Podobno ma to znaczenie: Jesteś do bani na mycie rąk

George Carlin powiedział kiedyś: “Nie automatycznie umyć ręce za każdym razem, gdy idę do łazienki. Wiesz kiedy umyć ręce? Kiedy s ** t na nich.”

Na kilka lat przed swoją śmiercią, tak naprawdę miał szansę wstrząsnąć unwashed rękę Jerzego. A ja na pewno nie żałuje się poznać człowieka, jestem teraz nieco dotyczy tego, czy od razu cieszył żadnych po wprowadzających Doritos.
To pozostałość ser na palcach – to jest tak dobry.
“Najwyraźniej Matters” Czy w tygodniu (i nieco przypadkowy) Jarrett Belliniego spojrzenie na social-media oczywiście trends.Of George ręce były prawdopodobnie tylko jako nieczyste, jak ktoś inny to, biorąc pod uwagę tylko 5% z nas faktycznie myć prawidłowo w pierwszej kolejności, zgodnie do nowego trendu badania z Michigan State University.
Pamiętaj, to zaskakująca statystyka to nie sugeruje, że pozostałe 95% z nas po prostu patrzeć na mydło, cicho ślinić trochę, a potem nosić go jako kapelusz. W większości wszyscy się ogólną koncepcję mydłem.
Ale co to naprawdę oznacza to, że wiele osób w rzeczywistości nie myć na tyle długo, by zabić zarazki zakaźnych. Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, trzeba wydać co najmniej 15 sekund szorowanie wodą z mydłem, aby skutecznie oczyścić z dala obrzydliwe resztki co piekło to po prostu wybrał się uda.
“Daj mi to prosto, Doc. Czy to rak?”
Nauka mycia rąk ujawnia brudne sekrety “To Skittle”.
Piętnaście sekund mycia nie brzmi jak wiele, ale jest. Poważnie. Spróbuj zrobić coś tak długo, jak czytanie lub pomaganie innym. To cholernie prawie niemożliwe.
W rzeczywistości, teraz chcę, aby rozpocząć mock-mycie rąk podczas liczenia się. Obiecuję, zaczniesz czuć głupio do czasu można dostać się do siedmiu. Który jest tylko do połowy, a pełna sekund dłużej niż średnia prania, który trwa sześć sekund.
Jednak stałe 15-Mississippi to, co jest wymagane od nas, więc nie iść po mieście brudne i chore, lekkomyślnie dając sobie nawzajem uczucie pieczenia.
To, co Bangkok ma do. Widziałem, że “Kac Vegas”, sequel.
Tak więc, aby znaleźć wszystkie te informacje brutto i niefortunne, Michigan State University badacze ukradkiem obserwuje 3749 ludzi w publicznych toaletach. Który Jestem pewien, nie było w ogóle straszne.
“Co? Nie bierzesz krzesło kemping do publicznych toalet?”
W uzupełnieniu do odkrycia, że ​​większość z nas nie myć prawidłowo – zwłaszcza mężczyzn – oni także, że 33% ludzi nie używać mydła, a 10% nawet nie myć w ogóle.
I, niestety, jest dość duża szansa, jedna z tych osób po prostu się swoją kanapkę. I “wykonane” mam na myśli głuchy go w maleńkie cząstki ludzkiego brudu.
Carl Borchgrevink, profesor działalności hotelarskiej i główny śledczy w nauce, zauważył, że: “Te wyniki były zaskakujące dla nas, ponieważ wcześniejsze badania sugerowały, że właściwe mycie rąk ma miejsce w znacznie szybszym tempie.”
Tak więc, wydaje się, że dotarłeś leniwy.
To dlatego niektóre jedzenie i (szczególnie) firmy opieki zdrowotnej zwraca się do technologii. Podstawowe przesłanie: Jesteś wszystkim, brudny i brutto, więc jesteśmy przynosząc robotów.
Na przykład, istnieje CloudClean który wydaje pracownikom Food Service jest identyfikator. Gdy serwer lub spacery gotować do toalety, Czujnik naścienny odnotowuje jednostki przybycie. Inny czujnik znajduje się dozownik mydła.
Jeśli Suzie zapomina umyć ręce – co jest dość prawdopodobne, ponieważ była tam chyba tylko palenie nagrodę podczas jej przerwy – ID znaczek będzie delikatnie dźwięk jako przypomnienie.
Następnie, jeśli Suzie zupełnie nie umyć przed opuszczeniem pokoju, system automatycznie aktualizuje jej statusu na Facebooku z żenujących zdjęć.
Jeśli chodzi o kary i upokorzenia publicznej, CloudClean nie zadzieraj.
Właściwie, to system informuje, że Suzie zarządzania Prawdopodobnie nie powinno być na służbie ryb. Ale inny pomysł, na pewno działa, too.
Kolejny podobny system, Biovigil, również używa elektronicznych identyfikatorów. Kiedy lekarz lub pielęgniarka wchodzi do pokoju pacjenta, badge przypomina osobę do korzystania dezynfekcji. Wtedy, gdy posiada ona rękę do odznaki, który wykrywa alkohol. Jeśli dezynfekcji została wykorzystana, znaczek zmienia kolor na zielony, więc każdy wie. A wszystko to jest zapisane w centralnym serwerze.
To faktycznie wygląda jak wielki system i roztargnienia pracowników służby zdrowia, mam nadzieję, że co zarazki jeden mniej rzeczy się martwić.
W przeciwieństwie do tych wszystkich rakowe Skittles rosnących na udzie.

Leave a Reply