Oyunlar vitrin için E3, konsolları değil

Çok Electronic Entertainment Expo, video oyun endüstrisinin büyük yıllık ticaret gösterisi, de odak bu hafta her iki tatil alışveriş sezonu için tam zamanında gelen yeni oyun konsolu Microsoft ve Sony, üzerinde olacaktır.

Oyunlar kendilerini: Ama Los Angeles Kongre Merkezi içindeki spot gerçekten önemli ne olarak Xbox Bir ve PlayStation 4 üzerinde bu kadar çok olmayacaktır.
Yakın ufukta bu iki gelecek-nesil konsollar ile, oyun geliştiricileri yeni cihazlar ve insanlar şu anda evlerinde Zevk aldığım olanlar arasında bir geçiş döneminde bulunmaktadır. E3 sırasında özellikli başlıkları çoğu yolda bir sonraki-gen seçeneği ile, hemen oynanabilir olabilir.
Sony, PS3 ve el PSVita yanı sıra önümüzdeki PS4 için birden fazla 40 oyun getiriyor. “Ötesinde: İki Souls,” “Gran Turismo 6” ve “Killzone: Gölge Güz” bu sahip olacak çok beklenen başlıkları sadece bir birkaçıdır. Ve Bungie, popüler “Halo” serisinin yaratıcıları, “Destiny,” bir yeni bir oyun gelen oyun gösterecektir.
“İnsanlar oyunlar görmek istiyorum, ve biz umarım insanları seviyorum olacağı bir oyun getirmek için gidiyoruz,” Eric Osborne, Bungie, oyunun geliştirici için “Destiny” ve toplum başkanı için üst düzey yazar söyledi. “Biz gerçekten çok çalıştı ettik, ve sulanmış gözleri gülümsüyor için yol vermek için başlıyor. Bu bizim için sadece gerçekten heyecan verici var. Her zaman ne insanlar demek için gidiyoruz merak ediyorum.”
Xbox Bir bir demosunu görmek
Xbox Bir merhaba deyin
Exclusive: PS4 Microsoft kasıtlı bu yüzden E3 sırasında oyunlar üzerinde sadece odaklanmak olabilir iki parça içine onun Xbox Bir duyuru bölünmüş için Sony büyük umutlar besliyor – özel olarak, bu Xbox One ilk yıl için söz verdi 15 özel bayilikler. Şirket, Xbox Bir 499 $ mal ve Kasım ayında 21 ülkede satışa sunulacak olduğunu Pazartesi günü yapılan açıklamada.
Bu Nintendo bir vitrin olay tutarak değil tarafından onun E3 çabalarını aşağı ölçekleme olduğunu görünse de, oyun şirket aslında normalden daha planlanan daha fazla olaylar vardır. Ayrıca kendi yazılım sanatçısını üzerinde özellikle odaklanan ve onları Kuzey Amerika’da seçin Best Buy mağazalarında yeni bir oyun demoları oynamak izin vererek tüketicilere doğrudan itiraz ediyor.
Ubisoft gelecekte mevcut ve birinde bir ayağı ile başka bir yayıncısıdır. Mevcut tüm konsolları (PS3, Xbox 360, Wii) için Ekim ayında nedeniyle dışarı bir başlık: Bu, “Black Flag, Assassin Creed IV” daha fazla kapalı gösteren olacaktır. Şirket ayrıca bir sonraki-gen sunan, E3’te “İzle Köpekler,” bir küçük bir tat sağlayacaktır.
Yannis Mallat, Ubisoft Montreal Studio CEO’su, onun şirket yeni konsolları hakkında ayrıntılı bilgi için yaklaşık beklemedi dedi ama ne olabilir için bir göz ile yıl önce oyun üzerinde geliştirme başladı. Mallat o tüm bu önceden planlama ödemek için ve insanlar gösterisi sırasında sonuçları göreceksiniz gidiyor inandığını söyledi.
Diğer şirketler aynı zamanda E3 küresel sahnede kendi başlıkları almak için arıyoruz. Ve o ya da “Battlefield” oyun yeni bir “Call of Duty” olmadan tam bir E3 gibi hissediyorum olmaz.
“Call of Duty: Ghosts” (Infinity Ward / Activision), gişe rekorları kıran franchise 10., mevcut ve gelecekteki konsolları üzerinde oynanabilir edilecektir. “Battlefield 4” (DICE / Electronic Arts) oyuncular E3 onun çoklu oyuncu modu bir ilk bir görünüm verecektir.
(Konami), “Duck Masallar: Remastered” (Capcom),: Gamers aynı zamanda “The Phantom Ağrı Metal Gear Solid V” ellerine almak için arıyoruz “Batman: Arkham Origins” (Warner Bros Interactive Entertainment) ve en son “Saints Row 4” (Volition / Deep Silver) den funky taksit.
Pete Hines, halkla ilişkiler ve Bethesda Softworks için pazarlama başkan yardımcısı, onun şirket ve diğerleri mevcut hayran kitlesi (“The Elder Scrolls Çevrimiçi” ile) hizmet veren ve bu tür “Wolfenstein gibi oyunlar gelişmekte olan arasında bir denge grev gerektiğini söyledi: New Order “gelecek konsolları için.
“Biz hala aslında bir hareketli bir hedef ne olduğunu için oyunlar gelişmekte olan konum,” Hines dedi. “Ben onu tüm oyunları ve diğer şeyler bazıları hakkında çok az konuşmak hakkında olmak için gidiyor çünkü bir çok eğlenceli bir E3 olacak düşünüyorum.”
Disney aynı zamanda “Disney Infinity,” “Skylanders” serisinin tarafından popüler hale oyuncak heykelcik / video oyunu tür içine bir yeni bir giriş ile E3’te bir sıçrama yaparak edilecektir. Oyuncular bir video oyunu olarak sıra oyuncak figürler en sevdikleri Disney ve Pixar karakterleri ile oynamak mümkün olacak.
Activision Disney olsa onun çim her yerinden yürümek izin değildir. Onun “Skylanders SWAP Kuvvet” tür için yeni bir yenilik sunan, ekranda olacak. Etkili bir şekilde Eğer oyun oynayabileceği karakter sayısını iki katına ise Bu oyunda, karakter değiştirilebilir yarıları oyuncuların yaratıcılık meydan okuyacaktır.
E3 en ticaret-gösteri zemininden öğle saatlerinde PT Salı günü açılır ve Perşembe günleri üzerinden çalışır. Pek çok taraftar yolları içeri almak için bulmak olsa da ilk, geleneksel olarak bir medya-sadece olay 1995 yılında düzenlenen ve olduğu edildi

Leave a Reply