Přestože se jedná o poklad z médií, nemůžete chtít dostat ven

Vzhledem k tomu, že média v poslední době vystřelil horký, spěchá z různých odborníků a médií lidé se objevily o jeho vyhlídky a peněz scény. Když jedna věc, kterou máme všichni dělat, když ve skutečnosti být více v klidu přemýšlet, co to nakonec není tak dobrý, není to, udělej to, jak to udělat. Samozřejmě, jak dlouho jak tam je optimistický ohledně všeho, tam Paizhuan, a viděli spoustu Paizhuan články Paizhuan ani dnes, ani chvála, může to být z médií mluvit o tom, jak se rozvíjet.
Jeden, který nemůže být volána z médií
“1% pravidlo” se nikdy nezměnil, bude skutečný obsah uživatelů vždy schopni předložit pouze 1%, zatímco 1%, kolik lidí může být volána z médií dělat? Myslím, že média by měla mít následující prvky z
Nezávislý Originalita: Jak z médií samozřejmě, je “já”, a když jednoho dne z médií reprodukovat články jiných lidí, mám pocit, nemůže být považován za výpis z médií.
(2) Lhůty: vlastnosti média a včasnost přirozeného procesu je spojen s, a pokud chcete napsat román Kuřecí polévka, nebo tak něco, nebo si “spisovatel” to, protože média není pro vás. Vzhledem k tomu, protože sociální mediální obsah, aby v rámci odvětví jedny z nejpopulárnějších téma obsahu.
3 Zaostřete odolnost: od médií mít vlastní pevným zaostřením téma chatu kuchyni dnes, zítra, vytáhněte astronomii, které získaly o marketing. Pokud si opravdu myslíte, že jejich vliv je čtenář zaměřena na osoby, které jdou, bez ohledu na to, co budeme dívat na psaní
4 diskurz: Někteří lidé si myslí, že média přístup, vlastní média může být více, aby lidé viděli, a nakonec zjistil, že se v ten den kromě kartáč návštěvy, nikdo vás pták. Proto je právo mluvit není tak jednoduché získat, pokud máte právo promluvit, pak gratuluji vám, i když nesplňuje první tři, můžete si také udělat dobře z médií.
Za druhé, touha něco napsat, není nutně udržitelný
Nadále používat Google Reader, byl jsem připojila ke stovkám blog, do šesti měsíců po zjištění i nadále aktualizovat méně než desetina, a frustrace a pak vytáhne některé z populárních blog adresu na předplatné. Podívej se na sebe, Sina blog jen z času každý den něco napsat, provoz není nízká, a později psal o šest měsíců cítí pařezy, trochu ne zapisovat. Později se udržet déle, protože z vlastních peněz na nákup prostoru zabírají místo s WP, jen dodržovat 10 měsíců, byl také neochotný obnovit nechce psát. Microblogging není používán delší dobu je pravděpodobně důvod, proč mátl je znovu poražen, 140 slov nebo méně obsahu může ještě být písemné.
Asi před několika měsíci a začal psát blog, jen znovu v klientovi zpravodajství Sohu vytvořit vlastní média, “potíž císař,” tentokrát nevím, jak dlouho to půjde.
Za třetí, dynamické více prospívá
Kdo jsou inertní, nemají sklizeň úsilí nemůže trvat dlouho. V době blog, jsem pozoroval krásy make-up třída blog “Malý unavený unavený”, ale pak to byla sestra, která vybírala vlasy jemné papíru jsou reklamy. Myslím, že to je nejcennější a pravděpodobně daleko od médií, to znamená, že ve svislém poli vybudovat své vlastní fanoušky a jinými formami nealkoholických výrobků papírových doporučených, odvodit odpovídající zájmům. Mezitím, v případě, že pokles kvality mediálního obsahu z, jako malý unavený unavený z toho, uživatelé budou Masi, tak lidé z médií se bude snažit udržet tuto rovnováhu.
“Ne, zisk nemůže dovolit brzy” sám o sobě schopen udržet dlouhodobou úrokovou psaní, nebo prozkoumat příslušnou obchodní model. Měkký papír a reklama je nejjednodušší obchodní modely, ale to umístění metoda je ještě třeba stavět od ovlivnit médií, takže každý z lidí, médií, nejprve myslet na sebe, jak mohou čtenáři vytáhl jejich obchodní hodnoty Pojďte se.
Za čtvrté, protože je v médiích stále obsah je král
Skrz média lidé jsou nyní známé z článku, může opravdu držet a najít způsoby účtů může být zisková i když tam jsou, ale ne moc. Chtěli koupit velké dobytek z médií, mnoho ve skutečnosti, jen obsadit pozice, ale ne jít do takové mediální operací, včetně celkové polohování, cílové skupiny a tak dále. Již od mediálním věku, spousta existujících síťových kanálů, jako jsou mikro-kanál, mikro-blog, blog, zprávy klienty apod., ale skutečná hodnota není v jádru těchto kanálů, ale v obsahu.
Vzhledem k tomu, že média mohou nejen psát o jídle a pití Lazard, ale skutečný suché. Nejedná se zastřelil čelo vyschnout, které mohou být požadovány jako reportéři z témat vykonávat všechny plánované péči o sebe. Vzhledem k tomu, že mediální kanály běží v přední části z dam médií a lidí z médií, prosím, pečlivě přemýšlet o tom, jak chtějí udělat, než začnete, je samozřejmě mít možnost připravit lidi. Připravte si své distribuční kanály, začít dělat to opravdu hodnotný obsah

Leave a Reply