Proč nejsem optimisticky Google brýle

Nedávno Google Brýle web otevřela FAQ (často kladené otázky) sekce, seznam na 33 dotazy zodpovíme všechny druhy lidí porozumět zařízení a pochybnosti. V odpovědi zdůraznil, že Google Google brýle vám umožní uživatelům technologii řízení znovu vrátit pozici. Google Voice Search lze dosáhnout brýle, mapy, navigace, e-maily, fotografie funkčnosti a brýle k dosažení některé aplikace App Store. Je třeba říci, že se jedná o inteligentní nositelné zařízení, se zdá být relativně vytáhnout větrné produkty. Takže, Google se optimisticky, co budoucnost brýlí?
Google Brýle obtížné, aby se stala nutností
Brýle nositelná zařízení nepatří k požadovaným nositelná zařízení. Ne proto, že většina lidí chtěla nosit brýle, více, protože zdravotní problémy donutily brýle. Někteří lidé dávají přednost používat kontaktní čočky místo brýlí rámy s konkrétními brýle. Není nic špatného s normálními očima, kteří nosí brýle, čas je velmi malý, s výjimkou určitých specifických situacích, jako je například, aby se zabránilo, nebo když oni jdou ven odstín, nebo řídit auto s krásnou jízdu Shuaku Hou , brýle bude hrát svou roli. Nosí brýle, je těžké něco, tam bude některé negativní účinky, jako je nošení brýlí vidět věci pouhým okem vidět věci nebo cítit úplně stejné po dlouhou dobu nosit brýle nebude přirozený pocit, trapné, bude nosu, uší nepříjemné, sedání atd., bude také způsobit problémy se zrakem.
Přestože Google tvrdí brýle pouze 40 gramů, velmi lehké, ale i tak světelné zařízení nosí na hlavě po delší dobu, může způsobit nepříjemný pocit. Google brýle úkolem je nahradit část smartphonů dnes chytrými funkcemi, jako je například vyhledávání, navigaci, příjem pošty, polohování. Google očekává, že Google brýle se mohou stát každodenní životní potřeby, a nikoli, jak se lidé nosí brýle pouze zařízení na výběr, samozřejmě to není v souladu s živými normálních lidí návyků. Správná veřejnosti návyky není snadná věc, mnohem méně inovativní zařízení, které mohou být vodítkem pro veřejnost zvyk přirozenější. Proto brýle umístěné jako elektronické nebo optické přístroje nepřitahuje očích veřejnosti. Kromě toho je Google uvedeno v FAQ Google “očekávat, že pro Google nosit brýle jako použití zařízení etikety mohou rychle rozvíjet.” Je zřejmé, že vznik rituálu není přes noc věc, zatímco tvorba pravidel etikety nevyžaduje mnoho omezení, ale veřejnost je návykový, pokud existuje příliš mnoho zákonů a nařízení musí být omezena, samozřejmě, jako zařízení objeví, samo o sobě, existuje mnoho pochybností.
Zasahovat do normální linie pohledu uživatele
Google vývojáři budou uchovávány důraz Google brýle můžete vždy přepínat je zařízení umístěno před objektivem, zatímco jen mikro-počítač, který není v rozporu s normálním lidí linii pohledu, bude to mít vliv na normální život lidí. Za normálních okolností lidé s očima upřenýma na smartphone nebo tablet obrazovce počítače, bude věnovat pozornost koutku oka okolnosti. Nicméně, když otevřete aplikaci Google brýle, oční přináší projekci do 25-palcovým displejem, přirozeně, když jsou lidé znepokojeni před obrazovkou, všechny oči se obrazovka upoutá obsahu virtuálního světa, budete samozřejmě ignorovat skutečný svět Případ se týká. Jak Google brýle nejsou vhodné pro umístění v domácnosti, nebo v kanceláři na zařízení, které se používá hlavně pro mobilní zařízení. Proto změny v reálném světě, v reálném světě je obtížné ovlivnit změnu lidí na Google brýle pozornost světové virtuální. A to je vázán na vliv některé z reálného světa lidského chování je někdy obtížné rozlišit mezi skutečným světem a virtuálním světem života, přirozeným důsledkem chování lidí v reálném životě chybovost stoupá. Google brýle jako v komunikaci mezi lidmi vytvořit bariéru, aby sociální charakter mezilidské komunikace značně snížena.
Záření je nevyhnutelný
Google brýle musí být v takové poloze v bezdrátových koncových zařízení. A to bude dlouho očekávaným bezdrátového koncového zařízení nosit na hlavách. Bezdrátový přístroj přírodních nevyhnutelně čelit problému záření bezdrátových sítí. Wi-Fi záření, které je škodlivé pro lidi, byl bezvýchodný. Inteligentní stroje, tabletů tyto obecné či přenosných bezdrátových zařízení, nebo na obalu, zatímco Google trvá dlouho nosit brýle, ale je to v hlavě, jak centrální nervový systém mozku v hlavě na místě, tak blízko centrálního nervového příjem na dlouhé vzdálenosti bezdrátové sítě záření, v případě vědeckých neprůkazné, těžko říci, že neměl žádné vedlejší účinky.
Alternativní smartphone? Dlouhá cesta
Google brýle má nyní hledání, navigace, e-mail, umístění, obrázky, video a další funkce, zatímco na telefonu s textových zpráv, v současné době stále komunikovat pouze pomocné funkce. Mezitím Google brýlí provozním omezením, aktuální softwarové aplikace nejsou s inteligentními stroji, tablet PC synchronizace. Takže Google brýle alespoň v současné době nemůže zcela nahradit tablet nebo smartphone. To by znamenalo, že Google brýle nejsou inteligentní stroje, náhradní produkty tablet, ale jen jeden deriváty. To znamená, že Google brýle jen chytré telefony, tablet PC méně výhodné použít v případě, že výkon některých svých funkcí. Pro běžného uživatele, že nechce mít smartphone nebo tablet v případě, a pak přidat další bezdrátová koncová zařízení, protože Google se nosí brýle, inteligentní stroje mají na dosah ruky, což je samozřejmě stejný jako neviditelná zvýšení chuti jako potřeby.
Google umístění na brýle brýle Google, jako nositelné zařízení s obvyklým naopak rutinní návyky, zatímco Google Brýle smartphone nebo tablet není náhradou, ale spíše jako zjednodušené zlepšení derivátů. Google brýle pro lidské tělo je také nejednoznačné, zatímco Google brýle i na reálných lidí dopad na život chování. Takový výrobek, i ukázat světu svůj jedinečný, inovativní stranu, ale protože nesplňují veřejnosti zvyky a chutě, bude nakonec vyřazen.

Leave a Reply