Pierwsze spojrzenie na Twitterze # Muzyka aplikacji: Znajdź utwory trendów

Długo podobno wykrywania usług Twittera muzyka jest w końcu tutaj. Nazywać Twitter # Muzyka (oczywiście), serwis proponuje nową muzykę do użytkowników w sposób wyjątkowo społecznej.

Muzyka Twitter uruchomiony jako osobny aplikacji na Apple (AAPL, Fortune 500) urządzeń iOS w czwartek rano, a to ukazać się dostępne w music.twitter.com później w ciągu dnia. To zabawne, lekko Ciekawym urozmaiceniem – ale Twitter napotyka wiele konkurencji na już nasyconym strumieniowe-muzycznym rynku.
Aplikacja Muzyka Twitter jest elegancko zaprojektowany i jest bardzo łatwa w nawigacji wykazy proponowanych artystów. Po prostu wybierz zdjęcie żeton do gry klip za pośrednictwem iTunes, lub podłączyć Spotify ani Rdio grać konta pełnych utworów. Możesz wybrać, aby grać tylko jedną piosenkę lub wykonawcę, lub uruchomić przez cały odtwarzania wszystkiego na danej stronie.
Drobne elementy sterujące są umieszczone w lewym dolnym rogu aplikacji, można dotknąć, aby je powiększyć i ćwierkanie co ty słuchasz.
Podobne opowieści: Czy Twitter stają się centrum multimedialne?
Muzyka odkrycie działa w czterech zakładkach: Popularne, rynki wschodzące, Sugerowane i Teraz odtwarzane.
“Popular” po prostu pokazuje artystów obecnie trendów na Twitterze ogólnej. “Emerging” wyświetla w górę iw artystów pochodzących. Nie jest jasne, jak Twitter culls listę wschodzących, jako opis na górze strony po prostu mówi “ukryty talent znaleźć w tweetów”.
Zarówno popularne i stron wschodzące wyświetlić 140 artystów, uroczy, odniesienie do faktu, że tweety może być maksymalnie 140 znaków.
Pozostałe dwie główne strony są spersonalizowane dla każdego użytkownika. “Zalecane” wymienia artystów może Cię zainteresować, w oparciu o muzyków, które śledzisz na Twitterze. A “nowplaying #” kompiluje muzykę znajomych na Twitterze są Twittera o. Po prostu wybierz jedną z płytek, a zobaczysz, co z obserwowanych osób na Twitterze napisali konkretnego utworu, a także, gdy nie tak.
Nowością na # nowplaying: Podczas przewijania, małe zdjęcie użytkownika Twittera, który zagrał utwór pojawi się w lewym górnym rogu płytki, a jak tylko podnieść palec te awatary znikają.
Wreszcie, aplikacja zapewnia również wersji na stronie swojego profilu, który pokazuje swoją Twitter bio i statystyki na szczycie wtórnika. Lista muzyków, które śledzisz na Twitterze pojawia się na dole. Jak na innych stronach aplikacji, możesz stuknąć, aby odtworzyć utwór przez tych artystów.
Można też odwiedzić stronę artysty profil Twitter, aby zobaczyć, które artyści idą. Pasek wyszukiwania w górnej części każdej strony aplikacji pozwala znaleźć strony innych artystów, gdzie można wybrać się do nich na Twitterze lub po prostu sprawdzić artystów idą.
To intrygujący sposób na znalezienie nowej muzyki i odebrać mózg swojej ulubionej muzyki. Ale możliwość obserwacji artystów w aplikacji Muzyka tylko będą atrakcyjne. I korzystać z mojego konta Twitter głównie do pracy, więc mój follow lista to mieszanka tech analityków, dziennikarzy, blogerów, i gazet; śledzę bardzo niewielu muzyków.
Chociaż może chciałbym zobaczyć co artyści ulubionym muzykiem kopalni wynika, że ​​może nie chcieć, aby zobaczyć ich codzienne tweety. Aplikacji i usług internetowych są podzielone od głównego doświadczenia Twitter – dlaczego nie skorzystać z tego?
To oddzielne ustawienia mogą wyłączyć niektóre użytkownikom Twittera # Music. Chociaż to jest zabawa i łatwe w użyciu, to jeszcze kolejna zakładka aplikacji lub przeglądarki dla użytkowników otworzyć. Gdyby nie było sposobem na integrację # Muzyka bezproblemowo do codziennego doświadczenia Twitter, użytkownicy nie będą zmuszeni do aktywnego wyboru # Muzyka ciągu kilkudziesięciu usług już tam.

Leave a Reply