Pod presją, Facebook celuje seksistowskiego języka nienawiści

Pod rosnącą presją działaczy, jak i reklamodawców, Facebook jest rozkręceniu wysiłków w celu wyeliminowania mowy nienawiści, w szczególności obrazami przemocy wobec kobiet.

Ruch, ogłosił wtorek, przyszedł po tygodniowego kampanii przez grupy kobiet skierowanych stron, które obchodzone lub lekceważyli gwałtu, przemocy domowej i seksualnej degradacji kobiet.
“W ostatnich dniach okazało się, że nasze systemy do zidentyfikowania i usunięcia mowy nienawiści nie udało się działać tak skutecznie, jak chcielibyśmy, szczególnie wokół kwestii nienawiści ze względu na płeć,” Marne Levine, wiceprezes Facebook ds. public Polityka, napisał w poście na stronie.
“W niektórych przypadkach zawartość nie jest usuwane tak szybko, jak my chcemy. W innych przypadkach, treści, które powinny być usunięte nie zostało lub zostały ocenione za pomocą przestarzałych kryteriów. Pracujemy w ciągu ostatnich kilku miesięcy, aby poprawić nasze systemy reagować na doniesienia o łamaniu, ale wytyczne stosowane przez te systemy nie udało się uchwycić wszystkie treści, które naruszają nasze standardy Musimy zrobić lepiej -., a my “.
IPO Facebooka: Rok później
Weterynarze Army podjąć hakerów koalicji grup kobiet, w ramach Kobiet banerowe, Action, media, obchodzony ogłoszenie, mówiąc, że Facebook poprosił ich, aby byli częścią trwającej rozmowy na temat ulepszeń w sieci społecznej.
Strony oznaczone jako obraźliwe przez grupy miał takich nazw jak “Kicking Your Girlfriend w Fanny, bo nie pozwoli Ci Sandwich”, “Gwałtownie Gwałt Twój przyjaciel właśnie dla śmiechu”, “Gwałt Your Girlfriend” i “Fly Kicking Sluts w Macica “. Poszukiwanie tych stron środa wydana żadnych wyników.
“To dlatego, że Facebook zobowiązał się do posiadania polityki w celu rozwiązania tych problemów, które czuliśmy, że to niezbędne do podjęcia tych działań i nawołują do tego zobowiązania, aby w pełni rozpoznać, jak prawdziwa luka bezpieczeństwa świata doświadczają kobiety na całym świecie dynamicznie powiązane z naszych internetowych życiu, “autor Soraya Chemaly, który pomógł czele wysiłku, powiedział w poście na stronie grupy.
W wątku Levine’a, Facebook obiecał:
– Aktualizacja wytycznych, że jego zespół norm wspólnotowych do identyfikacji mowy nienawiści, z pomocą ekspertów prawnych i grup kobiecych
– Szkolenia Aktualizacja dla członków zespołu, którzy policja mowy nienawiści
– Zwiększenie odpowiedzialności za użytkowników Facebooka, których strony nie kwalifikują się prawnie jako mowę nienawiści, ale kto treść wiadomość, że to “okrutny i nieczuły”
– Wdrożenie polityki, która wymaga od użytkowników, którzy tworzą strony z wątpliwe treści publicznie dołączyć swoje konto osobiste do nich
– Zachęcanie grup już pracujących na cyber-nienawiści kwestii zawierać koalicję dla kobiet.
“Są to skomplikowane wyzwania i podnosić złożonych kwestii,” Levine napisał. “Nasze ostatnie doświadczenia przypomina nam, że nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na nie sam.”
Zadanie policji witrynę z około 1 miliarda użytkowników, Facebook twierdzi, że stara się zachować równowagę pomiędzy rozprawienia się nienawistnej treści, a jednocześnie pozwala na wolność słowa.
“Staramy się stworzyć platformę, gdzie ludzie mogą dzielić się i treści powierzchni, wiadomości i pomysły swobodnie, przy jednoczesnym poszanowaniu praw innych,” Levine powiedział. “Aby ułatwić ten cel, także ciężko pracować, aby nasza platforma bezpieczne i szacunkiem miejsce na dzielenie się i połączenia. To wymaga od nas podejmowania trudnych decyzji i obawy balansu o wolności słowa i szacunku społecznego.”
Takie problemy pojawiały się wielokrotnie w przeszłości, zwłaszcza gdy Facebook użytkownicy stworzony stron fanów świętuje oskarżony Kolorado teatr strzelca James Holmes lub Boston Marathon bombardowania podejrzanego Dżochara Tsarnaev.
Ostatnia kampania przez grupy kobiet została uruchomiona w ostatni wtorek w liście otwartym do Facebook narzekających stron uznanych za obraźliwe. List skarżył się z podwójnym standardem kierunku obrazowania na miejscu w świetle ostatnich kontrowersji Facebooku usuwania bardziej niewinną treści, takich jak zdjęcia kobiet karmiących piersią.
“Te strony i wizerunki są zatwierdzone przez swoich moderatorów, podczas regularnego usuwania treści, takich jak zdjęcia z karmieniem piersią, kobiety po mastektomii i artystyczne przedstawienia kobiecych ciał,” przeczytał list, podpisany przez kilkudziesięciu grup kobiet z całego świata. “Wydaje się, że Facebook uważa, przemoc wobec kobiet jest mniej obraźliwe niż pokojowych wizerunków kobiecych ciał.
“W świecie, w którym setki tysięcy kobiet są zaatakowane codziennie i gdzie przemocą ze strony pozostaje jedną z głównych przyczyn śmierci kobiet na całym świecie, nie jest możliwe, aby siedzieć na płocie. Nazywamy na Facebooku, aby tylko odpowiedzialna decyzja i podjęcie szybkich, zdecydowanych działań w tej sprawie, aby przynieść politykę na gwałtu i przemocy domowej w zgodzie z własnymi celami umiarem i wytycznych. ”
Na Twitterze, zwolennicy napisali brutalne obrazy Mówili pierwotnie dzielone na stronach Facebooka. Byli wśród nich obraz kobiety na dole klatki schodowej z napisem: “Następnym razem, nie zajść w ciążę” i wiele ogłoszeń o udramatyzowanej zdjęcie człowieka zagrażającej przestraszony kobieta z napisami jak “dania: Czy je teraz “i” Kobiety zasługują na równe prawa … i lewicowcy “.
List zachęca również osoby o kontakt na Facebooku reklamodawców. Zgodnie z grupy, kibice wysłał ponad 5000 e-maili do reklamodawców, oprócz wysyłania wiadomości do reklamodawców na Twitterze i Facebooku się.
Grupa twierdzi, że 15 firm stwierdziło, że wyciągając swoje ogłoszenia na Facebooku w wyniku wysiłków. Nissan UK i Nationwide byli wśród tych, którzy ogłosili, że robi tak, a inni, jak mydło Dove, powiedział, że pracują z Facebook na rozwiązanie.
“W pełni popieramy, że dzisiaj @ womenactmedia & @ Facebook osiągnął wspólne stanowisko na temat praw,” Nissan UK zamieścił na swoim Twitterze późno we wtorek.
Reakcje użytkowników na stanowisko Facebooka były mieszane. Podczas gdy wielu z około 300 uwag Środa rano podziękował stronie, inni sugerują, że nie było wystarczająco dużo lub spekulowali, że nie stałoby się bez presji reklamodawców.
Nie było również pushback od użytkowników, którzy nazwali to zagrożenie dla wolności słowa.
“Och, spójrz,” powiedział użytkownik Mathew Bates. “Policja zranić uczucia próbuje podważyć pierwszą poprawkę ponownie.”
Wiele jednak wydawało optymistyczne – ale ostrożnie.
“To jest początek, ale ja w to uwierzyć, gdy widzę go w dłuższej perspektywie” napisał użytkownik Melissa Perault. “Musimy się upewnić, FB nawiązuje do tego.”
Społeczność Facebook Strona normy mówi: “Facebook nie pozwala mowy nienawiści, ale rozróżnia słowa poważne i zabawne. Chociaż zachęcamy do zakwestionowania idei, instytucji, wydarzenia i praktyki, nie pozwalamy na jednostki lub grupy, żeby atakować na podstawie ich rasę, pochodzenie etniczne, pochodzenie, religię, płeć, płeć, orientację seksualną, niepełnosprawność i stan zdrowia. ”

 

SHELL-DLL

SH_1_RES-DLL

SISAGP-SYS

SpeechUXPS-DLL

SPTIP-DLL

TCPSVCS-EXE

TFTP-EXE

TLBREF-DLL

TOOLHELP-DLL

TPPS-DLL

TTY-DLL

TTYRES-DLL

TTYUI-DLL

UAGP35-SYS

ULIAGPKX-SYS

Leave a Reply