Podobno ma to znaczenie: Nosić ta koszula 100 razy przed praniem

W sypialni jest niesamowite wisząca deska do prasowania kryjówka. To nawet ma umieszczone światła i czasowe gniazda elektrycznego bezpieczeństwa. Rzecz jest absolutnie genialny.

Oczywiście, nigdy nie używałem go.
Nawet nie raz. Ponieważ jest to deska do prasowania. I, jak sama nazwa wskazuje, wymaga gotowości do żelaza.
“Najwyraźniej Matters” Czy w tygodniu (i nieco przypadkowy) Jarrett Belliniego spojrzenie na społeczne-media trends.Which, dla mnie, jest raczej wzniosłe ambicje wobec ja ledwo mają wolę nosić spodnie. Znacznie mniej naciśnij koszulę.
Powiedział, że będę szczęśliwie wykroić czas na pudding i moc drzemki. Choć, niestety, żaden z nich nie rozpuszcza się zmarszczek w ubrania.
Ale oni właściwie zilustrować zakres moich priorytetów. To znaczy, że nie mają.
Na szczęście jednak, ze względu na moich współpracowników i Eco-system w ogóle, po drugiej stronie ulicy od mojego domu istnieje sprzątaczki, a ja szczęśliwie zapłacić im dużo pieniędzy, aby regularnie prać i prasować koszule.
A dlaczego nie? W połowie czasu potrzebnego do pełnego przygotowania tylko jeden przycisk w dół, mogę zasnąć siedem i być z nim zrobić. Plus jest frozen yogurt shop obok, więc mogę leczyć się za pomyślnie delegowanie łagodny pracy fizycznej na innego człowieka.
“Polewy Oreo? Nie Mogę zrobić!”
Nie dlatego, że idzie do pralni faktycznie musi być uzasadnione, ale również sprawia, że ​​czuję się dobrze myśleć Pomagam lokalnej gospodarki jeden musztarda plama na raz. Ja widzę to tak, ktoś dzieciak dostaje przybory szkolne, bo nie wiem jak radzić sobie kanapkę z szynką.
I zapomnij żuć i to kredki dla każdego!
To jest moja deska do prasowania. Jest wielu, jak to, ale ten jest mój. (I nigdy nie używałem go.) Ale jest nowy rodzaj Męska koszulka rozwija, że ​​może po prostu zmienić całą tę rozmowę, na koszuli twórcy twierdzą, może być noszony ponad 100 razy, nigdy nie potrzebują prania.
To trochę jak ten trudno dotrzeć części pleców. Jakoś po prostu pozostaje czysty.
Myślę. Mam nadzieję. Prawdopodobnie nie.
Niemniej jednak, koszula jest nazywany Wełna i książę, a twórcy pochwalić, że nie będzie zmarszczek, to nie brudzą się i nie będzie czuć.
Chyba, że ​​się go nosić na zgromadzenie Juggalos.
Nie czytałem żadnego konkretnego języka prawnego w tej sprawie, ale liczyć się pikantny koktajl Faygo, brudu, i DNA z utratą gwarancji.
Whoop! Whoop!
Tak więc, z zagorzały wiary w ich produktu, Wełna i Książę zaczął dysk finansowania Kickstarter w połowie kwietnia. I po znacznie przekroczyła 30.000 dolarów cel, ich nazwa niedawna pojawiały się w całej sieci, ponieważ coraz więcej osób zaczęło wykazują zainteresowanie tym magicznym koszuli.
Sekretem jest wełna.
Oczywiście, większość mężczyzn przycisk aktualizujący są wykonane z bawełny. Jest miękki. Jest oddychająca. I to jest miłe dla skóry. Podobnie jak żyrafy językiem.
Ale to nie jest bardzo trwały.
Wełna, z drugiej strony, jest.
Jednak, gdy większość ludzi myśli z wełny, że obraz gorące, swędzące swetry, które przybywają co roku w swoim domu w czasie świąt Nana uprzejmość.
To także jest w kolorze niebieskim! Brooklyn oparte projektantów nowych koszulkach 98 dolarów twierdzą grzywny wątek wełna jest rzeczywiście kluczem do kontroli temperatury i odprowadza wilgoć, a nawet tkaniny trwa sześć razy dłużej niż bawełna.
Czy koszula Wool & książę rzeczywiście robi to, co ich roszczenia wideo Kickstarter, prawdziwe jest to, że znaleźli interesującą nową drogę w świat na co dzień, niskich konserwacji odzieży. I to wywołuje ciekawe pytanie.
Ogólnie rzecz biorąc, jak często powinien człowiek oczyścić swoje koszulki?
Niektórzy faceci prać po każdym noszenia. Ci ludzie są albo bardzo bogaci, czy pot sos.
W tym scenariuszu, ja prawie wolę być ostatni, ponieważ dobrze … sos.
Na drugim końcu spektrum, że masz kolesi, którzy trzymać się z koszuli, aż zacznie się zrastać się z ich naskórka. W tym momencie, że musi być usunięty chirurgicznie za pomocą łopatki.
“Daj mi to prosto, Doc. Czy to jest rak? Czy to czerniak?”
“To Old Navy”.
Pomiędzy tymi dwoma skrajnościami, pewnie się gdzieś w środku – moje koszule się umyć, gdy pies wydaje się urażeni moją obecność.
Ale jestem zdecydowanie zainteresowany, aby zobaczyć, gdzie Wool & koszula książę idzie i czy ich “Cotton-Soft” wełniana tkanina staje się pewnego rodzaju standardem, w którym już nie trzeba oczyścić nasze ubrania.
Do tego czasu, to kredki dla każdego.

Leave a Reply