Ši išlaidų struktūra skatina:
1, didžioji dalis informacijos Sukurto ilgalaikio sąnaudos sumažėjo išlaidas, kurios negali būti sustabdytas, jei gamybos sąnaudos turi būti susigrąžinta. Jei investuoti į biuro, bet nenorite, kad jis persigalvoti, jūs galite jį parduoti susigrąžinti dalį išlaidų. Bet jei jūs padarote filmas nepavyksta, nėra antrinės prekybos rinka leidžia jums parduoti scenarijų susigrąžinti išlaidas.
2, kintamosios sąnaudos struktūra informacinių produktų: ribinių sąnaudų nebus rodomas didėjo, nors jie pagamino didelį kopijų skaičių, daugiausia gaminti kopija nedidės išlaidos. Skirtumas tas, kad su gamybos įmonių, “Microsoft” nereikia susidurti nusidėvėjimą ir gamybos pajėgumo apribojimai: Jei galite pateikti kopiją, tada jums bus pajėgi gaminti tą patį vieneto kaina 1 milijonas kopijų, arba 10 milijonų kopijų. Informacija pramonė, sukuriant tikrą ekonomikos neįsivaizduojamas masto ekonomijos: kuo daugiau gaminti, mažesnės vidutinės gamybos sąnaudos. Būtent šis mažas padidėjimo sąnaudų ir didelio masto operacija leidžia “Microsoft” gauti 92% bendrojo pelno.
Ekonomika paprastai laikomas visiškai konkurencingoje rinkoje produkto kaina yra lygi jo ribiniams kaštams. Tai atsispindi informacijos priemonių pramonė yra labai aiškus – ribinės sąnaudos yra nulinis produktams, pavyzdžiui, telefono numerius, akcijų kursus, žemėlapius, dažnai nemokamai portale, galite lengvai gauti.
4, informaciniai produktai paprastai patiria produktus, o jo mažas kintamo išlaidos rinkodaros siūlo puikias galimybes. Pardavėjai dantų pastos reklamos produktų kiekvienam klientui gali tekti mokėti 12 $ gamybos, pakavimo ir paskirstymo išlaidų, tačiau daugelio pardavėjų informacija žinutę nemokamą pavyzdį iš išlaidų yra beveik lygus nuliui. Kopijos informacinių produktų gamintojams ir vartotojams yra nemokama.
Antra, produktas kainodaros informacija
Apskritai, tradicinė teorija ekonomiškai pagrįstos kainodaros metodo sunku taikyti informacinių produktų, kurie reikalauja, kad bendrovės turi būti daugiau vartotojų požiūriu apsvarstyti kainodaros strategiją. Paprastai įmonės kainodaros strategija, tikslas pasiektas produktų kainų diskriminacijos, siekiant padidinti pelną tobulinti. Kaip dalis 4P, kainos, atrodo, labiausiai lengvai pamiršta aspektas bendrovė, verslo mokyklos rinkodaros specialistu mokymas taip pat apima minimalus. Tiesa, kad bet kokio verslo konkurencijos produktų ir paslaugų esmę, ne tik per kainų lyderystės strategiją siekiant tvaraus, tačiau kainodaros strategija yra verslo vadyba “Kuglarstwo gudrybės” modelis, beveik be jokių išlaidų, tačiau jie gali žymiai pagerinti pelną . Produkto savybės nulis ribinių sąnaudų kainodaros leisti įmonėms atsikratyti vergijos, kainodaros teorija daug pastaraisiais metais labai naudos iš “Microsoft”, IBM ir kitų įmonių kainodaros strategijos plėtojimo.
1 vartotojas pasidalijimas ir kainų diskriminacija
Tada kalbėti apie kainas ir kainų diskriminacijos, kaip operacijas. Informacinių produktų, mes galime suprasti diskriminacinių kainų ekonomiką į šiomis priemonėmis:
Asmeninės Kainos: skirtingomis kainomis skirtingiems vartotojams už kiekvieną pardavimą.
Grupės Kainos: kaina jautrumas skirtingoms vartotojų grupėms nustatyti skirtingas kainas.
Versijų: pateikti produktų liniją, leidžia vartotojams pasirinkti tinkamą versiją ir vartojimą.
Asmeninės kainos
Labai interaktyvus atėjimas internete leidžia jiems skirtą kainodaros (ty, puikiai kainų diskriminacija), kaip įmanoma. Nes kaina gali būti keičiama iš karto, nuolaida pardavimo, pardavimo ir kitų formų reklamos kainos internete yra labai paprasta įgyvendinti. Avialinijos svetainėje, naudojant dinamišką kainodarą, arba aukciono sėdynė, paskutinės minutės bilietų pardavimo, ir net pagimdė uodega tinklas (http://weipiao.com) iš verslo modelio klasę. “Thomson Reuters” ir kitų interneto duomenų teikėjas beveik prašoma kaina kiekvienam klientui skiriasi, mokate kaina gali skirtis priklausomai nuo to, kokio tipo subjektas (korporacija, smulkaus verslo, vyriausybės, akademinės institucijos), jūsų organizacijos dydžio, jums Naudojant laiką (dieną ar naktį) duomenų bazę, jums naudoti duomenų bazės apimtis (su apimties nuolaidos), ką duombazė kurią naudojate, jūs jį atspausdinti arba tiesiog žiūrėti į ekraną.
Apskritai, būtent jiems skirtą kainodaros remiasi remti duomenis apie vartotojų įpročius supratimo, todėl vienu metu produktų ir kainų diferenciacija. Produkto pritaikymas yra gana paprasta (pvz. Rėžiukai asmeninį puslapį ir RSS paslaugos), tačiau kainos yra sunkiau pritaikyti ir bendrovės paprastai negali įvertinti vartotojui keletą daugiau funkcijų nei nemokamą versiją pažangios programinės įrangos versiją, jo norą mokėti pakils daug, todėl dažnai reikalauja rinkos apsvarstyti patobulintas variantas programinės įrangos testavimas, lyginant su nemokama versija priemoka.
Grupės Kainos
Gamintojams, ideali situacija yra žinoma asmeniniams kainas, tačiau tam reikia tiksliai išsiaiškinti vartotojų norą mokėti dažnai dideles išlaidas nusvers jos teikiama nauda. Antras geriausias variantas yra grupės kainų, ty remiantis kainų jautrumas įvairių grupių sisteminių skirtumų, suteikti jiems skirtingas kainas, plėsti vartotojų bazę. Tokie kaip studentai paprastai yra didelis kainų jautrumas, Windows 7 Professional Edition kaina apie 199 studentų rinkinį, studentai tikrai turi laiko man, nes jis mano, kad kaina taip pat priimtina pirkti originalias langus.
Versijų
Pardavėjai siūlo produktų liniją, leidžia vartotojams pasirinkti tinkamą versiją ir vartojimą. Privalumas yra tai, kad tokia kaina yra pardavėjui negali išleisti išlaidas suprasti vartotojų apkrovos galios charakteristikas, bet vartotojams pagal jų poreikius aktyviai pasirinkti jos nuomone, tinkamus produktus, šių tiekėjų maksimaliai padidinti pelną uždirbo tiek pasiekė tikslai, bet ir nuo vartotojo pirkimo elgsena suprasti savo galios charakteristikas. Pavyzdžiui, bendros anglų kalba ekonomikos vadovėlių linkę turėti Indiją ir JAV versija dviejų versijų, iš tiesų, nereikšmingi, vadovėliai parašyta amerikiečiai Indijoje pasiekti “lokalizacijos” po tvarka, taip pat Indijos rupija išreikštų BVP, kaip pavyzdžiui ekonomikos vadovėlis tiek apeliacija į JAV rinką, tai leis vartotojams turi būti visiškai atskirti, fiksuotos kainos Indijos rinkoje ir Šiaurės Amerikos rinkoje nebus brangius tikra knyga Chuanhuo leidėjai suprato, kainų diskriminacija.
2, kitos kainodaros metodai
Iš kainų diskriminacija logika, kartu su informacinių produkto savybių, bendras kainų yra:
Susiejimas
Kadangi ribinės sąnaudos yra labai mažos, produkcija ne tik informacinės produktų verslo dažnai gali būti įvairių derinių pasiekti maksimalų pelną. Pažvelkite į šį pavyzdį:
Xiao Ming Li yra pasirengę mokėti dviejų “Microsoft” programinės įrangos kainą.
Xiao Ming 120.100
Mike 100 120
Xiao Ming teisės mokyklos, mokslinių straipsnių įvairovė rašyti, kad žodis jam yra pagrindinė priemonė išgyventi, jis natūraliai nori mokėti, bet naudojamas tik retkarčiais EXCEL; Mike specializavosi apskaitos, žinoma jo situacija sakė Xiao Ming priešingai.
Mes manome, kad keletą kainas: jei du programinės įrangos kaina 120 juanių, tada įsigijo “Word”, “Excel”, Mike pirkti pajamos 240 juanių, jei pardavėjas nusprendė naivus, du programinės įrangos kaina 100 juanių , tada Xiao Ming Li negailestingas gal ant dviejų programų pirkti, tada pardavėjo pajamos išaugo iki 400 juanių, buvo labai geras.
Bet tai ne pardavėjas pajamų riba, jei pardavėjas surištas šiuos du programinės įrangos pardavimo, kainų 220 Xiao Ming Li nori pirkti du, todėl pardavėjai stebuklingai gavo 440 juanių pajamų.
Šis pavyzdys yra mano kainodaros strategija “Kuglarstwo gudrybės” labiausiai intuityviojo supratimą apie vartotojų norą mokėti į prielaida, pagrįsta kainų už įmonės grynojo pelno pagal 40 supratimas. Susiejimas realybę reikalauja tam tikro suderinamumo tarp produktų, tiksliniai klientai iš dalies sutampa. Susiejimas dažnai gali teikti santykinai didelės nuolaidos pritraukti akis, labiausiai kraštutinis pavyzdys tai yra “Microsoft” siejama nemokamai, kai IE langus patikrinti Netscape žinoti, kad naršyklės yra nemokama. Susiejimas visada buvo susirūpinęs dėl karšto mokslo monopolija bendrovės informacinių produktų suteikti siejama kainos taip pat buvo įrodyta, kad Pareto optimalus. (Hitt, Chen 2001)
Užrakinti kaina
Informacijos produktai yra pagrindinis bruožas yra lengva forma, prisirišimo efekto. Pavyzdžiui, dauguma žmonių negali lengvai pakeisti savo pašto dėžutę, QQ ir microblogging, įmonė nenorės dažniau keičiami ERP sistemos. Prisirišimo efekto už produktų susidarymą, vartotojų perjungimo sąnaudos yra didesnės kainos jautrumą yra labai mažas, bendrovės dažnai perkrautas brangus.
Dalijimasis kainodara
Kita informacinių produktų savybė yra bendra, kad būtų lengva kopijuoti lengvai plisti. Ši funkcija yra aiškiai suteikti bendrovei didelis praradimas, bet ir per priimtiną kainodaros strategijos kurti naujų pelno šaltinių. Knygų, pavyzdžiui, akademiniuose žurnaluose į universitetų bibliotekose dažnai parduoda aukštomis kainomis, parduoti mažomis kainomis asmenims. Biblioteka buvo pasirengę mokėti didesnes kainas, nes duomenys yra bendra tarp daugelio vartotojų. Įmonės gali įvertinti tinkamą produktą parduoti aukštos, o sudarant sąlygas žmonėms, turintiems mažas produkto dalies jį įvertinti. Paprastiems knygų, jei esate Hario Porterio aistringas skaitytojas, jums bus savo knygoje, kai jis pirmą kartą nusipirkau dangtį. Jei esate tik eiliniai skaitytojai, jie gali palaukti, kol po mokyklos biblioteka įsigijo pasiskolino Reading. Programinė įranga greitai užėmė rinkoje dalijantis kainodarą daugelio pavyzdžių, garsiausių galbūt 1994 “Netscape išleido Netscape Navigator, kuris užėmė viršūnių aštuoniasdešimt procentų naršyklės užimama rinkos dalis, kuri buvo tada laikoma, kad interneto eros pradininkas.
Splitas kainos
Lengvas siejama produktai, taip pat dažnai lengvai padalinti. Splitas kainų daroma nuoroda į produktus ir paslaugas, suskirstytų į įvairių sudedamųjų dalių, ty produkto kainodarą, siekiant pritraukti klientų dėmesį svarbų pranašumą. Informacinių produktų, yra klasikinis atvejis yra antivirusinė programinė įranga pati ir jos virusas duomenų bazė izoliacija, kainos buvo parduoti, virusų duomenų bazę, kad vartotojai galėtų generuoti pakankamai dėmesio moderniausių technologijų didinti norą pirkti. (Atrodo, kad “Norton, pamiršti, kokia įmonė)
“Grobuoniškų” kainų
Informacijos produktai atnaujinti greičiau, atsižvelgiant į produkto gyvavimo ciklo teoriją, bendrovės paprastai priima naujas produktas gali būti grobuoniškų gauti daugiau pelno.
Kainodaros strategija, priimta trimis aplinkybėmis palankesnių: pirmeiviams į produkto gyvavimo ciklo palankios, nes Pirmeiviams nėra jautrūs kainai, pavyzdžiui, tie, kurie perka Google Stiklas kūrėjų; mažiau konkurencijos yra palankesnės rizika ; Kai kaina ir yra stiprus ryšys tarp veiksmų įvedant palankesnės (Geek nori pirkti “Google” Stiklo suprasti gaminio funkcionavimui yra labai giliai). “Grobuoniškos” kainos taip pat naudojamas sumažinti įmonės kainą turi didelį lankstumą, peržvelgti SAMSUNG Galaxy kiekviena karta kaina pjauna jį.
Konkurencingos kainos
Nuoroda kainodaros konkuruojančių produktų yra labiausiai paplitęs kainodaros strategija, nėra kainodaros strategija reiškia bendrovės populiariausių kainas. Pavyzdys iš App Store App kūrėjams kurti tos pačios rūšies kainų dažnai tas pats. Žaidimo teorija grindžiama šio sandorio įkainojimo modelį padarė daug detalių čia yra ne kalbėti apie, trumpas informaciniai produktai konkurencingos kainodaros pagrindiniai faktoriai: rinkos struktūra, rinkos brandą ir produkto funkcijos.
Jei į aukštesnį kainų elastingumas (ty vartotojai Plačiau Kaina raidės) išsivysčiusiose rinkose paprastai priima žemų kainų strategija užfiksuoti rinkos dalį verslo. Ir jei tai yra naujas rinkos dalyviai neturi pakankamai didelis rinkos dalį, įmonės turi tendenciją kristi į kainų karą. (Mūsų B2C elektroninis verslas) Net kainų karo nugalėtojas, ir galiausiai taip pat linkę būti iškreiptos rinkos kainomis, o tada bando pakelti kainų lygis yra labai sunku gauti normalų pelną, dažnai reiškia tik šiek tiek pakeisti kainų padidinimą. Pavyzdžiui B2C knygynų, kainų karas, kad šiandien vartotojai yra labai jautri diskonto normą. (Labai įdomus reiškinys, iš vartotojų rinkodaros suvokimas gali būti jautresni nei kaina pati) kainos padidėjimas reiškia tik tai, kad leidėjai originalios knygos, elektros tiekėjai išliko nedidelė nuolaida.
Įmonės yra linkusios būti labiau funkcija turtingas produktai brangūs, tačiau dažnai pamiršta papildomų funkcijų į priimtina kalba vartotojams. Jei įmonė nėra sėkmingas rinkodaros komunikacijų techninės savybės į produktų pardavimo taškas, tai didelė kaina strategija yra neabejotinai nesėkmė. Daugiau įdomių pavyzdžių, pvz Evernote Premium sąskaitos už jo didesnio įkėlimo pajėgumų pridūrė neprisijungęs užrašus, peržiūrėti užrašus istorija, bendradarbiavimo redagavimo, slaptažodžiu ir kitas funkcijas, tačiau ji neveikia, kurių įtvirtinimas spalva, vartotojai yra sunkiau suvokti Vyresnysis nauda. Galų gale, ne kiekviena šalis panaudojo “Google” Doc vartotojai turi tvirtą supratimą apie bendradarbiavimo redagavimo paprasta, jei galima šaudyti video apie viena pora tolimųjų reisų pora kartu su bendradarbiavimo redagavimo funkcijos, kad kelionės planus ar planuojate vestuves, matyt sąskaitas atnaujinimui bus pagerinti vartotojų norą mokėti. (Evernote atitinka kainos JAV ir Kinijos, manau, šiuo metu nėra daug pirkti vyresnysis sąskaitą)
Virš Centrinis Nuolatinis komitetas atsižvelgiant į informacinę produkto kainos tam tikru momentu, kad bendrovės faktinio kainodaros strategija yra dažnai naudojami sudėtingi, pavyzdžiui, “App Store parduoti žaidimą, padarė nemokamą versiją ir pilną versiją dviejų (versijų), o kartais apriboti nemokama (reklamos kainos) ir tada App krūvio rekvizitas ir monetų (Split kainų), o įranga Paketas siejama kainas. Jei žaidimas yra pakankamai gera kokybė didelio populiarumo galima parduoti aukštomis kainomis pradžioje “on-line kovoti didelį pelną, tada palaipsniui sumažėjo per pastarąjį šilumos (” grobuoniškos “kainos).

Leave a Reply